Ar dar like Tromos fanu?

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Dahmer

Ar dar like Tromos fanu?

Post by Dahmer »

na kiek jusu :twisted:
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

kas buvo, greičiausiai ir likę. Gal tik daug naujų atsiradę :).
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Tromos filmus irgi megstu pasiziuret,kartais nebloga juodojo humoro doze duoda :) ,bet ,kad didelis koks nors Tromos filmu fanas tikrai neesu
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Troma 4ever :)
Kiek jų veikalų mačiau, tai nė karto nenusivyliau :D
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Na buvo stipresnių, buvo silpnesnių, bet vistiek achujėnai jie varo.
Tik, kad dabar biški kitokie dalykai traukia pastarosiomis dienomis, bet šiaip tai tikrai pavadinčiau save šiokiu tokiu tromos fanu :)
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Nesu aš jų fanas todėl kad nedaug esu matęs tų filmų. bet va Tromeo and Juliet ir Bloodsucking Freaks tai tikrai patiko :020:
User avatar
Copymors
Suzombėjęs
Posts: 36
Joined: 2005-10-17, 00:40
Location: Kaunas

Post by Copymors »

troma valdo,beveik visi filmai geri kur mates,tik keli visishkas shudas mano asmenine nuomobe buvo tai jezus kriststus - vampyru medziotojas ir tas filmas apie bobas baiekresm,kurios atvaro i miesteli maza o ten kazkoks frekas prikelineja zombius ir gi nepatiko..... bet shiaip Troma kaip jau minejau,valdo :)
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Copymors wrote:troma valdo,beveik visi filmai geri kur mates,tik keli visishkas shudas mano asmenine nuomobe buvo tai jezus kriststus - vampyru medziotojas ir tas filmas apie bobas baiekresm,kurios atvaro i miesteli maza o ten kazkoks frekas prikelineja zombius ir gi nepatiko..... bet shiaip Troma kaip jau minejau,valdo :)
šiaip dėl JESUS CHRIST VAMPIRE HUNTER tai man atrodo, kad ten ne tromos... Aš mėginau ieškoti tai tromos sąraše jo nebuvo.. bet pas mane irgi parašyta ant failo "TROMA" tai velnias žino kaip ten yra. Anyway, man tai labai patiko šis filmuks ;)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

GOREBORGAS wrote:
šiaip dėl JESUS CHRIST VAMPIRE HUNTER tai man atrodo, kad ten ne tromos... Aš mėginau ieškoti tai tromos sąraše jo nebuvo.. bet pas mane irgi parašyta ant failo "TROMA" tai velnias žino kaip ten yra. Anyway, man tai labai patiko šis filmuks ;)
Kanadiečių kompanijos Odessa Filmworks Inc. šitas filmas. Pasirodo Troma net ditribucija neužsiėmė. Kažkaip keistai, aš ir maniau, kad Kaufmanas čia rankas prikišęs. Labai jau tromatiška ten viskas :)
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

man tai irgi jėga tas "Jesus Christ Vampire Hunter" (jei būčiau TV programų direktorius, rodyčiau šį filmą per kokias Velykas :) )...o beje ar pastebėjot suplėvesuojančią LT vėliavą apie 11min47s, ten kur Jėzaus muzikinis numeris?
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Eikantas wrote:man tai irgi jėga tas "Jesus Christ Vampire Hunter" (jei būčiau TV programų direktorius, rodyčiau šį filmą per kokias Velykas :) )...o beje ar pastebėjot suplėvesuojančią LT vėliavą apie 11min47s, ten kur Jėzaus muzikinis numeris?
Jo, aš iškart pastebėjau :) Malonu tokį dalyką pamatyt. Galvoju gal ten kokia ambasada ar kas... :)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply