Namai vaiduokliai siaubo filmuose

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Namai vaiduokliai siaubo filmuose

Post by Meskiukas_Zudikas »

Mane jau pradeda uzknist tokie filmai. Negeras namas, namas - blogis ar panasiai. Negi rezisieriams neatsibodo kurt filmu, kur pagrindinis veiksmas vyksta NAME ??? Aisku, 9 atvejais is 10 toks namas buna persisunkes BLOGIO ir kitu negerybiu. Kaip taisykle, tokiuose namuose buna iszudyta keletas seimu, ar siaip koks zmogelis pasikore...
Nu nzn net jau kiek tokiu filmu esu mates, bet is esmes jie VISI vienodi. Nes pagrindis aktorius filme buna NAMAS. Juokinga. Kiek gi galima gasdinti zmones tokiais pasenusiais triukais ? As jau pradedamas ziuret toki filma esu nusiteikes, kad nieko naujo kaip ir neisvysiu. Nes naujai atsikelusiai gyvent i ta nama seima visada patirs siauba ir NAMAS jos neisleis, kol neiszudys didesniosios dalies seimos nariu.

Noreciau suzinot jusu nuomones.

P.S. Omeny turiu tokius filmus, kuriuose jauna (arba nelabai) seima atsikrausto gyvent i nauja nama ir prasideda skerdynes.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

gal kažkiek ir offtopic, bet viena iš mano svajonių - kad kas nors pastatytų siaubo filmą pagal King Diamond 1988m. albumą "Them" (coveris mano avatare ;) ). ten namas atlieka nemažą, tačiau tikrai ne pagrindinio blogiečio vaidmenį. tirkai įdomi ir kraupi istorija, o jei filmo kūrėjai pritaikytų ir KD soundtrack'ą - žiūrėčiau 3 kartus per dieną ;)

o į temą: daugelis su namais-kenkėjais susijusių filmų mane irgi kažkiek nervina. galiu žiūrėti, bet filmo pabaigoje išryškėjančios namo blogumo priežastys, kaip jau minėta aukščiau, itin šabloniškos, o tai nervina. tokie, sakyčiau, išskirtinesni filmai, kuriuose dominuoja arba bent jau ne minimalų vaidmenį atlieka namai, yra House by the Cemetary, The Beyond, The Haunting (šis gal ir ne itin išskirtinis, bet viską kompensuoja nereali [man] atmosfera), gal ir dar kažkas, bet neatsimenu kaip tyčia.. ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

man jau nebebaisu ziuret tokius filmus, nes kaip sakei, pabaigos dazniausiai buna sabloniskos.

O tavo minetu filmu nemaciau. Reiks kada susiveikt.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Bet manyciau yra ir geru panasaus pobudzio filmu. Kaip man patikusi pavyzdi galiu pamineti - Rose Red (2002).
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Tai čia išties galima taip prikibti prie betkokio žanro. O su "piktais" namais tai tikrų šedevrų yra - pvz.: jau minėtas House by the cemetery arba senasis Amitivilio Siaubas ...
O The Haunting tai man visai nepatiko. Kažkoks pigus amerikoniškas šlamštas (jei čia kalba eina apie tą su Katrin Zeta Džouns) :(
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

O, be abejo yra geru filmu, su namais. Bet omeny turejau, kad ju pastaruoju metu per daug kuria. Cia lyg ir serialas koks gaunasi :lol:
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

žinoma jau pabosta, toki panašaus siužeto filmai apie namą ir vaiduoklius, analogiška situacija ir su tokiais filmais kaip ,,Turistas''; ,,Wrong Turn'' ; ,,The Hills Have Eyes'', pastarieji tiesiog identiški. Atvažiuoja žmonės į nuošalią vietą ir prasideda skerdynės su kanibalais ir pan. Trūksta jau naujų minčių siaubo filmų kūrėjam, kartojasi ir kartojasi tos pačios istorijos. :wink:
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

