Kaip renkatės kokį filmą žiūrėti?

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Kaip renkatės kokį filmą žiūrėti?

Post by Freddy »

Kaip gi jūs renkatės kokį filmą žiūrėt? :?:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

1. Pagal nuotaiką;
2. Pagal galimybes konkrečiu metu sukaupti dėmesį;
3. Pagal turimą laiko kiekį (nors šiaip esu trumpų pilmų mėgėjas) :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

fakjupypl wrote:1. Pagal nuotaiką;
2. Pagal galimybes konkrečiu metu sukaupti dėmesį;
3. Pagal turimą laiko kiekį (nors šiaip esu trumpų pilmų mėgėjas) :)
šiek tiek iš kitos pusės paklausiu, ar turi tam įtakos trailer'is, imdb reitingas, aktoriai ar režisierius, žanras? Galbūt mieliau žiūri aukštesnį reitingą turintį filmą, o žemesnio ne. Ir pan.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Trailerius žiūrėti tingiu;
IMDB reitingai yra melas arba aš nesuvokiu pagal kokius kriterijus masės vertina pilmus :) ;
į aktorius niekada, o į režsierius beveik niekada nekreipiu dėmesio;
žanrai - horror, sci-fi bei komedijos su paminėtų žanrų priemaišomis. Tai nereiškia, kad retkarčiais nesuvartoju kokios dramos ar dokumentinio pilmo ;)
O apsisprendimą pilmą siųstis bei kada nors pažiūrėti labiausiai nulemia pilmo aprašymas - arba jis užkabina ir pasidaro įdomu kaip minėta istorija bus pateikta ekrane arba ne ...

EDIT

Pamelavau dėl aktorių. Kadaise siunčiaus viską iš eilės su Kay Parker :lol: Turėtų dar kažkur mėtytis kompaktai su jos įspūdingais pasirodymais :)
Last edited by fakjupypl on 2008-03-30, 12:29, edited 1 time in total.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Jei filma pamatyt noriu, manes jokie reitingai nesustabdys :D o siaip atsizvelgiu, jeigu dvejoju, tarkim. Prastu filmu neziuriu. Kartais remiuosi kitu zmoniu patarimais, jei sako kad filmas geras ir panasiai. Nu paziuriu ir isitikinu, tiesa ar melas :D
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

dazniausiai naudojuosi rekomendacijomis, jei sako, jog geras filmas, tai ir noriu pamatyt.Jei nezinomas man filmas, tai dazniausiai per youtube perzvelgiu dar traileri, jei patinka, atsisiunciu ir paziuriu.Taip dazniausiai renkuosi ka ziuret
nondescript
Velnias, greičiausiai...
Posts: 69
Joined: 2008-01-30, 17:23

Post by nondescript »

pirmoj vietoj turbut taip pat pagal nuotaika, po to aprasymas arba traileris ir kitu, protingu, zmoniu atsiliepimai apie ta filmai :) imdb reitingas, aktoriai ar rezisierius tam beveik neturi itakos. man filme svarbiausia ideja ir kaip ji pateikta, i filma stengius isijaust ir negalvot, kad tai tik filmas ir koks ten garsesnis aktorius katik prabego
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Freddy wrote:
šiek tiek iš kitos pusės paklausiu, ar turi tam įtakos trailer'is, imdb reitingas, aktoriai ar režisierius, žanras? Galbūt mieliau žiūri aukštesnį reitingą turintį filmą, o žemesnio ne. Ir pan.
visa tai turi įtakos (išskyrus imdb reitingus). Be to nepaskutinėje vietoje ir dvd coveris, posteris, screenai, metai, žmonių rekomendacijos, įdomesni su filmu susiję faktai ir panašiai. Vis dėlto , atsiranda filmų lygesnių už kitus, kuriuos dėl didelio aplinkinio informacijos srautų jų atžvilgiu, peržiūriu praktiškai tik gavęs. O dažną kartą pirštu bedi į bet kokį filmą ir sužiūri. Kartai ir visai ant netikėto gėrio užtaikai :)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

na, imdb reitingai, mano nuomone, neretai pasiteisina :) jau daug filmu perziurejes, kad galeciau ta sakyt. Visi jie turi 7.5-8.9 balus ir panasiai. Tad imdb reitingu klausimu nebuciau toks skeptiskas. Aisku, man ir skonis skiriasi nuo jusu visu, galbut :D
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Meskiukas_Zudikas wrote:na, imdb reitingai, mano nuomone, neretai pasiteisina :) jau daug filmu perziurejes, kad galeciau ta sakyt. Visi jie turi 7.5-8.9 balus ir panasiai. Tad imdb reitingu klausimu nebuciau toks skeptiskas. Aisku, man ir skonis skiriasi nuo jusu visu, galbut :D
Pacituosiu žmogaus nuomonę, kuri maždaug sutampa su mano šiuo klausimu (būna išimčių žinoma ir pan.):
Internetinių filmų duomenų bazių reitingai atspindi tik daugumos nuomonę. Siaubo filmai nėra mėgstami daugumos, todėl siaubo filmai dažnai turi vidutinį arba mažesnį nei vidutinį reitingą. šeimyniniai filmai turi dažnai aukštesnį nei vidutinį reitingą. Tad ar verta pasikliauti daugumos nuomone? Palyginkite Oskarų laimėtojus ir jų reitingus, dažniausiai nesutampa. Pvz., IMDB Top 250-tuke viršūnėje nemažai filmų, kurie nelaimėjo nė vieno Oskaro.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

na cia liecia tik siaubo zanra daugiau, o as sneku apskritai, nes ne vien siaubo filmus ziuriu :) Ir aisku, visur gi yra isimtys, tad reitingus paminejau tik todel, kad man asmeniskai jie gan daznai pasiteisina ir tiek. O oskarai man ne rodiklis tai jau tikrai.

Tarkim jamam Donie Darko http://www.imdb.com/title/tt0246578/
ar Sindlerio Sarasa http://www.imdb.com/title/tt0108052/

jie abu turi daugiau nei 8 balus. Bet tai nereiskia, kad jie seimyniniai filmai ar panasiai. Tiesiog patinkantys daugumai, kalba apie daugumai svarbius dalykus suprantama ,,kalba,, . Ir sie filmai man patiko, aisku, ne todel kad turi auksta bala, tiesiog as zvelgdamas i bala atsirenku ar verta ziuret, bet NE VISADA, tarkim siaubo filmus daznai nuvertina IMDB, kaip pats minejai, todel jau pasikliauju savo nuomone ar traileriu :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

del oskaru tai pritariu, nes kai kurie filmai apdovanojami neaisku uz ka, pvz Kuprotas Kalnas...
o siaip imdb niekad nepasitikiu renkantis siaubo filma, ten dauguma zmoniu dramu megejai, o siaubo filmus nuvertina, vien tai, kad legendiniai Friday the 13th ir pns filmai vos 6 rating turi...
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Muzonas wrote:Friday the 13th ir pns filmai vos 6 rating turi...
Tai 6 daug :D Ir 5 visai normaliai :) Tik nuo 1 iki 3 mažokai, bet dalampački tas reitingas, kažkada anksčiau gal baidydavo, dabar pamėgau random būdu bilekokį filmą išsirinkt
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

jo, siaubas pasaulyje megstamas tik tokiu atsilikeliu kaip mes, todel ir nuvertina visi :D
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

tamsta save (ir kitus, suprask čia besilankančius) prie kokių atsilikėlių priskiri?
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply