[REC] (2008)

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Neitikinama=Bet kas gali nufilmuot todel kad tai tiesa, aktoriu vaidyba prasta. Nepalyginsi su Cloverfieldu. Vaidyba man labiausiai ir nepatiko.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Blyn reik ir tą CLOVERFIELD'ą pažiūrėt, atrodo įdomus :)
o dėl [REC] tai neatsakei į klausimą, kiek visgi tu jo prasukai? :)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

10 balų ir nemažiau. Dėkui Kirui, (kuris ir taip labai daug mane apšviečia gerais "siaubiakais"). Jo vakarykštė peržiūra buvo tiesiog unikali patirtis. Kad ir ką kas besakytų, šis filmas man tapo ir liks šedevru.
žurnalistės gaila. Visgi tokia cute :lol:
People please stop abusing your poor little corpses
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Agam, visai neblogai sulindo filmulis, IMDb reitingas teisingas. Nerekomenduot būtų sunku.

Kas link Cloverfield'o, tai šį šmotą yra būtina žiūrėti kinoteatre ir ne kur kitur.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

ZeaLot wrote: Kas link Cloverfield'o, tai šį šmotą yra būtina žiūrėti kinoteatre ir ne kur kitur.
Tikrai taip :!: žiūrėjau premjeros dieną, o įspūdis dar iki šiol didelis išlikęs. Laukiu HD dabar, kad galėčiau dar kartą pažiūrėt: garsas bent bus geras, o vaizdu teks tenkintis esamu monitoriumi.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

LOL o mums vieningai pasirodė, kad aktoriai tikrai neblogai vaidina, gal mes tokie kvaili čia. O šiaip tai norėčiau pamatyt, kaip tu nufilmuoji kad ir ne tokio biudžeto reikalaujantį filmą, bet bent jau panašiai veikiantį psichologiškai. Nes vis tik bet kas gali nufilmuoti. Tai gal ir tu galėtum tada. Ir šiaip niekas čia nebūtų užsirovę, jei būtum pasakęs "man nepatiko" ir tiek, o dėl techninės pusės, tai oi brolau daug žolės dar tau ir man reikia apšikti, kad taip padaryti. Todėl prieš kažką konstatuojant bent kiek kompetencijos turėti būtų neprošal.

Bloodrust, apie tą merginą mūsų nuomonės visiškai sutampa. :) Norėčiau jai parodyt kur vėžiai dygsta :027:
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:Blyn reik ir tą CLOVERFIELD'ą pažiūrėt, atrodo įdomus :)
o dėl [REC] tai neatsakei į klausimą, kiek visgi tu jo prasukai? :)
sutinku, kad blogai pasielgiau prasukes nuo vidurio, bet as negalejau blaivas jo ziuret, kai matai kad aktoriai vaidina absoliuciai neitinkinamai. Eilinis B-movie yra geresnis uz REC, tiek vaidyba tiek viskuo kitu. Man jis nepatiko. Gal kada paziuresiu dar syki, bet cia jau, kaip aplinkybes susiklostys. :roll: Tokia mano nuomone. Nors filmo ideja nebloga. Tik matyt rezisierius ne tas parinktas.

Zombi, isizeidei kaip maza mergaite, kuriai pasakiau, kad ji nepanasi i princese. Ismok gerbti kito nuomone. Tu gali nesutikti su ja, bet nebutina menkinti kito, vien del priesingos nuomones. As juk nesakau, kad jus debilai, nes jum sitas filmas patiko, ar kazko panasaus. Apskritai REC nevertas tokiu diskusiju, prasau manes nekalbint daugiau, nes neturiu ka pasakyt daugiau ta tema. Galime geriau padiskutuot apie politika, o ne apie si filma.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Meskiukas_Zudikas wrote: sutinku, kad blogai pasielgiau prasukes nuo vidurio, bet as negalejau blaivas jo ziuret, kai matai kad aktoriai vaidina absoliuciai neitinkinamai.
Filme nebuvo jokios itin išskirtinos ar nenatūralios informacijos apie personažus kaip žmones.
Profesijos paimtos gan populiarios: žurnalistė landi, įkyri, mokanti panaudoti ir savo asmeninį žavesį, ir naglumą, išgaunant informaciją; gaisrininkas drąsus tvirtas bebaimis vyras; policininkas gaidys, klausantis vyriausybės nurodymų, neleidžiantis filmuoti; instinktyvūs archetipai - mama, mylinti savo dukrytę; socialiniai stereotipai - kitos rasės kaimynų nemėgimas, arba kad pensininkai yra nukvakę ir pan. Visumoj personažai elgiasi pagal daugeliui žmonių plačiai žinomus ir tikėtinus elgesio modelius, dėl to ir daugumai žiūrovų viskas yra labai įtikinama. Tu turėtum gan rimtus argumentus pateikti apie socialiai plačiai žinomus elgesio modelius, kurie naudojami filme, kad forumo dalyviai suprastų, ką tu turi omeny, kai sakai "neįtikinama".
O jeigu kalbam apie būtent tų "siaubiakinių" situacijų neįtikinamumą, turėtum irgi konkrečiai nurodyt, kas būtent neįtikinama šitoj filmo logikoj.

