Paskutinis matytas horror filmas

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

McKibbin
Palaidotas daržinėj
Posts: 10
Joined: 2012-01-08, 12:46

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by McKibbin »

Sinister (2012) http://www.imdb.com/title/tt1922777/
Jau daugeliui matytas, tad siuzeto neaptarinesiu. Taciau, man pasirode kratinys siaubo filmu elementu su gana neblogai pasirodziusiu pagrindiniu herojumi -aktoriumi E.Hawke. Pai filmavimo maniera- amzina prieblanda ir netiketi garsiniai efektai- laikau gana nevykusiu reikalu, kaip ir siuzeto linija. 5/10

Truth or Dare (2012) http://www.imdb.com/title/tt1838722/
Prasideda gana sabloniskai- koledzo jaunimo isleistuviu vakarelis su visais jo dalyviais- lengvo elgesio merginomis, blevyzgomis , butelio zaidmu ir moksliuku engimu. Plius aisku koksas ir alkoholis- privaloma! Praejus kuriam laikui- ta pati chebra vaziuojant sveikinti su gimtadieniu kolezo keistuoli/ moksliuka i Anglijos provincija. Stai cia istorija pradeda intensyviai pletotis su stipriais siuzeto vingiais ir nebloga pabaiga. 9/10

I Drink Your Blood (1970) http://www.imdb.com/title/tt0067229/
Labai nuotaikingas 70uju grinhous'as su visais laimecio privalumais- gana megejiskai atrodanciu kameros darbu, juokingais spec efektais ir geru muzikiniu fonu. Keliaujanti satanistine/ tuo metu netradicinio jaunimo grupe per viena is velnio pagarbinimo seansu nuskriaudzia vietine mergina. Kerstaujantis mazasis brolis suseria jiems pyragu su suns pasiutliges uzkratu. O tada prasideda tikras rock and rollas! 9/10

Dream House (2011) http://www.imdb.com/title/tt1462041/
Kazkoks nevykes siaubo trileris apie atminties praraima ir vaiduoklius. Geri aktoriai su absoliutiskai prastu siuzetu ir pabaiga. Nepatariu vargt ziuret . 4/10

Inbred (2011) http://www.imdb.com/title/tt1723124/
Anglu siaubakas- sunkaus elgesio paaugliai su vadovais atvyksta i Anglijos uzkampi taisyt sunkiu charakteriu. Aisku susiduria su vietiniais apsigimeliais (ka is pavadinimo jau galima suprasti) Finalas- konfliktas su zudynemis viens kito. Vel gi- lyg kazkur jau matyta, kazko noretusi originalesnio 6/10
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

The Astronaut's Wife (1999)
Kaip pavadinimas ir sako, baubiakas apie astronauto žmoną. Pastarosios vyriškio įgula kosmose susiduria su kažkokia b*biena, ko pasekoje visi greitai grąžinami žemėn. NASA tyli, bet bičas gyvas, viskas turėtų būti ok. Tik žmona jaučia, kad jis pasikeitęs - lyg kitas žmogus. Kaip ir jo kolega. Po kelių artimųjų mirčių pora persikelia į kažkokį didmiestį, bet gyvenimas pagrindinei herojei nuo to negerėja. Vyras naktimis paslapčia klausosi kažką neaiškaus traškančio radijuko, o čia dar pasirodo iš NASos išmestas vyrukas, teigiantis, kad nuo moteriškės yra slepiama didelė paslaptis, susijusi su sutuoktinio paskutine misija. Kelioliką metų atgal žiūrėtas baubiakas, bet dvi vietos buvo gerai įstrigusios - lyg vakar būčiau žiūrėjęs :)

The Pact (2012)
Nelabai sugalvoju, kuo pavadinimas susijęs su siužetu, bet nepaisant to baubiakas gavosi labai neblogas. Moteriškė nuvyksta į savo vaikystės namus, nes prisireikia laidoti motiną. Namas mieste, bet tie jo "viduriai" net ir dienos metu šiurpuliukus varo. Kągi, moteriškė nuvyksta ir... pradingsta be pėdsakų. Jos ieškoti atvyksta sesuo, bet kai tame pačiame name pasikėsinama ir į dingusios sesers dukrą, mentūros žvilgsnis pirmiausia nukrypsta į pagrindinę heroję. Kuo giliau į gryčią, tuo daugiau paslapčių. Herojė pagalbos kreipiasi į ekstrasensę, bet ši netrunka pareikšti, kad tame name nieko gero tikėtis neverta. Pilmui einant į galą, imasi rastis ir labai netikėti atsakymai. Jau šiaip gerai nervus patampė, bet tas twist'as gale tai išvis gerokai nustebino :) Vykęs žiūralas, rekomenduoju ;)

Detention (2011)
Ilgai nesupratau, kodėl šis pilmas atsidūrė žiūrėtinų pilmų sąraše. Prasukdavau gabalais, pamatydavau besiblaškančius paauglius ir išjungdavau. Šįsyk prasukau ir neišjungiau - pažiūrėjau nuo pradžios iki galo ir, beje, be pagreitinimų ;) Trumpai: turime keletą stereotipinių personažų (sportininkas, "gražuolė" - cheerleader'ė, keli nerd'ai ir kt.), belaukiančių šūlios baigimo vakarėlio. Paskui atsiranda kelionės laiku, ateiviai ir t.t., ko pasekoje gavosi vykęs slasher'is/komedija, kurį pirmiausia norėtųsi statyti greta pirmojo Scary Movie. Kad jau taip gretinu, aišku, kad čia gilios minties ar potekstės ieškoti neverta - bajeriai paprasti kaip du kart du, bet efektingi. Galbūt vienkartinis žiūralas, bet patiko :)

Desecration (1996)
Kaip suprantu pirmas Dante Tomaselli darbas, iš kurio išsivyniojo ir pilnametražis to paties pavadinimo pilmas Desecration. Pastarasis, menu, parako vietomis turėjo, bet pasirodė gerokai per ilgas, todėl ir norėjosi pamatyti senesnę, bet trumpesnę versiją. Ačiū geriems žmonėms CG, kurie gal po pusantrų metų kybojimo ant negyvo to paties autoriaus Horror DVD, vistik jį pasharino :) Ten prie extrų ir buvo įmestas tas pirmas blynas. Tiesa, ne visas, o tik geros keliolika minučių iš 23 :( Kita vertus, smagu, kad gavau galimybę pamatyti bent pusę. Pradžioje atrodė, jog bus dar vienas iš tų kartais užpisančių short'ų - mėgėjiška ta pradžia, montažas. Bet antroje pusėje vaizdinę dalį konkrečiai papildė OST'as. Net, jei kai kurie kadrai ir būtų spaudę šypseną, tai OST'o fone jie privertė sėdėti kiek įsitempus ir laukti, kas čia bus. Pabaiga parodė, kad fantazijos bičas turi ir net su minimaliu biudžetu gali išspausti akį džiuginantį kiek siurrealistinį vaizdą :)
p.s. youtubėje yra kelios minutės, kurios į mano aukščiau minėtą DVD nepapuolė :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=knJwgP7CsUg
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

The Worst Horror Movie Ever Made: The Re-Make (2008)
2005-ųjų to paties pavadinimo remake'as. Nežinau, kam to reikėjo, bet kad buvo smagu tai faktas! Yra visko: papų, abiejų lyčių išorinių lyties organų, gėjų žagintojų, arabų, politiškai nekorektiškų juokelių ir dar daug daug visko. Pirmąjį senai mačiau, bet menu, kad buvo jėga. Šis bene pusvalandžių ilgesnis, kas turbūt ir tėra vienintelis pilmo minusas, nes ta, pavadinkime ją pilmo dvasia, čia atsirasdavo, čia išnykdavo. Todėl tais momentais tikrai nepamaišytų chebra, su kuria būtų galima tuos ne itin įdomius momentus praskaidrinti.
Jėzus homoseksualus žagintojas? Taip. Jėzus zombis? Tai aišku! :lol:
Rekomenduoju :)

Insidious (2010)
Gerai nervus patampęs baubiakas apie komon nugrimzdusį berniuką. Tėvai visomis išgalėmis stengiasi išsiaiškinti, kodėl taip atsitiko, o medikai tik trauko pečiais, nerasdami jokių mediciniškai paaiškinamų priežasčių. Neviltin puolusi motina kreipiasi ekstrasensų pagalbos, o tada ir prasideda visas džiaugsmas su dvasiomis ir greta egzistuojančiu jų pasauliu :) Vykusi pabaiga. Mačiau, kad ir antra dalis jau iškepta - būtinai reikės užmesti akis.

Operation Nazi Zombies (2003) aka Maplewoods
Mažo biudžeto siaubakas susuktas kaip ala kažkokio kariškio, duodančio parodymus tyrimo metu, prisiminimai apie slaptą operaciją. Operacijos tikslas - pridengti kariškių ir CŽV atkartotus nacių eksperimentus, bandant sukurti neužlenkiamus karius. Griebiau tik aprašymą paskaitęs ir kiek pasigailėjau. Prailgo nuo pat pradžių ir tas jausmas niekur nedingo iki pat galo. Veiksmas lėtas, efektai nykūs ir šiaip viskas labai buitiška. Jei girtos smegenėlės gerai užfiksavo, net ugnys iš šautuvų vamzdžių kompiuterinės buvo :lol: Aktoriai vaidino, kad... moka vaidinti. Tik tiek, kad zombiai lėti buvo, o ne sprinteriai kaip kad dabar madinga ;)
Vengtinas dalykas.

Heartless (2009)
Mėčiausi, bet visdėlto prirašiau Beširdį prie horror'o. Istorijos viduryje dėl kažkokios pigmentinės dėmės ant veido nuo mažų dienų užguitas vyriokas, gyvenantis su mama. Jo gimtajame Londone ima siausti gaujos, molotovo kokteiliais padeginėjančios turtą, o vėliau ir žmones. Vyrukui nuo pat pradžių rodosi, kad tai ne žmonės, o kažkokie demonai, persekiojantys jį už pilmo pradžioje padarytą kadrą su vienu iš jų nusikaltimų. Į pilmo galą jau sunkiai sekėsi suvokti, kas ekrane tiesa, o kas tėra vaizdiniai herojaus galvoje. Pilmas žiauriai patiko, bet atsakymų į kai kuriuos klausimus teko pasieškoti internete. Vykęs, kiek siurrealistinis seansas :)

One Missed Call (2008)
Nusilesęs ir nusikasęs žiūrėjau, tad tiek peržiūra prailgo, tiek įspūdis nekoks. Trumpai: veikėjai gauna savo pačių skambučius iš ateities, kuriais praneša kaip ir kada jie maždaug užsilenks. Daugumai norisi dar pagyventi, tad ima ieškoti atsakymų. Berods japoniško pilmo remake'as ;)

The Devil's Rock (2011)
Va čia tai kick ass :) Veiksmas vyksta WW2 metu. Pagrindiniai veikėjai - commandosai - išsilaipina nacių užimtoje saloje kažkur jūroje. Paskui visas veiksmas vyksta ten esančiame bunkeryje/įtvirtinime. Jo tamsūs tuneliai su kažkur iš toli traškančiu nacių propagandinių pilmų aidu negalėjo nevaryti šiurpo. Pradžia gal kiek labiau įtempta buvo, kol jie patamsyje tais tuneliais blaškėsi, paskui spaudimas kiek pamažintas ir imta ieškoti atsakymų. Gaila, kad nebuvo zombių - regėjome okultizmo padarinius visame gražume. Visiška jėga :)

From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter (1999)
Nuo pat pradžių iki pat galo džiuginęs pilmas. Viskas kalė į klyną - tiek OST'as, tiek scriptas, tiek gore'as. Būtų nuodėmė pamiršti viešnamio savininkę - Sonia Braga - įspūdingai sudėta moteriškė :) Pasirodo, galima ir apie tokius senus laikus vykusį pilmą susukti :) Trumpai: pastarasis pilmas yra dviejų ankstesniųjų prequel'as. Apibendrinus trilogiją, susidaro įspūdis, jog antrą dalį reikėtų palaidoti kur nors toli ir giliai. Pirmos dalies bent pradžia įdomi buvo :)
p.s. tos dykumos dėl priežasčių maloniai priminė Oasis of the Zombies ;)

Hell Baby (2013)
Labai smagiai susižiūrėjusi apsėstų namų pilmų parodija. Šekit trailer'į ;)
http://www.youtube.com/watch?v=EOAQuBtfNlc

Devils of War (2013)
Dar vienas siaubakas apie WW2 ir nacius :) Šįkart veiksmas vyksta Lenkijoje. Pradžioje nepagavau, ką ten 1944-aisiais daro afroamerikiečiai, bet paskui paaiškinta, kad jie ten savo agento teleportavosi parsigabenti. Misijos tikslas taip pat gauti info apie... dar vieną nacių okultinį eksperimentą :D Vietomis jau erzino kažkoks neaiškus soundtrack'as (galbūt labiau tikęs westernui). CGI taip pat būta be proto, bet visumoje jie žiūrėjosi pusė b*bio - akių labai nedraskė. Antrą kartą nežiūrėčiau, bet kartą užmesti akis buvo wee. Ypač, po anksčiau minėto Operation Nazi Zombies ...
Pradžioje kažkiek priminė FDR: American Badass!, bet iki komedijos čia nebuvo išspausta.
p.s. we need more virgins :twisted:

Europa Report (2013)
Vykusi sci/fi istorija apie saujelės žmonių ilgą kelionę kosmosu iki Jupiterio palydovo Europos. Vaizdinė pusė be priekaištų, įspūdingai atrodė tiek kosmosas, tiek juo skriejantis erdvėlaivis. Istorija buvo nuolat maišoma - truputis praeities, truputis dabarties, tad dėlionės vaizdas ėmė aiškėti tik gerokai pilmui įpusėjus. Kadangi jis daug kur buvo lyginamas su Apollo 18, tikėjausi kosiminio horror'o. Neneigsiu, paskutinį pusvalandį spaudimas kiek pakilo ir įtampa buvo išlaikyta iki galo, bet Apollo 18 vistik labiau nervus patampė ;)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Sonya
Palaidotas daržinėj
Posts: 12
Joined: 2008-08-15, 22:17
Location: Šiauliai

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Sonya »

The Conjuring. Visiškai niekuom neišsiskiriantis iš kitų tokio žanro filmų. Peržiūrėjau ir užmiršau 5/10.
McKibbin
Palaidotas daržinėj
Posts: 10
Joined: 2012-01-08, 12:46

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by McKibbin »

Senokai niekas neparašo į skyrelį, pamėginsiu atgaivinti ir pasidaliniti filmais.

Redd Inc (2012) http://www.imdb.com/title/tt1857842/
Mažo biudžeto filmas apie darbui pasamdytus ofiso darbuotojus. Deja jie pririšti prie kėdžių ir darbas pavirsta košmaru, kai paaiškėja, kad darbdavys- sadistas. Tačiau, tai tik pradžia kančių, nes prasižengusius darbuotojus -baudžia skaudžiai. Laikui bėgant, paaiškčja, kad darbdavys irgi turi paslapčių, kurias darbuotojai privalo iššsiaiškinti ,kuo greičiau-nes laikas -gyvybė. 7/10

The Lords of Salem (2012) http://www.imdb.com/title/tt1731697/
Rob Zombie filmas apie raganas, kurios buvo sudegintos prieš šimtus metų ir tamsių jėgų dėka gryžta į dabartį. Asmeniškai, nepatiko nei siužetas nei aktoriai. 5/10

Scream 4 (2011) http://www.imdb.com/title/tt1262416/
Tęsinys serijos su tuo pačiu šablonu- kas tas su kauke, kuris žudo. 7/10

Cold Fish (2010) http://www.imdb.com/title/tt1632547/
Nepriskirimas siaubo žanrui, bet gal paminėčiau, dėl žiaurių vaizdų. Nedideles akvariumo parduotuvės savininko dukrai isidarbina pas turtingą ir žymų to paties verslo atstova. Tėvas, kaip nenoromis sutinka -kas labai greitai pasirodo yra neatleistina klaida. 10/10

The Battery (2012) http://www.imdb.com/title/tt2272350/
Labai puikus, nors ir nedidelio biudžeto filmas apie post apokalipsinę zombiais užkrėstą mūsų planeta. Tema jau kaip ir nuvalkiota, tačiau labai -sakyčiau realistiškai ir dramatiškai parodytas dviejų vyrukų gyvenimas tomis dienomis 9/10

Rare Exports: A Christmas Tale (2010) http://www.imdb.com/title/tt1401143/
Suomių versija apie Kalėdų senelį ir jo padėjėjus su siaubo bei komedijos prieskoniu. 7/10

Chained (2012) http://www.imdb.com/title/tt1989475/
Psichopatas serijinis žudikas augina sau padėjėją nuo mažų dienų- jis vienos iš aukų sūnus. Auga izoliuotas - pririštas ant grandinės namie. Tačiau jam suaugus, psichopatas nori išmokinti amato- tačiau atrodo jaunuolis turi kitų planų 8/10

Beyond The Darkness (1979) http://www.imdb.com/title/tt0078916/
Jaunuolis daro iškamašas- rodos nieko blogo, tačiau susirgus ir numirus mylimajai - iš jos padaro mumiją, pasiguldo i lovą kaip miegančią princesę ir rodos paska baigta, bet tenka nugalabyti dar kelta merginų, kai jomsprapuolus policija ima domėtis jaunuoliu. 7/10

The Conjuring (2013) http://www.imdb.com/title/tt1457767/
Jau daugelio aptartas filmas ,bet man pasirodė puikus apsėdimo filmas su gana įtikinama vaidyba ir visais tam reikalingais siaubo elementais 8/10

The Legend of Hell House (1973) http://www.imdb.com/title/tt0070294/
Apsėstą namą po tragiškų įvykių ima tirti mokslininkai specialistai ir mediumai- tačiau tai netrugdo nelabom dvasiom siauttėti. Nepaisant laikmečio-gana geras vizualiai, tačiau man pasirodė nuobodokas ir ištestas 6/10
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

Įkišiu savo trigrašį ir aš :) Mažokai horror'o bežiūriu :/

Užmatęs, kad sekantis South Park'o epizodas vadinasi World War Zimmerman, neturėjau kitos išeities, kaip tik pažiūrėti World War Z (2013). Kągi, chebra iš romano "pasiskolino" pavadinimą ir... zombius. Bet tai nereiškia, kad pilmas buvo prastas. Pilmas buvo jėga :) Ilgas (~ 2 val.), bet netrukęs prabėgti. Pagrindiniame vaidmenyje besivaidenęs Braduolis Pitas su keletu kariškių išsiruošia misijon - atsekti, kur buvo užfiksuotas pirmasis zombis, nustatyti jo priežastį ir surasti atsakymą - kaip visą tai sustabdyti. Apstu veiksmo, būta keletos vietų, kur galima krūptelėti. Ypač kick ass žiūrėjosi masovkės, kur tie zombiai puola viską ar lipa sienom. Truputėlį gaila, kad knygoje lėtai šlitinėję zombiai pilme evoliucionavo į tuos jau kuris laikas išpopuliarėjusius bėgiojančius ir vos ne parkūru užsiimančius padarus.
Ai, ir dar Braduoliui žmoną galėjo kokią simpatiškesnę parinkti - juk čia pilmas, o ne realybė :D Nemanau, kad nuo to biudžetas būtų ženkliai išsipūtęs, o random moteriškių ir autike galima pažiūrėti :lol:
p.s. kažkokioje mugėje beslampinėdamas knygų kioskelyje mačiau pirkti ir lietuviškai išleistą "Pasaulinį karą Z". Tad patingėję skaityti angliškai, dabar turi puikią galimybę tai padaryti gimtąja kalba. Beje, net ir mačius pilmą turėtų būti įdomu, nes, kaip ir minėjau, nelabai ten yra kas bendro ;)

Dead Mine (2012)
Netikėtai užmintas siaubakėlis su WW2 prieskoniu. Veiksmas vyksta, berods, Indonezijoje. Kažkokio jauno arogantiško užsieniečio jaunuolio pasamdyti vietiniai kariškiai ieško džiunglėse WW2 laikais japonų suręstų įtvirtinimų. Tokia lyg ir smagi pažintinė ekspedicija, kol vienas iš taškų pasirodo esantis gerai įtvirtintas bunkeris. Deja, tik čia kareivėliams tampa aišku, kad chebrytė toli gražu ne tiriamaisiais tikslais čia atsibeldė. Pasirodo, bunkeryje kadaise tariamai darbavosi Unit 731. Nice :) Tikrai ne vienoje vietoje gerokai krūptelėjau, o vienoje vietoje ir riebiai nusikeikiau. Žiūrėtinas pilmas. Priminė The Devil's Rock, Shock Waves.

The Village (2004)
Vykęs horror'as kažkur giliai Pensilvanijos miškuose esančiame kaimelyje. Gyventojai tiki, kad girioje gyvena pavojingos būtybės. Su jomis kaip ir susitarta, kad gyventojai neina į mišką, o būtybės neateina "į svečius"... Sambūvis taikus, kol kartą prisireikia vaistų. Vienas jaunuolis nusprendžia patraukti į už girios turintį būti miestą. Kaimo taryba priešinasi, bet jaunatviško entuziazmo jai neįveikti. Klausimų vietomis kildavo, bet, prisipažinsiu, twistų gale nenumačiau :)

Population 436 (2006)
Berods pas Kirą blog'e užregėtas ir pažiūrėtinų pilmų sąrašo gelmėse kadaise paskendęs pilmas. Dėl to ir nudžiugau, kai žmona pasiūlė jį pažiūrėti. Smagu buvo pamatyti kadaise Six Feet Under besivaidenusį Jeremy Sisto. Čia jis kažkokios statistikos agentūros atstovas, darbiniais reikalais užsukęs į atokiai besirandančią gyvenvietę. Žmonės malonūs, galbūt kiek perrnelyg malonūs, bet pradžioje tai jam nesukelia didelio įtarimo. Kol atsitinka keletas sunkiai paaiškinamų dalykų ir tampa aišku, kad miestelio populiacija jau šimtmečius nesikeičia - 436. Prabilus porai vietinių ima aiškėti daug visokio š*do, nuo kurio herojus nori kuo greičiau pabėgti, bet ne viskas taip paprasta. Įdomi pabaiga. Taškus ant i sudėliojo imb.com, kur daug kas jį maišo su purvais, teigdami kad čia buvo The Lottery ir The Wicker Man rip-off'as. Kadangi nemačiau nei vieno iš paminėtų, tai nesiginčysiu. Prie progos reikės paieškoti DVD - rašė, kad ten yra ir alternatyvi pabaiga :)

Mama (2013)
Įtaigus baubiakas apie miške surastas dvi sesutes, dingusias prieš, berods, penkerius metus. Sulaukėjusios jos
grąžinamos į civilizaciją. Mergaičių teigimu, kartu grįžo ir jų "mama", besirūpinusi jomis tuos 5 metus. Patiko :)

