Kurios šalies geriausi horrormovies?

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Kurios šalies geriausi horrormovies?

Post by Slasher »

įdomu kokios jum šalies horror priimtiniausias, baisiausias, svarbiausias ir panašiai ? Išvardinkit bent 5 šalis eilės tvarka.
Mano nuomone tai USA ir Italia lyderės horror gamyboje, tik gaila, kad pas italus jau kuris laikas viskas sustoję. Japonai neblogo stufo prikūrę, bet gan nesenai jie pradėjo stipriau reikštis. Hong Kong išsiskiria su savo orginaliu, tik jiem būdingu horror ir dideliu skaičiumi filmų. Va, maždaug toks būt top5.

1. USA
2.Italia
3.Japan
4.UK
5.Hong Kong

dar galima paminėt - Ispanija, Vokietija, Kanada, S.Korea, Prancūzija
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

1. USA
2. Italy

Toliau tikrai netęsiu nes tų kitų šalių filmai manęs kaip ir nedomina. Pavyzdžiui pažiūrėjęs japonų „Akis“ 2 dalis tokių filmų paprasčiausiai nenoriu žiūrėti + nevirškinu tų visų siauraakių žmogeliukų.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

USA
Japan
UK

Ir dar nemazai saliu, kur išleista keleta geru / idomiu filmu
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

USA
Japan
UK
Kitos Azijos valstybes
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na megstamiausi aisku USA,bet yra neblogu Italu,Japonu filmu.Bet va pritariu Ripperiui,man panasiai,Japonu filmai ne per labiausiai traukia,tik pacius geriausius pasiziuriu,nes azijieciai kaip aktoriai nevirskinami,sunku daznai juos atskirt :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Bet va pritariu Ripperiui,man panasiai,Japonu filmai ne per labiausiai traukia,tik pacius geriausius pasiziuriu,nes azijieciai kaip aktoriai nevirskinami,sunku daznai juos atskirt
Rasizmas jaučias iš jūsų pusės :) . O nigerius atskiriate :?:
:!: White power :!:

USA be konkurencijos :)
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Na gi nepasakyčiau kad tai kvepia rasizmu, greičiausiai tai yra kiekvieno žmogaus požiūris, pomėgiai ir specifika. :) Negrai siaubo filmuose man niekad netrukdė, o tuo labiau jaunos negriukės :D
Va kaip tik dabar prisiminiau epizodą iš vieno siaubiako tik nepamenu iš kurio, nors ir nelabai senai matyto- laukia neišvengiama mirtis, juodaodis ir baltaodis šnekasi susijaudinę, juočkis sako, žinai kaip negerai, visuose siaubo filmuose pirmiau žūstame mes o ne jūs. Nu ir akurat :) sekanti auka kaip tik jis pats :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Ne kur tau :),siaip nors ne per labiausiai megstu japonu filmus,bet yra tikrai neblogu filmu ir aktoriu(Jet Li,Bruce Lee,Jackie Chan,Bolo Yeung ir pns),kurie neblogi,bet paprasciausiai kai japonu kruvos,jie visi suvienodeja :D.Siaip ir horror filmai visi japonu daugmaz panasus : Ring,Grudge stilium labai daug filmu,kai vienas toks dar nieko,bet kai pasotoviai panasus scenarijus ir po keleta daliu,tai ne toks idomumas ziuret
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

, o tuo labiau jaunos negriukės
nu nzn, man jaunos azijatės tikrai gražiau :).
juodaodis ir baltaodis šnekasi susijaudinę, juočkis sako, žinai kaip negerai, visuose siaubo filmuose pirmiau žūstame mes o ne jūs. Nu ir akurat sekanti auka kaip tik jis pats
reiks tikrai dažniau atkreipt dėmesį, kurie pirma žūsta. Negrams mat iškart įtarimą sukėlė :). Nors per kultinį "Night of the living dead" negrą paskutinį nukalė, ir priedo baltieji, o ne kokie zombiai.
nors ne per labiausiai megstu japonu filmus,bet yra tikrai neblogu filmu ir aktoriu(Jet Li,Bruce Lee,Jackie Chan,Bolo Yeung ir pns)
čia šiaip Hong Kongo aktoriai. Ar tau nėra skirtumo japonai, kiniečiai, korėjiečiai :)? Japonų filmai nuo Hong Kongo labai skiriasi, gal su korėjiečių labiau panašūs. Bet kalboje, išvaizdoje skirtumai labai jaučiasi daugiau pažiūrėjus. O Indijos, Tailando, Indonezijos horror irgi labai skiriasi nuo kitų šalių.
Siaip ir horror filmai visi japonu daugmaz panasus : Ring,Grudge stilium labai daug filmu,
apie vaiduoklius tai tiesa - panašūs. Bet yra aukščiausio lygio pseudo snuffo, gore, rape, zombie.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Ripper wrote:laukia neišvengiama mirtis, juodaodis ir baltaodis šnekasi susijaudinę, juočkis sako, žinai kaip negerai, visuose siaubo filmuose pirmiau žūstame mes o ne jūs. Nu ir akurat :) sekanti auka kaip tik jis pats :)
Mačiau šį filmą ir neperseniausiai, gerų atsiminimų sukėlei :)

O šeip išties nematau skirtumo kokios tautybės aktorius vaidina, svarbu kad normaliai vaidintų ir nebūtų jau labai netikroviskai suvaidintų scenų.
Neteko išties daug filmų matyt, kad labai jau nuviltų aktorių vaidyba.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Aišku kad yra ir buvo puikių kovinių sporto meistrų kurių vaidmenis aš žiūrėjau filmuose tokių kaip Bruce Lee, Sho Kosugi ir t.t(asmeniškai nežiūriu ir ignoruoju Jackie Chano vaidinamus filmus),bet yra kaip yra. Pvz. toks filmas Battle Royale siužetas, tema man labai patiktų, neštų prie horror tematikos jomajo, bet nežadu siųstis, žiūrėti, žinote dėl ko? O gi dėl to kad jomajo jame gros dėl išgyvenimo virš 40 siauraakių 8)
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Ir išvis aš tokų filmų kaip The Ring ar The Grudge nežiūriu.

Dar Freddy primink to filmo pavadinimą gerai, nes man šiandien sunkiai galvojasi, vistik šventės artėja. :D
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

nu blyn statistiskai negrai daznai iki paskutinio trejetuko datraukia :D
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Ripper wrote:Ir išvis aš tokų filmų kaip The Ring ar The Grudge nežiūriu.

Dar Freddy primink to filmo pavadinimą gerai, nes man šiandien sunkiai galvojasi, vistik šventės artėja. :D
Vat kad ir aš nepamenu pavadinimo, tik šią sceną atsiminiau :roll:
Post Reply