~ SPOOKY FILMS ~

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Dahmer

~ SPOOKY FILMS ~

Post by Dahmer »

Gal kas galetu pasakyti savo baijsius amerikieciu horror filmus, nors aisqu kiekviena zmogu gazdina kiti dalykai (: bet visgi. Paskutiniu metu pasidare idomu ar turi kanors siaures amerika panasaus i asija. Aisqu as sutinku kad yra ir jav neblogu veikianciu psychofilmeliu , bet dazniausiai tai buna tik momentai filme o ne visas nuo 1 iki 100%. pvz man kas mane tikrai tuo atzvilgiu valdo tai pvz: Jaws filme kaip Quint'o kateri sedi quintas ir pasakoja brodziui (sherihui) apie tai kaip jie tam vandeni plaukioja po japonu atakos, nesveikai gera atmosfera jauciasi, kraupi netgi gal. Arba filme Scarecrows kaip prasideda parkes kur dingsta zmones (: ir ta visa muzika tas mishkas uhh (: jeigu kas mate Scarecrows mane turetu suprast. Arba net taspats Amitiville Horror (zinoma senas) buvo tikrai baijsokas (nors aisqu gal delto pagal tikrus faktus padarytas).
Peace Not Greed.
soundchaser
Moderatorius
Moderatorius
Posts: 53
Joined: 2005-10-05, 23:23
Location: Ryga
Contact:

Post by soundchaser »

The Ring yra keletas tikrai shiurpiu momentu, ypach kai Samara ish teliko ishlenda. Net pashokau tuo momentu :)
Born dead, buried alive
XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

Post by XTC »

joa, scarecrows taj tikraj tox spooky 8)

zjbs filmas
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Kuo daugiau horror žiūri, tuo rečiau pasitaiko filmų, kurie tikrai įstrigtų savo gąsdinančia atmosfera. įsimintiniausi yra seniai mątyti (tuo metu jie tikrai man buvo baisūs) amerikiečių keli filmai - "Evil dead", "Phantasm 2", "Demon wind", "Amitivile horror".
Iš paskutiniu metu matytų (Usa) nelabai pasitaikė, kad būtų visas filmas nuo pradžios iki galo kraupus. Gal anksčiau paminėtas "Scarecrow", dar "Cookers"(turbūt todėl, kad nesenai mačiau :) ). Baisių ir įsimintinų vietų, amerikiečių filmuose tikrai daug teko išvysti, bet kad būtų visas filmas, tai manau retenybė.
Dahmer

Post by Dahmer »

soundchaser, blet tavo paminetas zodis Samara jobana mane is koto vercia nuo juoko ir pasishlykshtejimo, aisqu as neziurejau usa ringu versijos, dar neatiek nuvaziavau dugnan (; bizabyd
soundchaser
Moderatorius
Moderatorius
Posts: 53
Joined: 2005-10-05, 23:23
Location: Ryga
Contact:

Post by soundchaser »

Dahmer wrote:soundchaser, blet tavo paminetas zodis Samara jobana mane is koto vercia nuo juoko ir pasishlykshtejimo, aisqu as neziurejau usa ringu versijos, dar neatiek nuvaziavau dugnan (; bizabyd
Na ash zhiurejau budamas dar labai jaunas, nieko nenusimaniau filmuose, ir nezhinojau kas yra baisu, o kas ne :) (chia vat tokia mano atmazke :):))
Born dead, buried alive
Dahmer

soundchaser del ring

Post by Dahmer »

soundchaser nepisk anciuku... kaip tu galejei ziureti "jaunas labai" kaip tu sakai.. jeigu blet filmas tai naujas (((((((((: jabat liefterlie (:
soundchaser
Moderatorius
Moderatorius
Posts: 53
Joined: 2005-10-05, 23:23
Location: Ryga
Contact:

Post by soundchaser »

Nu 16 m. tai skaitau dar jaunas visai :D
Born dead, buried alive
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Jau kuri laika nemaciau filma kuris isgasdintu, ta prasme net tie staigiai / netiketai kartais su garso efektu vykstantys judesys neisgasdina. Ziurint filma nebuna nei vienos vietos, kad plaktu smarkiau sirdis, ar bijotum kazka ten jau tokio pamatyt.

O kai man buvo kokie 9-10 metu atsimenu lb baisu buvo ziuret A Nigthmare On elm Street (Deja nežinau kurias dalis (dvi dalis) tuoment mačiau) ir Hellraiser V Inferno.

Beje pries metus dar ziurint Hellraiser (paskutines tris dalis) buvo keleta vietu kur teko "išsigast" , tiesiog is vaikystes pries ziuredamas atsiminiau kaip baisu buvo ir labai isijautes buvau i filmus :) Va Hellseeker dali buvo keleta tikrai vietu pamenu , o Hellworld tik gale ten kazkur kazka maciau tokio. :roll:
Post Reply