Paranormal Whacktivity (2013)
Čia jau b*bių era :D Juokino šita ala siaubo parodija nuo pat pirmų kadrų :) Porelė pilmuoja savo sexo pilmą, su intencija jį vėliau prakalti už didelius pinigus. Tam tikslui netgi pasamdyta visa kūrybinė grupė. Bėda, kad mergiotė vis ne nuotaikoje dulkintis. Galiausiai tampa aisku, kad kiekvieną naktį ją patvarko kažkoks name tūnantis demonas. Ilgainiui bičas tuo patiki ir jie imasi veiksmų tą demoną išvaryti. Žinoma, tam, kad po to pasidulkinti ir visa tai nupilmuoti, ir prakalti už dideles babkes :D
- Michael we need a psychic!
(knock on the door, door opens)
- I heard you need a psychic...
- wow, that was cool - you sensed it!
- No, I just heard you through the door. Actually i'm a registered sex offender... and an amateur psychic...
Ir tokiame lygyje ridenasi visas pilmas :)
Ta rytietė iš booby ring, galėčiau prisiekti, bent poroje Porn's Most Outrageous Outtakes dalių vaidenosi.
Gale vietoje bloopers'ų sudėtos potkės iš behind the scenes buvo ne mažiau prikolnos.
Žodžiu, užskaitau pilmą. Būtinai reikės pažiūrėti dar kartą :)
p.s. to the vey best fake ghost buster i have ever known! :D
p.p.s nustebau, kad imdb.com tik 2.6 balus vartotojai suraitė. Nebuvau aš toks girtas :D

This Is the End (2013)
Daug pastarojo meto komedijose matytų jaunesnių veidų čia vaidenasi. Susirenka jie visi pas vieną tų veidų name į tusovkę ir tada prasideda ala pasaulio pabaiga. Jie užsibarikaduoja ir bando išgyventi. Žinia, resursai riboti, reikia taupyti ir kaip praktiškiems žmonėms rinktis už Norfos :D
CGI vykę, bajeriai paprasti, bet geri, tad ir laiką praleidau gerai :)
Į pabaigą ši popošlė komedija ėmė panėšėti į siaubo komediją, tad įrašysiu ją šiame skyrelyje :)
Žodžiu, apokalipsis по полной программе :)
p.s. tipo short'o Jay and Seth versus the Apocalypse motyvais, tai prie progos reikės ir tą pažiūrėti :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by redvirus »

Don't Breathe (2016)

Režisierius F.Alverez man buvo žinomas tik dėl 2013-ųjų "Evil Dead", kuris, nors aš gal ir šališkas, bet manęs labai neužkabino. Todėl ir į šį filmą Don't Breathe vilčių daug nedėjau, bet karts nuo karto išgirsdavau teigiamų atsiliepimų, tai nusprendžiau pažiūrėti. Filmas apie tris jaunuolius, kurie pinigų prasimano įsilauždami į namus ir nukniaukdami įvairaus turto iki 10.000 $. Vieną dieną jie sužino apie atokiame rajone gyvenantį aklą veteraną, kuris po dukters žūties avarijoje teismo sprendimu neblogai praturtėjo. Taigi "herojai" nusprendžia atlikti paskutinį įsilaužimą, susišluoti didžiausią gyvenimo laimikį ir ilgai bei laimingai gyventi. Tik aišku nutinka visokių neplanuotų dalykų. Toliau, negaliu pasakoti nespoilindamas ir dėl tos priežasties nelabai galiu plėstis kas nepatiko. Tačiau nepatikusių momentų buvo. Pavyzdžiui, filmas lyg ir stengiasi būti labai arti realizmo, bet kai kurios situacijos nugrybauja į priešingą pusę. Buvo ir patikusių detalių, tai galiausiai gavau tokį vidutinį filmą, kuris nebuvo nei kažkas WOW, nei nusivylimas.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
User avatar
quotas
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2019-01-16, 15:07
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by quotas »

O kaip jum The Witch (2015)?
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by redvirus »

Final Destination 5 (2011)

Teko girdėti, kad vertinant Final Destination sequelus, 5 dalis yra pusė velnio. Galbūt skrandyje kliuksintis alus, o galbūt ištiesų geresnė nei 3 ar 4 dalies kokybė, padarė šią peržiūra visai malonia. Popkortininis reikalas, bet neprailgo, lore šiek tiek išplėsta ir pabaiga asmeniškai patiko, geras "wrap-up'as". 6/10
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply