Evil dead (rež. Sam Raimi)

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Evil Dead
Antrą syk žiūrėjau filmą, bet vistiek buvo baisus ir įdomus. :) Vienas labiausiai man patikusių siaubo filmų aplamai. žiaurus sountrackas, kas man labai svarbu, įtemptas siužetas ir kova su demonais. :twisted:
Evil Dead 2
Pasirodė silpnesnis nei pirmas, visų pirma dėl to, kad pridaryta fantastikos ir velniažin kažkokių padarų, kurie man sukelia krizenimą :lol: Bet šiaip tai irgi gerai padirbėta. Pagrindinio veikėjo atsidavimas vaidybai lb puikus, tai, kaip reikiant prikausto.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

Taigi EVIL DEAD2 grynai komedija. Manau, cia parodija is pirmos dalies.
Nereik rimtai ziuret i ta filma.
O pirma dalis - rimtas filmas.
Satan!
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

ValiNskaS, supainiojai su trečia dalimi.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

dėl antros dalies,tai aš ir tokios nuomonės, kad parodijuojama. Ir vietomis gan linksmai. Bet ar tai komedija ar ne, tai čia kiekvienam spręst. Na o trečia tai be abejo fantastinė komedija. Horror nerasta :).
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

EVIL DEAD 2 Komedija! Juk tokiu linksmoku vietu pilna. Pvz, kad ir akis skrendanti i merginos burna, nupjauta plastaka rodanti viduriniji pirsta, besijuokiantys daiktai (elnio galva, staline lempa, knygos ir t.t.) ypac tas fermeris su dzinsiniu kombinezonu kvailai atrode bei elgesi, herojaus mestriskumas pasigaminant ranka-benzopjukla (primena "A-komandos" konstravimus).

Tipine juodo jumoro horror komedija (del horror ir comedy tai deciau po lygiai - 50/50)
Satan!
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Aš pasiduodu .. :lol:
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na nesiimsiu spresti komedija ar ne, nes man tai nerupi. Antra dalis man patiko siek tiek labiau ir bendrame plane stojo i viena is pirmuju asmeninio topo vietu! O nors ir butu komedija - horror komedijos puikus dalykas (asmeniskai).
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

jo , man irgi antra dalis kur kas labiau valdo už pirmą! O "Army Of Darkness" dar nemačiau, reiks pažiūrėt kada.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Antra dalis tai zajabys man! Pamenu, vaikystėj EVIL DEAD 2 man visiškai neatrodė jokia komedija! žiūrėjau prisidengdamas užtiesalais, peršikęs totaliai.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

antra dalis turi linksmu momentu, sutinku :) bet baisoka man buvo ziuret pries kokius 10 metu :D beje, pirmos dalies dar nepaziurejau. O trecia dalis tai absurdiska komedija :D
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Jei antroje nebūtų persistengę su tom pabaisom, tai manau būtų netgi geresnis už pirmąjį. Kadangi antroje daugiau žiauriai nesveikų ir akiai mielų vietų buvo, pvž. : Kaip ir su tuo veidrodžiu.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Man tai visos tos pabaisos zajabys buvo. Tokiam kaip EVIL DEAD jokios realybės ieškot nereikia, tiesiog mėgautis vaizdais. :D
Post Reply