Rekomendacijos / Similar movies

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Rekomendacijos / Similar movies

Post by redvirus »

Temos pavadinimą skolinausi iš IMDb skilties "Recommendations", kuri pagal idėją turėtų pasiūlyti panašių filmų, bet realybėje dažnai pateikia kažkokias nesąmones. Galbūt ne man vienam, pamačius gerą filmą, kyla noras pažiūrėti kažką panašaus. Taigi manau praverstu tema, kurioje būtų galima pasiteirauti panašių filmų pavadinimų. Jeigu tokia tema forume jau egzistuoja, tai trinkite šitą lauk 8)

Pradžiai paklausiu pats - kaip tik su draugu šnekėjome, jog šiais laikais retai bepasitaiko gerų gore+comedy žanro filmų, todėl galbūt kas nors pasiūlytų vertų dėmesio a la Braindead stiliaus filmų? (Tromos produkcijos ir šiaip žinomesnių nebūtina, norėtųsi kokių nors retesnių perliukų).
Last edited by redvirus on 2009-08-15, 07:45, edited 1 time in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

retesni ir mažo biudžeto sunkiai gali lygiuotis į Braindead ir nelabai sekasi sugalvot tokių, kad daug goro ir juokinga būt :). čia keletas žymesnių, kurie šovė galvon. Jei kurio dar nemates, pažiūrėk.
Chainsaw Sally (2004)
Premutos - Der gefallene Engel (1997)
Botched (2007)
Tokyo Zombie(2005)
To kako (2005)
Wild Zero (2000)
Mucha sangre (2002)
Pervert! (2005)
The Necro Files (1997)
Legion of the Dead (2001)
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na Braindead šiuo atveju ne rodiklis, o tik kaip pavyzdys į kokią pusę taikau. Ačiū už sąrašą - pusė tikrai nematytų.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

šitie lyg ir kažkas panašaus ;)
Kiek pamenu, bo pilmo žiūrėjimas dažnai būna neatsiejamas su alkoholizmo seansu :D

Attack Of The Cockface Killer (2002)
Bad Taste (1987)
Bagman - Profession: Meurtrier, Le (2004)
Cheerleader Autopsy (2003)
Club Dread (2004)
Das deutsche Kettensägen Massaker (1990)
Dead & Breakfast (2004)
Evil Aliens (2005)
Goregasm (2007)
Gutterballs (2008)
Necro Files 2: Lust Never Dies (2003)
Necropolis awakened (2002)
Night of the Hell Hamsters (2006)
Poultrygeist: Night of the Chicken Dead (2006)
Stacy (2001)
The Worst Horror Movie Ever Made (2005)
Undead (2003)
Xenophobia (2004)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Guest

Post by Guest »

O labai laiku tema sukurta, kaip tik norėjau paprašyt šiokių tokių rekomendacijų. Taigi, kiek man teko matyt filmų pafilmuotų dokumentiniu stiliumi visi paliko labai ir labai neblogą įspūdį (Blair Witch Project, [rec], Cloverfield). Tai ir norėčiau paprašyt, kad gal kas tokiu stiliumi sukurtų filmų pavardintų? žinau, kad Romero naujas Diary of the Dead pirmu asmeniu, daugiau nelabai...
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

AUGUST UNDERGROUND trys dalys
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Man Bites Dog (1992)- man asmeniškai topų topas iš pseudo dokumentikos
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

dar NOROI neblogas ir CANNIBAL HOLOCAUST, bet CH tai ne visas toks
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Dabar į galvą šovė Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006) - IMDb. Man visai patikęs pseudo dokumentikos, siaubo ir komedijos mišinys. Kiek pamenu į pabaigą vietomis tas dokumentikos stilius dingdavo, bet tai netrugdė. Na - jeigu siaubo ir komedijos derinys netinka, parašysiu daugiau filmų kai (jeigu) prisiminsiu :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Guest

Post by Guest »

Draugas užrodė ir akurat į prašymą pataikė, Paranormal Activity. Man Bites Dog - nuo seniau dominantis filmas, reikės susiveikt jeigu jau tokie atsiliepimai. O CH ir AU ne man...
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

stepanas wrote:kiek man teko matyt filmų pafilmuotų dokumentiniu stiliumi visi paliko labai ir labai neblogą įspūdį <...> Tai ir norėčiau paprašyt, kad gal kas tokiu stiliumi sukurtų filmų pavardintų?
Prison of the Psychotic Damned: Terminal Remix (2006) būtų į tą pusę.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Taip pat prie dokumentinio stiliaus :arrow: Quarantine (2008)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Guest

Post by Guest »

Carantine neužskaitau, bo daryt remeiką praktiškai tuo pat metu, kai eina originalus filmas yra ne remeiko darymas, o vagystė. Užtat yra jau ir [rec] 2. Treileris smagus -> http://www.youtube.com/watch?v=wjZkNNfS1x0
Dar atradau Last Broadcast (1998). Ir gal nelabai į temą, bet taip pat dokumentinio stiliaus yra Bare Wench Project 8)

ą ir tituliniame lape esantis The Poughkeepsie Tapes (2007), kartais, ne prie tokių?? Beje, kodėl niekas neberašo recenzijų?
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

stepanas wrote:Bare Wench Project
imdb.com wrote:Plot Keywords: Large Breasts | Breasts | Sorority | Lesbian | Female Nudity
:(
stepanas wrote:Beje, kodėl niekas neberašo recenzijų?
Recenzijai parašyti tikriausiai reikia laiko ir iškalbos :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Guest

Post by Guest »

Gal galėtų kas pasiūlyti kokį siaubeką, kur veiksmas kalėjime vystytųs?
Post Reply