Pasirodė The Dead (2011)

Brolių Ford’ų filmas jau čia.

„The story is centered around the journey of American Air Force engineer Lieutenant Brian Murphy (ROB FREEMAN), the sole survivor of a plane crash, who has to run the gauntlet across Africa, battling with the living dead. He joins forces with local military man Sergeant Daniel Dembele (PRINCE DAVID OSEI) who is desperately searching for his missing son. They must fight together if they are to survive the flesh-eating horrors of the bush.“

Žanras: Horror | Sci-Fi
IMDb reitingas: 6.7/10
Režisierius: Howard J. Ford, Jonathan Ford
Vaidina: Elizabeth Akingbade, Benjamin C. Akpa and Stephen Asare Amaning
Nuorodos:
HOMEPAGE | IMDb | LinkoManija (LM) | The Pirate Bay (TPB)
NFO: ČIA

2 komentarai(-ų)

 • slasher 2011-09-17

  Tie zombiai labai panašūs ir lėtai juda, kaip pas Fulci „Zombie flesh eaters“. Gal kažkas padoresnio ir zombie kine blykstelės. Nes kažkaip paskutiniu metu , kiek teko matyti naujesnių šio žanro filmų, tai zombių fizinė kondicija ir greičiai žymiai didesni nei anksčiau , kas nėra gerai :)

  Atsakyti
 • ZeaLot 2011-09-17

  Jo, būtent, ką tik peržiūrėjau ir kaip riebų pliusą filmui galima dėt už, jei taip galima išsireikšt, realistiškus zombius – nelaksto kaip pašėlę, nesikabaroja po lubas kaip spaidermenai, o tiesiog juda taip kaip ir turėtų, kaip kad oldschool alia romero filmuose.

  Tiesa, pirmoji filmo pusė atrodė daugiau žadanti, toliau pasidarė kiek nuobodoka, kaip kad kokiame FarCry 2 žaidime. Kas žaidė, tas supras :)

  Atsakyti

Atsakyti

*

Copyright © SIAUBAS.LT 2007-2018