V/H/S: Viral (2014) treileris

Šią savaitę buvo išleistas naujausias horror antologijos (sakyč net labai vykusios) treileris „V/H/S: Viral”, užbaigsiantis filmų trilogiją. Filmiecą režisuoja Nacho Vigalondo („Timecrimes”, „Extraterrestrial”), Marcel Sarmiento („Deadgirl”), Greg Bishop („The Other Side”, „Dance of the Dead”), Todd Lincoln („The Apparition”), Justin Benson ir Aaron Moorhead („Resolution”, „Spring”).

„V/H/S: Viral” filmo segmentai pasakos istoriją apie išprotėjusį iliuzionistą, kuris gauna galingą magišką objektą; namų gamybos mašiną, kuri atveria duris į paralelinį pasaulį; teenager’ius-skater’ius, katrie Meksikoje patenka į mirties kulto ritualą; ir apie paslaptingą organizaciją, kuri seka serijinį žudiką.

Šie segmentai sujungti tarpusavyje istorija apie grupelę šlovės apsėstų jaunuolių, besivejančius paskui automobilį Los Andžele ir tampančiais naująja interneto sensacija. Sounds fun.

2 komentarai(-ų)

 • Darius 2014-11-02

  Žiūrėjau kažkurią V/H/S dalį ir visai oatiko, bet čia tai nelabai suprantu ar čia siaubas ar komedija?

  Atsakyti
  • ZeaLot 2014-11-02

   Pažiūrėjau ir aš šian šitą dalį, tai įspūdis prastokas palyginus su antrąja dalimi, gal tik pirmas segmentas su magu neblogas.

   Atsakyti

Atsakyti

*

Copyright © SIAUBAS.LT 2007-2018