stephen king

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

stephen king

Post by GROBUONIS »

Tai va noreciau suzinoti kokie yra visi Stephen King filmai jei galit isvardinkit visus busiu labai dekingas :oops: :wink:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Na tokį dalyką tikrai nesunku rasti internete
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Stephen_King_films
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

O dekoju man tai is kuriu as maciau tai tik kelis kokia 10 tai is tu labiausiai patiko svytejimas ir su masina kur isedi ir siurbiak rauja :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

iš matytų pagal Kingą fillmų ilgam užsifiksavo : The Shining, Pet semetary, Children of the corn. Kiti matyti (gal koks 15 filmų) gan vidutiniški pasirodė.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Children of the Corn - vienas is paciu mano megstamiausiu filmu :wink: , bet dar vienas man labai patinkantis dalykas - King'o mini serialai (nezinau, gal tik mano skonis toks durnas)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

Slasher wrote:iš matytų pagal Kingą fillmų ilgam užsifiksavo : The Shining, Pet semetary, Children of the corn. Kiti matyti (gal koks 15 filmų) gan vidutiniški pasirodė.
Pet semetary sitas gal ir nieko vakar sita rode per ltv apie 24 h gyvuneliu kapines
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na nzn ,bet pagal Kingo knygas sukurti filmai man tikrai patinka ir beveik nusivilimu nera,vien dabar uzejus i sita wilkpedia psl ir pamacius sarasha ,galima isvyst tokius superinius filmus kaip(patariu paziuret siuos,jei dar nematet) :

Misery,Silver Bullet,Pet Semetary,Children of the Corn,Cujo,Shining,Creepshow,Christine,Dead Zone,Cat's Eye,Maximum Overdrive,It,Sleepwalkers,Thinner,Running Man(cia su Schwarzu,bet toks visai neblogas irgi kovinis/fantastikos filmas).Na ir dar galima pavardint,o ir siaip manau daug ir mano nematytu turbut irgi geri,su laiku ir paciam reiks paziuret
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Man labai patiko Cat's Eye, Secret Window, Needful Things, The Langoliers ir Rose Red.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

maciau ne tiek jau daug jo filmu, apie 10-15 (iskaitant tuos serialiukus), net nezinojau kad tiek prikure jo ekranizaciju. Bus proga parsisiut :D isskirt galeciau langoljerus, 1408 ir the stand. Be to skaiciau ir daugeli jo knygu, kur LT isleido eridanas. Patinka SK ir visada patiks, nors ekranizuoja kartais apgailetinai jo filmus.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Ziūrėjau kino teatre daugumos forume išgirtą The Mist ir kažkaip mintys atsisuko į S.Kingą. Faktas , kad Mist viena geresnių Kingo kūrinių ekranizacijų. Tačiau su kiekviena nauja peržiūrėta ekranizacija vis labiau pastebimi šabloniški siužeto elementai, pradedant pačiais personažais, jų tarpusavio santykiais ir baigiant jų žmogiškų savybių analize, bei pateikimu žiūrovų teismui. Kas keisčiausiai, kad tai praktiškai nepriklauso nuo režisieriaus. Daugeliu atveju Kingo sukurtos fantazijos tikrai orginalios ir stebėtina jų kiekis išplaukęs iš vieno žmogaus. Palyginus su kokiu Barkeriu ar Lovecraftu, pas jį šitoj sferoj spektras ganėtinai platesnis. Tačia jie turi gan aiškią savąja liniją, savo iškreiptą pasaulį. Pas Kingą tai pastebėti sunku, o gal ir neįmanoma. Priėjau išvados, kad Kingas per daug stengiasi įtikti masėms, ir tos jo viena po kitos sekančios ekranizcijos labiau skirtos masėms. Visur praktiškai atsisakoma kokių tai shyzovų sprendimų, nes baisu prarasti vieną kitą žiūrovą. Tačiau juk tai nėra labai jau blogai... Gal tai tik mano vizijos, tikrovė turbūt visai kitokia :)
Grįžtant prie The Mist, tai pabaiga tikrai superinė. Koks 90 procentų horror filmų turėtų panašiai baigtis. Jokių happyendų :).
GvauZas
Palaidotas daržinėj
Posts: 27
Joined: 2007-12-23, 10:03
Location: Silent Hill

Post by GvauZas »

gaila, kad daug nemaciau. riding the bullet, 1408 man lb patiko, kitu nepamenu kuriuos maciau ir patiko
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

Keista kaip čia tarp geriausiųjų niekas ''It" nepaminėjo :) Va tada Kingas dar tikrai masėms nepataikavo - kas skaitė knygą turbūt atsimena, kad visi jaunieji jos herojai įveikę klouną ar tiksliau TAI, gang-bangą neblogą padarė kažkur kanalizacijoj. Nepamenu kiek ten metų jiems buvo, bet iki šešiolikos tikrai labai toli... Toj pačioj knygoj ir incesto tema paliesta yra, šiaip daug psichologinio teroro, žodžiu popsova jos tikrai nepavadinsi, tik, deja, ekranizuojant visi šitie ,,siaubai" kažkur dingo :(
O dėl ,,the Mist" pabaigos tai man atrodo, jog nebloga ir knygoj buvoj, apskritai, užknisa tokie siužeto pataisymai, kai žinai kaip iš tikrųjų turėjo būti. Nors neskaičiusiems originalo, galas manau tikrai padarė įspūdį. šiaip filmas tikrai ne iš geriausių, man visai nepatiko..
Apskritai manau, kad gerų Steveno Kingo knygų yra žymiai daugiau (nors toli gražu ne visos) nei gerų jo ekranizacijų. Filmų savo poveikiu prilygstančių knygoms tikrai nedaug - ,,Shining", ,,Christine" na gal dar ,,Pet Cemetary", daugiau kažkaip niekas į galvą nelenda, o pralenkiančių tokias knygas kaip ,,Dead Zone", ,,Children of the Corn" ar ,,Cary" išvis nesugalvoju.
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na jei kalbėti atskirai apie knygas, o ne ekranizacijas tai The Long Walk (1979) irgi yra superb - nepilnamečių žudymas visada turi žavesio. Tai vienas iš kūrinių parašytų po Richard Bachman slapyvardžiu. Lietuviškai ši novelė išleista berods "Maratono" pavadinimu.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Blyn tikrai skaiciau ta Maratona, bet neatsimenu apie ka.. tik zinau kad patiko. :D
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Misery - 1# imho, poto jau ten Maximum Overdrive, It, Apt Pupil, Night Flier nu aisku gyvuneliu kapines 1 ir kukuruzu vaikuciai :wink: tikiuosi pavadinimus teisingai surasiau.. bla
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Post Reply