Pokalbiai apie siaubo filmus

Forumo taisyklės

Moderatoriai: Otis, ZeaLot, Slasher

Vartotojo avataras
User

ZeaLot

Rangas

Viršinykas

Viršinykas
Pran.

427

Registr.

2005-10-05, 17:46

Miestas

Vilnius

Forumo taisyklės

ZeaLot » 2005-10-06, 00:07

šis forumas skirtas diskusijoms apie kiną.

1. Netoleruojamos kitos temos bei tušti pasisakymai. Jei norite parašyti "Nemačiau šito filmo, bet turiu kompe, reiks pažiūrėti, kai arbatos išgersiu", arba žinutę po vieną-du simbolius, kaip pvz., ":)" arba "!", tai nevarkite, nes tokiam pranešimui šiame forume ne vieta – tam skirtas blevyzgų forumas, o Jūsų pranešimas bus negailestingai trinamas, o po kelių pakartojimų būsite banyjamas (išvaromas) iš forumo.
2. Prieš kurdami naują temą, įsitikinkite, kad tokios jau nėra sukurtos.
3. Jei kuriate naują temą, darykite taip, kad iš temos pavadinimo eitų suprasti, apie ką tema, pvz.: "Visų dalių Košmarų Guobų gatvėje kolekcionavimo DVD laikmenose prasmingumas", o neteisingas pavyzdys būtų toks: "Ką manote?", "Patarkite apie šį filmą" ir panašiai.
4. Jei pasakojate filmo siužetą, tai žinutės pradžioje parašykite, kad tai darote, arba parašykite "spoileris", nes kitiems po to neįdomu žiūrėti filmų, jei jau sužino siužetą.
5. Neįžeidinėkite kitų. Nevartokite akių badančių keiksmažodžių, trinsime keikūnus nafik :)
6. Nevystykite asmeninių pokalbių viešai, jei tema liečia tik kelis žmones, o ne visus (pvz., "Sveiks, šiandien užeisiu pas tave filmų atnešiu"), tada rašykite privačias žinutes arba kreipkitės elektroniniu paštu.

Sėkmės diskutuojant!
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron