Sapnai itakoti siaubo filmu

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

aragal
Nuliovas
Posts: 2
Joined: 2011-10-11, 19:47

Re: Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by aragal »

Pamenu ir kažkada sapnavau panašius nurautus sapnus, tačiau mane dabar labiau domina kitokio tipo sapnas.

Sapne aš stoviu savo buto koridoriuje, priešais spintą su veidrodinėmis durimis. Aplink tamsu ir viskas lyg sueina į tamsų, blankų rūką. Vienintelis aiškiai matomas daiktas ir yra tas veidrodis, priešais mane. Jis tarsi švytėjo, net nežinau kaip paaiškinti, jei galima taip pasakyti, tai jis švytėjo tamsa, nors aš stovėjau priešais jį už kokio pusantro metro, tačiau veidrodyje nemačiau jokio atvaizdo, tiktai tamsą.

Šį sapną aš sapnavau gerą savaitę, kiekvieną naktį, ir net dienomis netyčiomis užsnūdęs.
Vėliau atsirado kažkas naujo.

Stovėdamas prieš veidrodį pradėjau justi neįprastą tvinksėjimą, tačiau per retą, kad būtų pulsas. Pulsavimas buvo lėtas, sudarytas iš sunkių, ilgų bangų. Lyg aplinka būtų gyva.

Po šio sapno dar nieko blogo nemaniau, tol kol vakar nepabudau pervertas baimės.

Sapne vėl stovėjau priešais veidrodį ir vėl nieko nepamatęs smogiau į stiklą, o pabudęs pamačiau, kad mano ranka, su kuria smogiau sapne į veidrodį, kraujuoja.

Dabar nebežinau ką daryti, bijau net užmerkti akis.
Šiąnakt vėl nemiegosiu ir tikiuosi sulauksiu jūsų atsakymo, ką visa tai galėtų reikšti?
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Re: Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by Slasher »

sudaužyk ir išmesk veidrodį iš koridoriaus . Ten matyt įsitaisė blogis :D
aragal
Nuliovas
Posts: 2
Joined: 2011-10-11, 19:47

Re: Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by aragal »

Veidrodį jau vakar nežinodamas ką daryti nukabinau ir išvežiau.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Re: Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by ZeaLot »

Jei pagal sapnininkus žiet, tai:
Sapnuoti, kad žiūrite į veidrodį, tam, kas nori tuoktis, reiškia norų išsipildymą. Visiems kitiems tai reiškia tuštybę ir meilikavimą. Matyti veidrodyje save negražų ir deformuotą yra blogas ženklas ir reiškia kančias ir nepriteklius. Matyti save tvenkinio arba upės vandenyje yra neabejotinas nemalonumų ženklas. Prieš ką nors darydamas, pamąstykite. Venkite skubotų ir lengvabūdiškų sprendimų.

Sveikiems veidrodį sapnuoti - džiaugsmas, ligoniams - palengvėjimas, merginoms ir moterims - nusivylimas. Matyti veidrodinį kambarį arba kambaryje daug veidrodžių reiškia padėties netikrumą, gražių pažadų neištesėjimą. Kreivai rodantį veidrodį sapnuoti - senatvė. Jeigu sapne veidrodyje matote savo veidą, vadinasi, būsite nepatenkinti savimi dėl nesugebėjimo organizuoti verslą. Žiūrėti į veidrodį ir ant savo veido matyti pratrukusį kraujuojantį skaudulį reiškia, jog neišvengsite konfliktų. Jeigu sapne matote mylimąjį veidrodyje linksmą, vadinasi, atitolsite vienas nuo kito, tačiau po kurio laiko santarvė ir ramybė vėl įsiviešpataus jūsų širdyse. Sapne regėti kitus veidrodyje reiškia neteisingus nedraugų poelgius. Sapne regėti veidrodyje išbalusį, išsikankinusį meilužį reiškia jo mirtį arba nevykusias sužadėtuves. Sapnuoti, kad matote veidrodyje gyvūnus - nusivylimas, netektys. Sudaužyti sapne veidrodį - visos jūsų viltys neįgyvendinamos, o jei esate jauni - nelaiminga meilė, jei seni - galite susirgti. Merginai sapnuoti sudaužytą veidrodį - nesėkminga draugystė ir nelabai sėkmingos vedybos.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by fakjupypl »

ZeaLot wrote:<...>Žiūrėti į veidrodį ir ant savo veido matyti pratrukusį kraujuojantį skaudulį reiškia, jog neišvengsite konfliktų<...>
Taip konkrečiai :lol:
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply