Namai vaiduokliai siaubo filmuose

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Meskiukas_Zudikas wrote:Man asmeniskai azijieciu siaubo filmai nepatinka. Nezinau kodel, gal del ju specifines vaidybos. Siaip ir mazai mates tokiu filmu, reikes gal pasidomet ir koki naujesni atsisiust, kai bus laiko.
O del europieciu, nors irgi nedaug mates, bet buna idomus. Savotiski tokie.
del azijieciu ir as tau pritariu :),nors yra isimciu,bet kazkaip ju filmai man irgi ne prie sirdies,ir siaip kiek ziurejau azijos horror,tai 2/3 vien apie vaiduoklius The Ring,The Eye,Grudge stiliaus,atsibosta
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

GOREBORGAS wrote:O The Haunting tai man visai nepatiko. Kažkoks pigus amerikoniškas šlamštas (jei čia kalba eina apie tą su Katrin Zeta Džouns)
ne, kalba eina apie senajį šio filmo variantą. norėčiau dar kartą pamatyti, bet neturiu skaitmeninės versijos - teko matyti tik per TCM
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Evilized wrote:
GOREBORGAS wrote:O The Haunting tai man visai nepatiko. Kažkoks pigus amerikoniškas šlamštas (jei čia kalba eina apie tą su Katrin Zeta Džouns)
ne, kalba eina apie senajį šio filmo variantą. norėčiau dar kartą pamatyti, bet neturiu skaitmeninės versijos - teko matyti tik per TCM
jei tas 1963m. rež. Robert Wise, tai tikrai super. Drąsiai galima priskirt horror klasikai.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Slasher wrote:
Evilized wrote:
GOREBORGAS wrote:O The Haunting tai man visai nepatiko. Kažkoks pigus amerikoniškas šlamštas (jei čia kalba eina apie tą su Katrin Zeta Džouns)
ne, kalba eina apie senajį šio filmo variantą. norėčiau dar kartą pamatyti, bet neturiu skaitmeninės versijos - teko matyti tik per TCM
jei tas 1963m. rež. Robert Wise, tai tikrai super. Drąsiai galima priskirt horror klasikai.
A tada sorry. Reiks pračekint. O tai tas su Katryn Zeta Džouns tai remeikas seno? ar tik bendravardis?
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

na jo, remeikas :)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Post Reply