pala pala :D Turistai visai kita tema :twisted: ten apie zmogaus organu vagystes Brazilijoje juk (kiek pamenu). O pats filmas man patiko, nes jis isskirtinis. O va del wrong turn ir kitu sutinku. Nuosalios vietos - brrr, siaubas :lol:
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

nu o tai kuriam kino žanre jūs pastoviai kažką naujo išvystate. Yra toks horror siužetų šablonas , kaip namai su vaiduokliais ir kuria daugmaž panašius filmus. Būna, kad kokiam vienam filme iš penkiasdešimties pavyksta ką nors orginalesnio išspaust. Ta pats ir su zombiais, ir su nuošaliom vietom, ir su kitais siužetais. Bet jei patinka, tai problemos nesudaro juos žiūrėti ir nesistengi iškelti save apsunkinančius klausimus. Galima būt atrinkti kokį 100 horror filmų, kuriuos peržiūrėjęs likusiuose keliuose tūkstančiuse naujų idėjų ir neišvysi. Kine vis dėlto nauji orginalūs siužetai nėra svarbiausia.
Nu nzn net jau kiek tokiu filmu esu mates, bet is esmes jie VISI vienodi. Nes pagrindis aktorius filme buna NAMAS.
o man jie visai nevienodi :lol: va
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

butent, ko as ir noriu naujuose siaubo filmuose, tai originalumo. Ypac siuzeto atzvilgiu. Net tas pats filmas apie blogio jegu valdoma nama gali but idomus, jei pridetu idomu siuzeta, aktorius ir panasiai.

Dabar konkreciu pavyzdziu nepamenu, bet tokiu filmu be abejo yra. Nors kaip minejau, dauguma namu vaiduokliu filmai kuriamai pagal sablona. Atvaziuoja 4-5 asmenu seima i nama. Isvaziuoja tik vienas (+ koks vietinis surastas draugas, drauge)
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Meskiukas_Zudikas wrote:butent, ko as ir noriu naujuose siaubo filmuose, tai originalumo.
Juk atsiranda laiks nuo laiko tų originalių įdėjų ir filmų, kaip sakoma, gero turi būti mažai. Kartojimosi visąlaik būdavo. Kažin ar būtent NAMAI čia kažkuo kalti :)

Mane tai labiau pykdo visko remeikinimas jei jau kalbėti apie originalumo ir įdėjų stoką...
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Na kartais tie remeikai buna geresni uz savo pimtakus :) Specialieji efektai tobuleja, tad man toki filma dazniausiai idomiau ziuret yra.
Aisku ne visada.

O del namu ir ideju, tai sutinku. Karts nuo karto atsiranda. Bet siuolaikineje kino pramoneje (omeny turiu holivudo filmus) naujoviu aptikt sunkoka. Dazniausiai yra kartojama tai kas yra sena, kas buvo seniau (ideju prasme).
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Meskiukas_Zudikas wrote: Bet siuolaikineje kino pramoneje (omeny turiu holivudo filmus) naujoviu aptikt sunkoka.
holivudas nekuria naujovių, jis tik panaudoja kitų sukurtas. Yra nepriklausomo kino kūrėjai, kur tikrai rastum palyginus daug orginalių idėjų, bet ten nebus brangių kompiuterinių spec. efektų ir visokių panašių blizgučių.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Meskiukas_Zudikas wrote:Bet siuolaikineje kino pramoneje (omeny turiu holivudo filmus) naujoviu aptikt sunkoka. Dazniausiai yra kartojama tai kas yra sena, kas buvo seniau (ideju prasme).
Na tuomet pamėgink kada užėjus tinkamai nuotaikai paknaisioti ir europiečių, azijiečių siaubekų. Manau tikrai atrastum nemažai įdomaus bei originalaus stuff'o.
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Man asmeniskai azijieciu siaubo filmai nepatinka. Nezinau kodel, gal del ju specifines vaidybos. Siaip ir mazai mates tokiu filmu, reikes gal pasidomet ir koki naujesni atsisiust, kai bus laiko.
O del europieciu, nors irgi nedaug mates, bet buna idomus. Savotiski tokie.
Post Reply