Padekit, nezinau kas per filmas

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Meskiukas_Zudikas »

Ganėtinai panašus, bet deja, ne tas. Bet irgi toks supernatural turėtų būt trileris, gal net ne siaubo... blemba, reik kokių ryškesnių detalių prisimint. Ten irgi tokios ritualinės žmogžudystės buvo, kaip minėjau, namus sudegindavo...
Vaida666
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2011-10-08, 14:17

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Vaida666 »

Sveiki. Noriu pagalbos is jusu Jau senai bandau prisiminti vieno filmo pavadinima kuri maciau per TV, bet niekaip nepamenu. Tai va gal jus zinosit....Is to filmo pamenu tik tiek, kad pradzia buvo apie kazkokia mergina, kuri dirbo banke, jai ten kazkas gyvenime nesiseke ir sumaste nusizudyti, nusokti tuo to banko stogo, kai ji jau buvo ten uzlipus, kaip tik tuo metu ta banka apiplesinejo, ir vienas is vagiu begdamas uzlipo ant to stogo nu ir pamate ja, jis ja pasiciupo nu tipo pagrobe kaip liudininke, kad neisduotu jo, tai va ir ten toliau rodo kaip jie bega nuo mentu, isimyli ir t.t, kiek pamenu man tas filma begaaaalo patiko, bet kai ji ziurejau tai cia daug metu atgal, gal pries kokius 5 ar 6 metus. Buciau begalo dekinga jei padetumet )))
Kwisatz
Nuliovas
Posts: 2
Joined: 2011-10-08, 15:59

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Kwisatz »

Vaida, manau, jog šis http://www.imdb.com/title/tt0243595/

O aš ieškau filmo, kurio tik trailer'į teko matyt. Mačiau jį prieš kiek daugiau, nei metus. Filmas berots prancūzų (bet smarkiai abejoju), 2008-2009 metų, siaubiakas. Kiek pamenu iš trailer'io, siužetas daug maž toks - didelė fūra, kuri yra varoma krauju. Ją vairuoja vyriškis, kuris ima persekioti grupelę jaunuolių. Na ir daug maž viskas, ką atgaminau. Bandžiau ir googlint, ir youtube žiūrinėjau - bergždžiai. Gal kam nors teko matyt ar bent jau girdėt apie šį filmą? Būtų didelis Ačiū.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Slasher »

Kwisatz wrote:
O aš ieškau filmo, kurio tik trailer'į teko matyt. Mačiau jį prieš kiek daugiau, nei metus. Filmas berots prancūzų (bet smarkiai abejoju), 2008-2009 metų, siaubiakas. Kiek pamenu iš trailer'io, siužetas daug maž toks - didelė fūra, kuri yra varoma krauju. Ją vairuoja vyriškis, kuris ima persekioti grupelę jaunuolių. Na ir daug maž viskas, ką atgaminau. Bandžiau ir googlint, ir youtube žiūrinėjau - bergždžiai. Gal kam nors teko matyt ar bent jau girdėt apie šį filmą? Būtų didelis Ačiū.
gal Road train - http://imdb.com/title/tt1241330
Kwisatz
Nuliovas
Posts: 2
Joined: 2011-10-08, 15:59

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Kwisatz »

Jo, tas, ačiū :) Bet blemba, dabar iš naujo trailer'į peržiūrėjau, ir kažkaip nebe taip krūtai jis man atrodo :D Bus matyt kaip su ta peržiūra čia bus.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Slasher »

Kwisatz wrote:Jo, tas, ačiū :) Bet blemba, dabar iš naujo trailer'į peržiūrėjau, ir kažkaip nebe taip krūtai jis man atrodo :D Bus matyt kaip su ta peržiūra čia bus.
vidutiniškas ten filmas, apart to fūroje esančio mechanizmo, nieko įsimintinesnio nevyko
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re:

Post by fakjupypl »

fakjupypl wrote:Porą pilmų atkrapštyti norėtau ;) Vieną mačiau per videokauką, bet pamenu tik pabaigą :? Veiksmas vyko kosmose/ervėlaivyje kokiame tai. Pagrindinis veikėjas (berods moteriškos lyties) pasiaukojo įgulos labui, užsiropštė berods į kokį "kapitono tiltelį" ir išpilotavo visus kur geresnis gyvenimas. Ten ją ar apdegino, ar sudegino finalinis kokis tai sprogimas/šviesa. Menkas toks labai prisiminimas :D
Lifepod (TV 1993)!
Dar kartą ačiū Meškiui :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Eikantas »

iš kokio čia filmo?
Image
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by ZeaLot »

Eikantas wrote:iš kokio čia filmo?
Image
K'sakant kiek galėjau, tiek pagelbėjau: http://www.imdb.com/name/nm0000166/ :)
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Otis
Išplėš tau širdį
Posts: 102
Joined: 2007-05-08, 21:03
Location: Vilnius

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Otis »

Eikantas wrote:iš kokio čia filmo?
Image
Iš šito short'o http://www.youtube.com/watch?v=j6flB0XvmTo
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Eikantas »

dėkui :) pamačius šitą creepy gifą, tą šortą jau nelabai ir beverta žiūrėti :lol:
Sonya
Palaidotas daržinėj
Posts: 12
Joined: 2008-08-15, 22:17
Location: Šiauliai

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Sonya »

aprašysiu filmo nuotrupas, tik nežinau ar toks filmas išvis egzistuoja ar čia man buvo susisapnavę vaikystėj :D esmė namas yra o jo rūsyje ar pan. laikomi užrakinti lyg ir zombiai, ir to namo sienos iš vidaus siauros na ta prasme vos žmogus pralenda....
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by fakjupypl »

Prirakinti zombiai rūsyje man pirmiausia asocijuojasi su Day of the Dead (1985). Bet ten koridoriai lyg ir erdvūs buvo :) Kiek ankštesnių koridorių būta Thir13en Ghosts (2001), bet čia ne visai vaikystė, o ir vaiduokliai ar dvasios - ne zombiai buvo įkalinti. Gal kas geresnių minčių turės ar pati daugiau nuotrupų pažersi ;)

Edit

Pasirodė, kad apie siaurus koridorius rašei. Pasirodo apie sienas. Tai tada tikrai nebežinau. Mintyse sukasi tik n metų atgal regėtas The People Under the Stairs (1991)...
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Sonya
Palaidotas daržinėj
Posts: 12
Joined: 2008-08-15, 22:17
Location: Šiauliai

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Sonya »

Edit

Pasirodė, kad apie siaurus koridorius rašei. Pasirodo apie sienas. Tai tada tikrai nebežinau. Mintyse sukasi tik n metų atgal regėtas The People Under the Stairs (1991)...[/quote]

peržiūrėjau trailer'į ir žinok mano nuostabai esu beveik įsitikinus, kad tai šitas filmas! viskas taip matyta pasirodė, bet tik va per miglą prisiminiau kelias detales.kiek ilgai aš masčiau apie tą filmą, matyt kažkuom paveikė, kad taip įstrigo:D na ir po tiek metų vėl galėsiu peržiūrėt, aišku ne be tavo pagalbos:)
Macabria
Neputiovas
Posts: 7
Joined: 2012-11-27, 10:55

Re: Padekit, nezinau kas per filmas

Post by Macabria »

kas do filmas?..

pagrindinė vaikėja - moteris, ji ten, berods, su sūnumi. Kažkokiame kaime, gyvenvietėje. Ji vis bando pasprukti, bet kaskart vis sugrįžta į tą kaimą. Ir ten tie gyventojai kažkur pajūry užsiima žmogužudystėmis. Žudo žmones ir tai fotkina su senoviniais fotoaparatais

something like that
Image

rodė kažkada, berods, per LTV. Ne naujas filmas

Thanks in advance
All the Boys Love Mandy Lane
http://frenchhorror.wordpress.com
Post Reply