Jess Franco

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Jess Franco

Post by Slasher »

Kaip jum vienas iš eurotrasho veteranų, senukas Jess Franco. Per penkiasdešimt metų sukūręs 188 filmus ir tikiuosi tai dar ne viskas. Kai kurie filmai gali būt nežinomi ir likę po kokiu režisieriaus pseudonimu, nes daugelyje savo sukurtų filmų naudodavo slapyvardžius. Ne kiekvienas žymus aktorius iki tokio skaičiaus detraukia, pvz. Vincent Price tik apie 180 vaidmenų kine turėjo. Geriausiais savo metais kepdavo po 12-14 filmų per metus. Rimtojo kino mėgėjams, turbūt nelabai prie širdies, gan pigiom priemonėm sukurti, kartais absurdiškais siužetais, softcoru, horroru, torture, gore vaizdais užpildyti jo filmai. Na bet iš kitos pusės žiūrint, visa tai turi tam tikro žavesio.
Penketukas labiausiai įstrigusių jo filmų :

Virgin among the living dead (1973)
Barbed wire dolls (1975)
Devil came from Akasava (1971)
Killer Barbys (1996)
Ilsa, the Wicked Warden (1977)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

188 - na filmu tai nemazai sukures :shock: ,bet deja man jis nelabai nezinomas,pavarde girdeta ir keli filmai is jo to saraso matyti,bet tik tie ir galiu apie ji pasakyt
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Pakolkas matęs tik "Barbed Wired Dolls", nęįsikrtau gal tada, bet nelabai patiko, reiktų pažiūrėt daugiau jo filmų.
Last edited by Eikantas on 2007-06-11, 15:02, edited 1 time in total.
Dahmer

Post by Dahmer »

mano 5 megiamiausi Franco filmai:

1.Oasis of Zombies (vienas is geriausiu man OST ever ir atmosfera atmosfeta tokio nereali ipac kaip naktis ten ateina tox tikrai zombie filmas)
2.Erotikill
3.Killer Barbys
4.Ilsa The Wicked Warden
5.Jack The Ripper

aisqu visa xxx ka sukure franco yra super gerai ipac kur budavo Lina Romay,
o jinai buvo daugumoj jo filmu tas tikrai gerai... siaip rezisierius turi didziule pagarba horrorfanu bet aisqu bus turbut taip kad tapts "zinomas ir populiarus" tik po mirties, tokia jau sistema neputiova :wink: (aisqu kam reikia jis jau populiarus ir legenda) :020: Hail J. Franco :027:
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Dahmer wrote:1.Oasis of Zombies (vienas is geriausiu man OST ever ir atmosfera atmosfeta tokio nereali ipac kaip naktis ten ateina tox tikrai zombie filmas)
ir
Mondo Giallo@IMDb wrote:The soundtrack is certainly persistent. It has effectively been produced by someone with a Casio keyboard and no musical ability whatsoever
tai kuo dabar tikėti? ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Dahmer wrote:
aisqu visa xxx ka sukure franco yra super gerai ipac kur budavo Lina Romay,
o jinai buvo daugumoj jo filmu tas tikrai gerai...
turbūt mylimiasia jo aktorė, ta Lina Romay. Praktiškai vien pas jį vaidino. Dar ir dabar, 50-metė jo filmuose pasirodo ir pagrinde - erotinėse scenose. Va čia tai trūūū :)
Dahmer

Post by Dahmer »

Evilized wrote:
Dahmer wrote:1.Oasis of Zombies (vienas is geriausiu man OST ever ir atmosfera atmosfeta tokio nereali ipac kaip naktis ten ateina tox tikrai zombie filmas)
ir
Mondo Giallo@IMDb wrote:The soundtrack is certainly persistent. It has effectively been produced by someone with a Casio keyboard and no musical ability whatsoever
tai kuo dabar tikėti? ;)
man whatever, tikek kuo nori. as kaip rasiau ten yra tox zodis (MAN) tai mano skonis zinai kitox negu daugumos :011:
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

tai aš tamstos nuomone kažkaip labiau ir pasitikiu ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

artimiausiu metu jo iseis filmas kaip jis sake.... bent jau horror tikekesisimes hehe
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

nu įdomu, ką dar jis tokiuose metuose beišspaus. Nors jokios oficialesnės info dar nesimato.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Va, šis paveikslėlis puikiausiai atspindi Franco požiūrį į kinematografiją

Image

Pochujistas visiškas :D
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Post Reply