[REC] (2008)

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Guest

Post by Guest »

Vakar prisiruošiau pažiūrėt. Išsitaškiau :twisted:
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Nu va, sužiūrėta ir antra dalis. Kas dar nematėt toliau neskaitykit :!: :!: :!: Kūrėjams praktiškai jokių priekaištų neturiu , išskyrus vieną - nu pakutinė scena tokia jau banali, kad net sunervino ir trečios dalies nelabai besinori, kad būtu sukurta. Iš kitos pusės gerai, kad ne per vidurį ar pradžią toks bajeris išmestas. Galima nurašyt ant trasho tą sceną, bet nelabai pavyksta į tai suvesti, kai viso filmo metu natūraliai buvau prikaustytas įtampos. Skaitau, kad tai režisieriui neužteko idėjų... O pačiam filme veiksmas vystosi toliau, išlaikant tą kraupią atmosferą pastate, dar daugiau kas paaiškėja, dėl ko čia viskas užvirė. Kaip nekeista net neerzina tas natūralus kameros kratymasis. Keletas epizodų pasirodė ypač orginaliai padaryti (su night vision ar fajeriu zombės burnoj ). Lyginant su pirma , gal ir nepralenkė jos savo siužetu, bet visa kita panašiam lygmenyje. 9,5/10
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Woopydoo motherfuckers 10 balu....ramiai :lol: nu ble istorijos kazkiek atskleide filmas, viskas puikiai, kamera, itampa netruko man nieko ir noriu 3 dalies. Ispanu kunigai kazkokie itakingi :twisted:
Toliau gali but SPOILERis noreciau matyt Angela 3 daly kaip kokiam R.E. Milla su poweriais ir kazkas tokio ~(: na speju jau jinai prigijo prie filmo :)

Image
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Slasher wrote:Keletas epizodų pasirodė ypač orginaliai padaryti
Tie kuriuos paminėjai, nesiginčysiu - gal ir originalūs, bet man daugiausiai klausimų sukėlė ir kažkaip netiko prie visos filmo idėjos :) Anyway - žiūrint antrą kartą turbūt atrodys visai kitaip. Pats filmas tai buvo nebloga atgaiva pirmadienio vakarui 8) Dėl pabaigos - tai šis nei tas išties, nu bet susidaro įspūdis, kad su kiekviena dalimi stengiamasi užkabinti šiek tiek kitokia horror tema ir čia tarsi dar vienas spjūvis (tipo - neužmikit ties viena tema), nenorint sustoti ties konkrečiu atsakymu. Bet buvo galima ir kitokių idėjų pagalvoti :wink: Jei ir bus kuriama trečioji dalis, manau, jau ženkliai skirtųsi nuo pirmųjų. Jau vien norint išlaikyti veiksmą tame pačiame pastate, reikėtų kažkokį uber twistą iš rankovės ištraukti. Bendras vertinimas panašus į Slasher - apie 9/10

EDIT. paaiškinimas su SPOILERIAIS apie tai, kodėl tie epizodai man keistoki pasirodė:
1. Sprogstantis, degantis ir šnypščiantis ugnies šaltinis bet kieno burnoje yra gerai :) Bet man tiesiog baisiai nenatūraliai atrodė, kai jaunas paauglys pirmą kartą pamatęs tokį padarą, vietoje to, kad bėgtų klykdamas šalin, beveik automatiškai prideginėja fejerverką ir grūda jį krauju besitaškančiam zombiui į gerklę. Kita vertus, moteris paauglio akimis galėjo būti tiesiog pamišusi ir neaiškia liga serganti beprotė, todėl sprogdinti jai smegenis - dar keistesnė idėja :)
2. Mintis, jog tamsoje ir šviesoje egzistuojantys daiktai ar sutvėrimai skiriasi - taip pat šauni. Bet negaliu nekeikti tos scenos, kai kunigui įsijungia racija. Nu blia - vietoje to, kad spoksojęs ir filmavęs artėjančią bažnyčios tarno egzekuciją Rosso galėjo įjungti apšvietimą.
Aišku čia tik sliekų ieškojimas vienoje vietoje, kaip teigia liaudis, bet va būtent šitos dvi scenos man užstrigo ir todėl nesiryžtu filmo 10 balų vertinti.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

parsisiunčiau jau užvakar atrodo, bet kažkaip dar neprisiruošiau pažiūrėt :D
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Jau daro ir Quarantine 2, lol :D
Post Reply