Tai The Mist (2007), kurį paimsiu kaip pirmą pasitaikiusį pavyzdį, tau gal irgi neįtikinamas, nes paanalizavęs struktūrą abiejų filmų, pamatytum kad [REC] sukaltas labai panašiai iš esmės. Tai yra, turim klasikinius elementus pasakojimo viduj - turim nežinomybę, turim personažus, su kuriais tapatinamės, turim personažams gresiančią grėsmę, turim primestas apribotas veikimo sąlygas, turim papildomą konfliktą tarp kažkokios aukštesnės žmogiškos tvarkos ir mūsų personažų , kas trukdo mūsų personažam elgtis laisvai, gelbėjantis nuo grėsmės (The Mist atvejum, tą tvarką simbolizuoja įtaigi religinė fanatikė; [REC] - valdžia, įskūnijanti ne tik beveidžiais siluetais už langų, bet ir čia esančiu policininku).

Meskiukas_Zudikas wrote:Tik matyt rezisierius ne tas parinktas.
jei pasidomėtum, abu filmo režisieriai jau daugiau nei dešimt metų suka kino filmus, ir žino, ką daro.
Meskiukas_Zudikas wrote:Apskritai REC nevertas tokiu diskusiju
tai jau tikrai, ponas eksperte.

Apskritai, aš manau, kad nesupratai filmo, nes jis yra taip sukonstruotas kad užkabintų psichiką, žiūrimas nuo pradžios iki galo nuosekliai. Kaip ir Hitchockas savo filmus filmavo ne bet kaip, o atidžiai išstudijavęs psichologiją, tiksliai žinodamas ką ir kaip daryti, kokią informaciją žiūrovui pakišti, kad jis susitapatintų su personažu, ir įsijaustų į filmą.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Kažkelintą kartą kartoju - Už NUOMONę NIEKAS NEPYKSTA! O laikaisi įsikandęs, kad puolama tavo nuomonė. Tavo nuomonė buvo tik su žodžiu "nepatiko", o visa kita - grynas konstatavimas be jokio objektyvumo. Dėl to ir pikta. ESMė NE NUOMONėJE!
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

amerikiečiai labai skuba, jau spalio 17d turėsim remeiką. Traileris jau paleistas. Panašu, kad viskas nukopinta ir visai nebus noro žiūrėt. Tikriausiai ir pas mus rodys....
Traileris http://www.youtube.com/watch?v=eNnZTMpZvNE&eurl
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Jeigu remeike nebus tos bobos, filmas praras prasme ziureti :027:
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

užtat Meškiukas galės pažiūrėti ir pasakyti kad geras filmas :lol:
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

taip ! :P O konkreciai as jau pasakiau, kas man nepatiko. Neitikinama vaidyba ir dar sis bei tas. Tad ir sakiau, kad neturiu ka daugiau pasakyt apie si filma, manes nesudomino. As supratau mazdaug, ka rezisierius norejo juo parodyt, bet jam nepavyko to atskleist taip, kad man dar ir patiktu. Jum suejo puikiai, man nesuejo, ko cia pykt ? Bus tu filmu :DDDDDDDD
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Pažiūrėjau remeiko treilerį tai padariau išvadą, kad amerikonai tiesiog nemoka skaityt :lol:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

GOREBORGAS wrote:Pažiūrėjau remeiko treilerį tai padariau išvadą, kad amerikonai tiesiog nemoka skaityt :lol:
Ko skaityti nemoka? Ispaniškai skaityti nemoka? :?: Nelabai supratau.
Post Reply