Paskutinis matytas horror filmas

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Dahmer »

The Human Centipede II (Full Sequence) (2011) - bet paziurejes likau patenkintas, nesitikejau perdaug nes pirma dalis nepatiko. Sita zymiai ryskesne nespalvotu krauju! (mano nuomone). Good Shit 8)
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Meskiukas_Zudikas »

jo, tas nespalvotas kraujas atrodė daug geriau nei daugelyje spalvotų siaubo filmų, šitą ir aš užskaitau, nors man pirma dalis kažkaip labiau prie širdies.
Chimeritas
Palaidotas daržinėj
Posts: 13
Joined: 2011-09-27, 01:47
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Chimeritas »

Messiah of Evil (aka Dead People) (1973)
Lėtas, paslaptingas ir vienas keisčiausių mano matytų zombinių filmų, jeigu jį taip apskritai galima pavadinti. Atmosfera kažkuo priminė klasikinį I Walked With A Zombie (1943), kažkiek The Birds (1963), tik čia viskas labiau išplaukę. Siužetas iš esmės sukasi apie zombių epidemiją ar galbūt kažką panašaus į tai, kas dėjosi The Last Man On Earth (1964), tačiau palikta pakankamai vietos savai interpretacijai ir ne viskas iki galo atskleista. Filmas ne vienkartinei peržiūrai.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

Sector 7 (2011) aka 7 gwanggu
Laukiau šito pilmo, nes veiksmas turėjo vykti naftos gręžinyje kažkur vandenyne. Ten anas ir vyko :) Vienas iš nedaugelio pilmų, pagamintų ant CGI, ir... man patikusių :) Monstras išties atrodė nykiai, bet visa kita didžiojoje dalyje akių nebadė, o vietomis netgi buvo labai gražiai padaryta. Azijietiško pilmo senai nebuvau dabojęs - smagu buvo prisiminti tą jų vaidybos kažkokį savotišką akcentą :) Siaubo gal tik trupiniai, bet prie olaus nakčiai užsiliūliuoti nieko.

Altitude (2010)
Savotiška istorija apie saują jaunimo, kažkur išskridusią lėktuvu. Tik pakilus ir prasidėjo visas džiaugsmas. Veikėjai kiek užkniso, CGI taip pat buvo apstu, pabaiga nuspėjama, bet visumoje įspūdis teigiamas. Šiek tiek priminė 2009-ųjų Triangle, tik prasčiau ;)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Meskiukas_Zudikas »

Koks siaubo filmas lėktuve be gyvačių...
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Meskiukas_Zudikas »

The Thing (2011)

Hej hej, patiko nerealiai. Vietomis tikrai prilygsta '82 metų filmui, o gal net ir perspjauna jį (na, čia dėkot reiktų šiuolaikiniams FX, kurie atlikti buvo TOBULAI, monsrtas išties šiurpiausias kokį tik esu matęs siaubo filmuose). Atmosfera atkartota nuostabiai, net nėr kur prikibt, duodu tik 9/10 balų vien iš pagarbos Karpenterio Padarui, bet tikrai verta pamatyt kine, nesigailėsit. Ypač vežė tai, kad veiksmas galima sakyt nuo pirmų dešimties minučių, nebuvo jokio gumos tempimo ir gilinimosi į veikėjų charaketrius, kas mane tokio pobūdžio filmuose užpisa.
Geriausias metų siaubekas ir taškas.

Dar pliusas tame, kad puiki įžanga buvo į tolesnius įvykius (čia kalbu apie pačią pabaigą, jau titrams bėgant), t.y. viskas stoja į savo vietas, tampa aišku, kodėl ten sraigtasparnis skrido su dviem pilotais ir ko jie ten tą šunėką persekiojo. Čia ne spoileris, nes tą patį matėm ankstesnio filmo pačioje pradžioj. Taigi, super savijauta, režisieriuis nepasišiukšlino (nors tikrai skeptiškas buvau). Ok, užteks blevyzgų, einu miegot.
Last edited by Meskiukas_Zudikas on 2011-11-04, 15:40, edited 1 time in total.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

Prisiruošiau užmesti akis į daug kur gerais žodžiais paminėtą 2009-ųjų The House of the Devil. Lūkesčių kažkokių nelabai turėjau, bet pilmas pradžioje nuteikė ypač optimizuojančiai - nuostabiai atkurta 80's siaubakų atmosfera :) Vėliau, deja, pradėjo gerokai erzinti - labai jau ilga ta įžanga. Eidamas šlapintis net nustebau, kad jau pusė pilmo praėjo, o dar niekas nepradėjo vykti... Nors po netikėto epizodo kapinėse jau kažko tikėjausi. Nesiginčysiu, veiksmui persikėlus velnio namuosna, nebegulėjau toks atsipalaidavęs kaip iki tol, o butelį olaus dažną kartą stipriau suspausdavau rankose - girgždančios medinės grindys ir tamsūs užkaboriai anaiptol nekūrė jaukios atmosferos. Visumoje minusas ir tebūtų už tą kiek per ilgą įžangą, o daugiau liaudis ties viskuo - aktoriais, F/X, OST'u, garderobu ir t.t. - padirbėjo puikiai.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Eikantas »

Vėliau, deja, pradėjo gerokai erzinti - labai jau ilga ta įžanga. Eidamas šlapintis net nustebau, kad jau pusė pilmo praėjo, o dar niekas nepradėjo vykti...
*facepalm*
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Dahmer »

The Thing 2011 - taip tai pirma filmas - labai labai gerai suejo. Kaip ir visi sako primena 82`, bet tai ir yra gerai, nebuvo perdaug jokio sudo, viskas paprastai ir aisqiai jokiu bereikalingu dalyku, nano technologiju ir visokiu isvedziojimu, dar netvirtinsiu, kad movie of the year, bet , bet ..
Visi tie heiteriai kurie sako, kad naujas thing sudas, o senas geras, yra tiesiog heiteriai, istikro filmai nu tiesiog tobulai panasus ir abu verti aukstu balu, nors Carpenterio visgi man stipresnis ant galo bet anyway, ko norejau - ta gavau. 8)
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Meskiukas_Zudikas »

Apollo 18 (2011)

Trumpas, bet geras kosminis hororas. Va tokius aš mėgstu, efektingai padarytas, įdomi istorija ir t.t. Must see.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

Dead Silence (2007)
Malonų įspūdį palikęs pilmiūkštis. Pradžiai bičas gauna pilvakalbio lėlę. Apie ją bei keistas mirtis vėliau ir sukasi siužetas. Pagrindinis veikėjas kiek užkniso, bet visumoje neblogai. CGI, išskyrus vieną vietą į galą, akių nebadė, su visokiais staigiais iššokimais neperlenkta, pakrūpčioti buvo kur, ir šiaip gražių nejaukių vietų būta (scenos prie pilies ir kapinėse maloniai priminė senesnius pilmus, kur dažnai būdavo klaidžiojama rūke). Twist'ą gale kai supratau, jau buvo per vėlu :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by Ripper »

The Human Centipede II (Full Sequence) (2011) jau skaitėme Slasher ir Kiro recenzijas. PZDC filmas. 10/10 ir į kolekciją.
User avatar
alionka
Palaidotas daržinėj
Posts: 18
Joined: 2011-11-13, 10:31
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by alionka »

Trick 'r Treat (2008)

Skaičiau daug teigiamų komentarų, tačiau pačiai pasirodė labai jau prastų filmu, tokiu itin durnu, glaima buvo viska susukti dau skaniau sueisiančio. 05/10 tik tiek kad susižiūrėjo greit. ;D
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by fakjupypl »

The Last Lovecraft: Relic of Cthulhu (2009)
Du nevykėliai gauna užduotį apsaugoti pasaulį nuo Cthulhu prisikėlimo. Nieko daug nesitikėjau, tai įspūdis neblogas. Тrukmė ~1 valandą ir 15 minučių - pati ta. Antrą pusę veizėjau išsiviepęs iki ausų :D
"So... either of you boys ever been fish-raped?" :lol:

Triangle (2009)
Žmonai besiruošdamas parodyti trikampį galvojau, kad na, pilmas buvo nieko, matyt, bus nieko pažiūrėti dar kartą. Stipriai suklydau. Kadangi prisiminimai buvo dar gana šviežūs, pilmas nuo pirmų kadrų vežė dar labiau nei žiūrint pirmą kartą.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
User avatar
alionka
Palaidotas daržinėj
Posts: 18
Joined: 2011-11-13, 10:31
Contact:

Re: Paskutinis matytas horror filmas

Post by alionka »

The Woman (2011)

Susižiūrėjo idomiai. Nesitikėjau nieko stipriai vertingo. Žmonės laiko save normaliais, o gi iš tikro kaži kaži, ir taip daugelis mūsų!! ;D
Post Reply