Paskutinis matytas horror filmas

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Silent Night, Deadly Night 3 (1989) - už antrą dalį pasirodė geresnė. Ricky Caldwell po šešių metų pagaliau atsikelia iš komos. Kaip tik kalėdos ir visur pilna santa klausų, sklando kalėdinės nuotaikos. Ricky nieko kito nebelieka, kaip pasitelkti neapykantą :). Siužetas šiaip įdomiai susuktas, pamatysit. Dar reikia paminėt, kad Calldwelo vaidmenį grėsmingi atliko pats Bill Moseley (Otis iš Devil's rejects)
User avatar
Jason Voorhees
Velnias, greičiausiai...
Posts: 55
Joined: 2007-01-04, 16:18
Location: Krystal Leikas, JAV

Post by Jason Voorhees »

Dead MenWalking nelabai didelio biudžeto zombie filmas, kaip dabar madinga su zombiais sprinteriais :) Veiksmas vyksta griežto režimo kalėjime, kur patalpinamas infekuotas kalinys. Vienam kartui visai nieko, gore scenos gana padorios, neblogai praleidau pusantros valandos.
Rest In Pieces
Image
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Pulse (2006) - Na man išties gan patiko šis filmas , pagaliau nebuvo jokių skerdynių ir net kraujo. Siužetas , mintis kažkaip nematyta ir gan idomi, nelabai nuspejamas filmas
Alternative Ending man kazkaip nepatiko, na keista kad tas Dexter (pagrindinis herojus) mire, bet tai buvo tik alternative ending , gerai kad jos nepasirinko.
Paziurejau dar ir kitas extras , visai nieko, idomios.
Yra net du Commentary track , reikes paziuret artimiausiu metu. Bus idomu pasiklausyt kureju komentaru. Na zinoma kol perziuresiu su komentarais sugaisti teks dar 3 valandas. Ka padarysi.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

As vakar CANNIBAL APOCALYPSE paziurejau. Labai patiko http://kirashorror.blogspot.com
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

GOREBORGAS wrote:As vakar CANNIBAL APOCALYPSE paziurejau. Labai patiko http://kirashorror.blogspot.com
Aj beje Goreborg,tu gal kartais Kiras ir esi :)?
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Muzonas wrote:Aj beje Goreborg,tu gal kartais Kiras ir esi :)?
Taip, - kartais :D
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

GOREBORGAS wrote:
Muzonas wrote:Aj beje Goreborg,tu gal kartais Kiras ir esi :)?
Taip, - kartais :D
aisku,ziuriu labai jau panasiai rasai kaip ten tam saite,tai iskart toptelejo mintis ,kad tai tu :) ir megsti vis naudot ta zodi Gore Gore ;),kaip ir savo reviewsuose,siaip labai neblogi tie tavo reviews ,esu perskaites,ten daugeli,keleta net sudomino mane pati,tuos filmus pamatyt :)
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Nu as ten daugiau taip sau malonuma jauciu uzfiksuot ka paziurejes :) bet zajabys jei kazkam ir naudos yra. Bet cia jau offtopikas zostkas tai liaukimes.
Rasyk asmenini pranesima jei kas :wink:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Cabin Fever (2002) - buvau mates jau senai šį filmą , dabar pažiūrejau su Commentary , buvo gan idomu klausyt, prajuokino vietomis, komentavo mergina aktore is filmo viena is pagrindiniu veikeju ir kazkoks vyrukas , siuo metu vardu ir pavardziu nepamenu, bet linksmi zmones, daug juokavo , kalbejo laisvai, tikrai buvo idomu. :)

Is viso DVD-R turi net 5 Commentary track's , su skirtingais kureju ir aktoriu komentarais, isties visus perziuti uzims nemazai laiko, bet pats filmas man irgi patiko, taigi klausytis nenusibosta. :)

[EDIT] Komentavo Eli Roth (Aktorius, rezisierius ir scenarijaus autorius) su pagrindine aktore Jordan Ladd (Karen)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Chain Reaction aka House of Blood (2006) - galima drąsiai išskirt šitą filmą iš masės pernykščios horror produkcijos. Pavykęs siužetas, kur vieni pagrindinių veikėjų tiuremščikai ir vampyrai (gal ir demonai, na savotiški tokie), keistų atsitiktinumų dėka susitinka nuošaliame nuo civilazijos ir laiko, senove dvelkiančiame name. Režisierius Olaf Ittenbach, kaip ir dera vokietukui nepagailėjo aukščiausios klasės goro su galingomis kraujo čiurkšlėmis :). Pabaiga gan įdomiai susukta ir maloniai nuteikianti pasibaigus filmui.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

The Texas Chainsaw Massacre. The Beginning (2006) - na siek tiek primine 2003 filma , bet sis manau geresnis. Keleta vietu man pasirode per daug "netikroviskos", kad ir ta vieta kai Dean buvo sudauzytas po prisispaudimu tu 20, o veliau dar vaizdavo kad jis nagali paeiti, ir staiga pradejo begti kaip sveikas beveik. Si vieta kazkaip keistai ziurejosi. Seip abu filmai (2003 ir sis) man buvo idomus. Rytoj paziuresiu si filma su director ir ... nelabai db atsimenu, gal prodiuserio, komentarais, turetu idomiai papasakoti.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

The Hills Have Eyes (2006) - paziurejau is nuobodulio, nors kazkaip isvis buvau nusistates neziuret. Pamates nuomones nepakeiciau - eilinis "gauja issigimusi" + "gauja silpnu" filmas" :D del skonio tikrai nesigincijama, bet man nepatiko :roll:
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

redvirus wrote:The Hills Have Eyes (2006) - paziurejau is nuobodulio, nors kazkaip isvis buvau nusistates neziuret. Pamates nuomones nepakeiciau - eilinis "gauja issigimusi" + "gauja silpnu" filmas" :D del skonio tikrai nesigincijama, bet man nepatiko :roll:
na slasher filmas cia,pagal skoni buvai teisus :),va pvz man tokio stiliaus patis megstamiausi ,hills Have Eyes,Wrong Turn,Texas Chainsaw Massacre ir etc,per tokius esu tikras ,kad neuzmigsiu ziuredamas :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:
redvirus wrote:The Hills Have Eyes (2006) - paziurejau is nuobodulio, nors kazkaip isvis buvau nusistates neziuret. Pamates nuomones nepakeiciau - eilinis "gauja issigimusi" + "gauja silpnu" filmas" :D del skonio tikrai nesigincijama, bet man nepatiko :roll:
na slasher filmas cia,pagal skoni buvai teisus :),va pvz man tokio stiliaus patis megstamiausi ,hills Have Eyes,Wrong Turn,Texas Chainsaw Massacre ir etc,per tokius esu tikras ,kad neuzmigsiu ziuredamas :)
Man taipogi patinka tokie filmai :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Mansion of Madness (1973) - įspūdingas meksikiečių filmas apie nuošaliai tarp miškų įsikūrusią psichuškę, kur vyrauja savas beprotiškas gyvenimas, kartais primenantis siurealistinius paveikslus. Ir viskas pateikta su gera humoro doze, suteikiančia filmui tam tikro iškirtinumo. šitas režisierius - Juan López Moctezuma (Alucarda) yra padirbėjęs kartu su Jodorowsky, ir tai manau išėjo jam į naudą.
Post Reply