Sapnai itakoti siaubo filmu

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Sapnai itakoti siaubo filmu

Post by GOREBORGAS »

Ar sapnuojate sapnus įtakotus siaubo filmų? Galbūt net kažką tiesioginio?
Mano košmarai neretai būna su j-horroro prieskoniu, o vat šiandien sapnavau... PHANTASM'ą :lol:
Tipo kažkokiam apleistam name randam tą metalinę mirties sferą ir ji įtaisyta kažkokioj laikmenoj, tipo kolkas neaktyvuota. Ir pasirodo tas senis ir sako "Turit 11 dienų", o tada ta sfera mus išskers tipo, bet iš tikro jis kažkaip pamelavo ir kol mes ten galvojam ką daryt tai po vieną mus išgaudo. visai baisu buvo, bet dabar pabudęs jau gerai nepamenu :D

o jums būna panašiai? pasidalinkit :)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

gaila, bet neisapnuoja horror filmai. O galėtų.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Retokai, bet sapnuojasi :) Galėtų dažniau :D Didžiausias minusas, kad labai greitai užsimiršta tokie dalykai, bet pirmos akimirkos tik pabudus ir dar su "šviežiais" įspūdžiais tai jėga būna :)
Paskutinis buvo, kai su kažkokia šeima keliavau pas raganą, kuri jų kūdikį buvo pagrobusi ir sudžiovinusi :D Tipo mes turėjom kažką padaryti, kad tas jų vaikas į gyvųjų pasaulį sugryžtų. Berods "misijos" neįvykdėm, nes žadintuvas pradėjo pyspėti (peklon kaip tokių momentų nekenčiu). įstrigo iš to sapno, kad miegojau lovoj, o iš jos kūdikių lavonėliai pradėjo lįsti lauk ir mane gaudyti :D

Iš paskutiniųjų dar vieną goravą sapną pamenu. Sėdėjau kalėjime, kur visa apsauga pasiplovė ir kalinius paliko pačius ant savęs. Ten buvo toks kalinys mėsos kalnas. įstrigusi scena kaip jis plikomis rankomis iš kito kalinio galvos faršą padarė :shock: Kruvinas ten tas tūlikas buvo, kriauklėse įvairūs organai mėtėsi. Irgi buvo smagu :)

[Edit]

Kad sapnai būtų susiję ar įtakoti matytų baubiakų, tai nelabai pamenu, bet lyg ir nebuvo.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

žiū čia neblogų minčių scenarijui galima būtų pagaudyti ;)
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:žiū čia neblogų minčių scenarijui galima būtų pagaudyti ;)
tai štai koks tavo tikslas :D
Guest

Post by Guest »

Kažkada neseniai prieš miegą žiūrėjau filmą 13 Tzameti; ne siaubo, kiek šiaip įtemptas..
Tada naktį sapnavau, jog sėdėjau kambaryje su mama ir žinojau, kad ji mane netrukus nušaus, nors ji nežinojo, kad aš tai žinojau :) Tada ji atsikėlė, išėjo į koridorių neva šiaip kažko, nors aš suvokiau, kad šautuvo; aš stipriai užsimerkiau, užsikimšau ausis ir laukiau to jausmo, kai kulka perskros galvą. Labai buvo įdomu, koks bus jausmas :D Palaukiau akimirką ir tada pradėjau jausti tokį silpnumą, lyg pamažu netekčiau kraujo ir sąmonės, bet skausmo, kai pati kulka smigo į galvą, nepajaučiau :) Tada miriau ir atsiradau kokioj tai paralelinėj tikrovėj, kurioj mama manęs nebematė, bet aš save nušautą dar lyg spėjau pamatyti.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Pora sapnų iš paskutinio laikotarpio. Ne konkrečių horror pilmų motyvais, bet kažkur matyta :) Dabar juokinga prisiminti, bet tuo metu (sapne), kažkaip nelabai buvo :)

Kokis tai šaunus virusas užupuolė mūsų kraštą ir žmonės gyvųjų mėsą pamėgo :D Užusibarikadavome pas mane kaime šeimyna ir dar keletas draugų. Paaiškėjo, kad virusas perduodamas ir uodui įkandus (čia pirmą kartą mačiau uodą-zombį :lol:). Nežinia kodėl, bet galvojom, kad pieno produktai gelbėjo ar bent trumpam stabdė viruso poveikį organizmui, tai plempėm ten pieną ir ledus valgėm protarpiais atsimušinėdami nuo užkrėstų mano draugų, kurie vis kėsinosi kam nors įkąsti :D žo liaudis išmirė greit ar išmetėm juos lauk. Likom tik šeimyna tūlike užsidarę. O paskui, kaip būdingai ir būna, pabudau :/

Kitas

Važiavau aš gražią saulėtą dieną po darbo namo, kai gatvėse pradėjo keistai elgtis vairuotojai. Lėkti dideliu greičiu, daužytis vieni į kitus. Išsilaipinęs iš autobuso, kaip tūlas lietuvis priguliau ant pievutės į visa tai pasižiūrėti. čia pro mane pralėkė dviratininkas ir sustojo už manęs. Kai atsisukau, dviratininko nebuvo, o dviratis buvo be vairo ir sėdynės - tik rėmas (nežinau kodėl, bet užsifiksavo :)). Kažkas iš galo uždengė man akis ir pasakė: "tu tikrai neisi ten, kur atsidurs visi kiti". Nemačiau kas tai buvo, bet puoliau bėgti kiemais. Suaugusiųjų nebuvo matyti - tik vaikai. Pastarieji buvo kažkokiom paklaikusiom akim. Smagiausia, kad jie rinko nuo pievos šunų šūdus, iš jų formavo kamuoliukus ir mėtė į mane :lol:. Negana to, užsiundė ant manęs keletą vilkšunių. Atsisukęs, dar spėjau vienam iš delno užvažiuoti per žandikaulį. Anas nukritęs tokiom gerom akim į mane pažiūrėjo, bet mačiau, kad iš paskos dar bent trys atlėkė. čia suskambo žadintuvas ir tiek to tęsinio :/
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

ou jė!

buvo ir man pora tokių atvejų (tiksliau, pora tokių, kuriuos dabar atsimenu ir kurie buvo ne itin malonūs)
pirmasis prisisapnavo dar tada, kai gyvenau su tėvais. tipo, guliu lovoj kažkokiam afigienai tamsiam kambary (net nežinau, iš ko supratau, kad tai kambarys, nes nesimatė anei sienų anei lubų). guliu, negaliu pajudėt ir tada virš manęs palinksta kokia tai tamsi žmogysta su gobtuvu ir apsiaustu. minimaliai matosi veidas, iš ko suprantu, kad tai labai kaulėtų bruožų moteris (huh?..). ji pamažu pakyla virš manęs ir gulasi į mane (jo jo, ne ant manęs, o į mane), darosi fiziškai šalta, nenoriu jos priimti, bet negaliu pajudėt. esmė tokia - pabudau iš strioko, nors iki žadintuvo skambėjimo buvo dar toli gražu. visą dieną tada toks slogutis persekiojo, jaučiaus labai šūdinai... :?
antras sapnas, kurį dabar prisimenu irgi susijęs su ta pačia tamsia bobelka (jofana, ko ana pristojo prie manęs...). gyvenau jau nuomojamam bute ir mano draugė buvo savaitgaliui išvažiavus pas tėvus. buvo jau pradėję švisti ir aš miegodamas tokiu beveik "gyvu" miegu vėl sapnavau kaip anoji bando į mane atsigult. baisiausia buvo ta dalis, kai aš pabudau ir supratau, kad vistiek negaliu judėt, išėjo tik galvą pajudinti. tai aš taip pradėjau kiek įmanydamas makaluot galva, kol visiškai išsibudinau ir tas nemalonus šaltis ir kažkoks brudas praėjo. džiaugiuosi, kad tam sušiktam bute nebegyvenam... nebūtų taip nemalonu, jei pabudęs nebūčiau jautęs, kad "kažkas' yra aplink... fui...
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

This sounds really evil. Gal tai buvo ne sapnas... ? :twisted:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

GOREBORGAS wrote:This sounds really evil. Gal tai buvo ne sapnas... ? :twisted:
tada išvis zjbs
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Evilized sapnai tai tikrai creapy :?
Pačiam sapnų su siaubo (ar kito žanro filmų) siužetais nelabai pasitaiko. Atvirkščiai, paskutiniais metais jie tampa labai buitiški (sapnuoji, kad nueini į banką kažkokio mokesčio sumokėti, o realybėje to nespėji laiku padaryti, nes "juk jau sumokėtau, kiek atsimenu")

Baisiausias sapnas kurį prisimenu, keletą metų persekiojo mane vaikystėje. Juokingiausia, kad vizualine prasme jis absoliučai nebaisus - akinanti balta šviesa, kurią per viduri kerta plona raudona linija. Absoliučiai dvimatis vaizdas. Ir tylus, tarsi iš toli sklindantis murmėjimas, lydimas tokio labai aukšto dažnio garso, kuris sukelia spengimą ausyse. Visa šita kakofonija palaipsniui garsėja ir pradedi suvokti, kad tas murmėjimas yra kažkos žvėriškas kriuksėjimas, urzgimas ir maurojimas greitai artėjantis į tave. Tačiau garsas pasiekia ne ausis, o patenka tiesiai į smegenis, virsdamas tyra baime. Bandai rėkti, tačiau nieko nesigirdi, nes viską užgožia cypimas ir urzgimas. Kai tokius sapnus prisimenu šiandien, tai kelia šypseną, bet vaikystėje, pamenu, jau visa naktis sugadinta būdavo :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

redvirus wrote:Baisiausias sapnas kurį prisimenu, keletą metų persekiojo mane vaikystėje. Juokingiausia, kad vizualine prasme jis absoliučai nebaisus - akinanti balta šviesa, kurią per viduri kerta plona raudona linija. Absoliučiai dvimatis vaizdas. Ir tylus, tarsi iš toli sklindantis murmėjimas, lydimas tokio labai aukšto dažnio garso, kuris sukelia spengimą ausyse. Visa šita kakofonija palaipsniui garsėja ir pradedi suvokti, kad tas murmėjimas yra kažkos žvėriškas kriuksėjimas, urzgimas ir maurojimas greitai artėjantis į tave. Tačiau garsas pasiekia ne ausis, o patenka tiesiai į smegenis, virsdamas tyra baime. Bandai rėkti, tačiau nieko nesigirdi, nes viską užgožia cypimas ir urzgimas. Kai tokius sapnus prisimenu šiandien, tai kelia šypseną, bet vaikystėje, pamenu, jau visa naktis sugadinta būdavo :)
nieko sau "nebaisu" :shock: . vienas dalykas, kurį suvokiau žiūrėdamas "Beasts" - baisu yra ne tai, ką matai, o tai ką girdi. kriuksėjimas, urzgimas ir maurojimas is the true horror!
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Post by Zztop »

Na jeigu būnat pusiau pabudę ir negalite pajudėti, tai čia jau miego paralyžius skaitosi... Kai protas pabunda,o kūnas ne. Internete daug prirašyta, daug kam taip buvo. Labai daug panašių situacijų i Evilized paminėtų ir kitokių. Tikrai creepy :shock:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

šiąnakt apsireiškė ne vien siaubo, bet apskritai visų filmų žiūrėjimo įtakotas sapnas:

Sėdžiu už kažkokio brangaus ir greito automobilio vairo. šalia manęs įsitaisiusi išvaizdi mergiotė. Automobilis lekia milžinišku greičiu nepažįstamo miesto gatvėmis. Iš paskos, kaip ir dera, aidi policijos automobilių sirenos. Nuo pat pradžių tvyro nuojauta, jog su sapnu kažkas negerai (tai, jog skraidau gatvėse padoriai nemokėdamas vairuoti kažkodėl nestebina). Netikėtai mane dar didesniu greičiu aplenkia motociklas. Kadangi nebesu kiečiausias draiveris, tenka "persikūnyti" į motociklininką ir imtis jo rolės. Tačiau ir iš jo pozicijos sapnas kažkoks netoks... Netikėtai priešais mano plieninį žirgą sustoja automobilis su grotomis apkaustyta priekaba. Spėju perskaityti ant grotų kabantį užrašą "Modeliai" ir viduje įžiūrėti keletą liesų, purvinų ir į kampą baugščiai besislepiančių merginų. Nenorėdamas jų taranuoti, esu priverstas sukti vairą į šoną, taip įskrisdamas į šalia esantį prekybos centrą. Taškydamas stiklus ir žmones į visas keturias puses, juntu kaip stiklo šukės pjausto mano odą. Sugebu peršokti nekaltai į mane žiūrinti šunį, bet kūdikis, kaip pamenu, likimo neišvengia. Galiausiai motociklas sustoja ir aš, visas kruvinas, vistiek stebiuosi, kas gi čia su tuo sapnu negerai. Galiausiai vienos pardavėjos, nedrąsiai, išlindusios iš po nuolaužų paklausiu: "Klausykit, o kodėl čia vaizdo kokybė tokia prasta?". ši lėtai traukiasi stiklo šukes iš kūno ir atsako: "Na CAMrip'as čia..." Išgirdęs šią naujieną ir keikdamasis visomis kalbomis, išeinu iš nusiaubto pastato, visiems sutiktiems aiškindamas, jog jei kitą kartą sugalvos mane įtraukti į panašią nesąmonę, tai minimum turi būti DVDrip kokybės sapnas. :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

hahaha :)

O aš vakar prieš miegą vėl žiūrėjau Twin Peaks: Fire walk with me ir pusę nakties varčiausi twin pykse :|
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply