Filmai su vampyrais

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Filmai su vampyrais

Post by -=HorRoR=- »

Pasidalinkit geriausiais siaubo filmais su vampyrais. Labai būtų pravartu, nes tokioje rūšyje gan per mažai esu apturėjęs. Pasitaikydavo galbūt silpnoki, tai įspūdis apie vampyrus filmuose - ne itin koks. Tad smalsu būtų pamatyti ką nors tikrais gero būtent tokiuose filmuose, nes pavyzdžiui, man įvairovė, taip pat labai svarbu, ne vien dėl to, kad noris kuo plačiau paliesti pačius siaubo filmus ir jų istoriją, bet kartais tiesiog pabosta vos ne tas pats per tą patį žiūrėti, čia taip grubiai, bet tiksliai.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

čia ką aš asmeniškai dabar prisimenu ir esu matęs (apie visus rašiau plačiau kažkada temoje "paskutinis matytas filmas"):

30 Days of Night (2007) - super, labai patiko, vampyrų išvaizda tik grožėtis galima.
Perfect Creature (2006) - neblogas sci-fi ir vampyrų mišynys, kažkas originalaus.
Skinwalkers (2006) - praleisk, nieko vertas ir nesąmoningas filmas.
The Hamiltons (2006) - įdomus filmas, verta pamatyti.
Blade (visos dalys) - čia daugiau veiksmo filmai, jei tokie patinka gal ir visai nieko bus žiūrėt.

Nepamenu daugiau kolkas, kažkaip visi naujesni, senų turbūt nežiūrėjau, ar kažkur užtrigo. :roll: .
O čia daugiau: http://www.imdb.com/keyword/vampire/
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Murnau Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922) - superklasika. Galima, beje, žiūrėti ir Herzogo 1979-tų remeiką su Klausu Kinskiu, beveik kadras į kadrą perfilmuota.

šiaip jei nelabai kabina tie gotikiniai Drakulos reikalai, tai rekomenduočiau turbūt labiausiai įstrigusį stiprų negotikinį filmą apie vampyrus tai Trouble Every Day (2001).

Dar kažkada paliko stipų įspūdį Morrissėjaus Blood For Dracula (1972) (a.k.a Andy Warhol's Dracula), ten labiau prie gotikos, bet yra Udo Kieras, Joe Dallesandro, ironijos ir erotikos. Apie gore kiekį nepamenu, bet pamenu, kad buvo žiauriai smagu, kai ištroškęs Udo Kieras prisiurbė kaltos mergelės menstruacijų kraujo ir vėmė po to smarkiai :)

Dar iš negotikinių vampyrų, dar ką pamenu, tai Cronenbergo Rabid (1977)
George Romero Martin (1977), pats dar nežiūrėjau, bet draugė sakė, kad neblogas.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

John'o Carpenter'io VAMPIRES
http://www.imdb.com/title/tt0120877/

Visi trys FROM DUSK TILL DAWN

JESUS CHRIST VAMPIRE HUNTER žinoma :wink:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Dėkui už sąrašą ir aprašymus. Siunčiuosi jau.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

reikia būtinai Subspecies pažiūrėt ir Hammer produkcijos su Christopher Lee, bet gali ir be jo būt :). Nors ir nelabai tie klasikinio tipo vampyriniai filmai, bet Hammerio retkarčiai visai smagu pažiūrėt. Dar Jess Franco apie lesbietes vampyres yra nemažai prikepta :) ir tokie verti peržiūros.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Freddy wrote:čia ką aš asmeniškai dabar prisimenu ir esu matęs (apie visus rašiau plačiau kažkada temoje "paskutinis matytas filmas"):

30 Days of Night (2007) - super, labai patiko, vampyrų išvaizda tik grožėtis galima.
Perfect Creature (2006) - neblogas sci-fi ir vampyrų mišynys, kažkas originalaus.
Skinwalkers (2006) - praleisk, nieko vertas ir nesąmoningas filmas.
The Hamiltons (2006) - įdomus filmas, verta pamatyti.
Blade (visos dalys) - čia daugiau veiksmo filmai, jei tokie patinka gal ir visai nieko bus žiūrėt.
/
senokai beziurejau ta Skinwalkers ir toks neisimenantys filmas, prisimenu labai nepatikes, bet kazkaip vampiru atrodo ten lyg ir nebuta, ten su vilkolakiais , jei neklystu
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

daug geru pamineta , bet siuos taip pat galima prisikirt prie geresniu filmu su vampirais,kurie man patiko :

Near Dark(1987)
Lost Boys(1987)
Frostbitten(2006)
Bordello of Blood(1995)
Fright Night abi dalys
Night Flier (1997)
Innocent Blood(1992)
Salem's Lot(1979)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Muzonas wrote:senokai beziurejau ta Skinwalkers ir toks neisimenantys filmas, prisimenu labai nepatikes, bet kazkaip vampiru atrodo ten lyg ir nebuta, ten su vilkolakiais , jei neklystu
Ooops, supainiojau kažkaip :roll: prastas filmas tai kažkaip net neįsidėmėjau vampyrai ar vilkolakiai.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

vakar pažiūrėjau Nadja (1994) - gana patikęs juodai baltas arthouse filmas. Prodiusuotas David Lyncho, kuris dar čia suvaidino ir mažytį vaidmenį.
Soundtrekas neblogas - shoegazeris, Portishead'ai. Kas tik labai užkliuvo, tai dalis filmo filmuota su skaitmeniniu video, kur vaizdas su labai stambiai grūdėtais pixeliais. Kas 1994-tais galbūt atrodė įdomus eksperimentas, šiandieną tik sukelia asociacijas su bloga vaizdo kokybe. Van Helsingas nerealus šiame filme :D - Peter Fonda ant dviratuko važinėjantis :)
human garbage
Velnias, greičiausiai...
Posts: 90
Joined: 2008-04-02, 13:52
Location: vilnius

Post by human garbage »

THE ADDICTION (1995) su Lil Taylor ir Christopheriu Walkenu. Vienas orginaliausiu ir ispudingiausiu mano matytu filmu apie vampyrus. Dvd nusipirkau kazkokiam prekybos centre uz 1,99lt, kadangi megstu abu siuos aktorius, pagalvojau, kad filmas turetu buti neblogas. Niuri,labai tikroviska, smurto bei priklausomybes (vampyrizmo) fenomena nagrinejanti juosta, paliko slogu ispudi ir daug minciu. TIesa sakant, kas iesko tradiciniu filmu apie vampyrus, tam greiciausiai nepatiks, o tiems, kas megsta psichologiskai ,,sunku" ir kitoki kina tikrai rekomenduoju. Tik nesumaisykit su 2003m. pastatytu ADDICTION :wink:
o tu ateik pašokt prie mano kapo, o tu ateik paspjaudyti ant jo...
Guest

Post by Guest »

Let the Right One In (2008) - gražus neeilinis švedų filmas apie berniuko ir vampyriukės draugystę.
True Blood (2007) - HBO serialas apie tai, kaip japonams išradus kraujo pakaitalą, vampyrai apsigyvena tarp žmonių. Totally original and cool.
Dar daug kritikuotas, bet man patikęs (nes knygos neskaičiau) Nochnoy dozor (2004)
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Sundown: The Vampire in Retreat (1990) su B.Campbell. visai smagus filmas :)
na ir, žinoma, Coppolos Bram Stoker's DRACULA (1992) su šitam vaidmeny nerealiu G.Oldmanu. tai, mano akimis žiūrint, geriausia Drakulos versija tiek kinematografine, tiek ir idėjine prasme :!:
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

ghost wrote:Let the Right One In (2008) - gražus neeilinis švedų filmas apie berniuko ir vampyriukės draugystę.
ar ten buvo tikrai vampyriukė tai nežinau :? ; bet filmas tai labai solidus ir stiprus. į tipiškai skandinaviškai depresovą dramą (su įtikinamai atvaizduota 1982-rų metų šiaurietiškos žiemos atmosfera) taip natūraliai įsipaišo tie galingi horror momentai be jokių pagarsėjančių soundtrekų ar isteriškų kameros judesių.
Guest

Post by Guest »

Eikantas wrote:ar ten buvo tikrai vampyriukė tai nežinau :?
taip taip! bet nenorėjau spoilinti :? Nors filme šio aspekto beveik ir nenagrinėja, išskyrus tas kelias vieteles.
Post Reply