Geriausi horrormovies OST

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Geriausi horrormovies OST

Post by Slasher »

įdomų kokie horrormovies garso takeliai labiausiai įstrigę.
Numero uno tarp mano favoritų - italų horror aukso amžiaus filmų OST. Pradedanrt nuo 1970,daugybei giallo prikurtų Ennio Morricone muzikų persmelktų psichodelikos dvasia, toliau sekė didiesiems Argento, Fulci, d‘Amato, Lenzi filmams sukurti garso takeliai. Labiausiai įsimintini Fabio Frizzi (City of the living dead, Beyond, Zombi flesh eater ir kt.) bei Goblinų bando (Suspiria, Deep red, Buio Omega, Contamination). Dar vienas išskirtinis OST „Cannibal holocaust“ (Riz Ortolani), ypač pagrindinis gabalas.
Iš amerikietiškų soundtrackų aišku šiurpokas Friday 13 th (Manfredini), Hellowen (Carpenter; labiausiai su pagrindine tema) , Mendezo filmų soundtrackai (ypač Killers), Evil dead, TCM (1974) na ir ateityje dar teks daug prisiminti :) ;
Iš japonų dar vis įsimintiniausias Tetsuo (Chu Ishikawa). Neblogi beprotybe dvelkiantys „Suicide club“, „Izo“ OST‘ai.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Andre the butcher!!! :twisted:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Na zinoma viskas ka tu isvardinai , helloween, dar exorcist. Hellraiserio tema man neblogai istrigus... hm :) pagalvoti reikia
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

GOREBORGAS wrote:Andre the butcher!!! :twisted:
niekaip nepavyksta atkurti, kas ten per muzika buvo. Ron Jeremy, tai gerai pamenu :D . Reiks prasukti, jėga filmukas :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Saw - OST nera ypatingas, bet gale kai Jigsaw atsikelia nuo grindu, "gabalas" ir pati vieta įstrigo man labai, net dabar kartais tik gala paziuriu. Isties parinkta muzika puikiai. :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na Friday 13th ir Ravenous OST man turbut geriausi,nu dar visai nieko Halloweeno,The Thing,Amtyville Horror
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Slasher wrote: niekaip nepavyksta atkurti, kas ten per muzika buvo.
Ten kazkoks death ir black metal. bet zajabys limpa :)
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

dar man nereali muzika ta kur RE-ANIMATOR pradzioj tas PSYCHO remixas. !!!
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

GOREBORGAS wrote:dar man nereali muzika ta kur RE-ANIMATOR pradzioj tas PSYCHO remixas. !!!
Net susiradau reanimatorius visus tris, kad prisimint :). Turbut tą pagrindinį, nesveikai gerą :), turėjei omenyje, kur per visas dalis eina.

Dar prisiminiau 2000 maniacs , kur toks kvailas country skamba, priverčiantis visą filmą išsišiepus būti, nors gal ir nelabai ten juokinga.

Tiesa dar daug minėto Nekromantiko nepaminėjom. Pirmos dalies soundtrackas, tai masterpiece. Neįsivaizduoju, kaip jiem pavyko tokį padaryt, turbūt Daktari Lorenz daug prisidėjo. Klausau dabar kaip tik rašinėdamas ir į necro... virstu :lol:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

jo tiksliai - NEKRomantik!!!!!!!!!!!
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

prisiminiau dar BRAINDEAD muzika
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Na man geriausi buvo Fabio Frizzi iš The Beyond, Zombie Flesh Eaters ir City of The Living Dead. Dar neįtikėtinai pritaikytas prie filmo atmosferos Hitchcocko filmo Psycho garso takelis.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

HOUSE OF 1000 CORPSES, THE DEVIL'S REJECTS ir nepakartojamai graži THE PUPPET MASTER tema dar...
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Na dar jėgovi buvo Nekromantik, Nekromantik 2 ir Der Todesking takeliai. Der Todesking taip patiko, kad netgi atsirinkinėjau ir dariausi midi failus, kad į telefą insikelt:)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zombi wrote:Na dar jėgovi buvo Nekromantik, Nekromantik 2 ir Der Todesking takeliai. Der Todesking taip patiko, kad netgi atsirinkinėjau ir dariausi midi failus, kad į telefą insikelt:)
jap, nekromantik ir man isimine garso takelis :)
Post Reply