Vincent Price - 100th Anniversary

Pokalbiai apie siaubo filmus

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Chimeritas
Palaidotas daržinėj
Posts: 13
Joined: 2011-09-27, 01:47
Location: Vilnius

Vincent Price - 100th Anniversary

Post by Chimeritas »

Image
Kadangi dar nesibaigė 2011-ieji, galima pasinaudoti proga ir atskirai pakalbėti apie šį siaubo meistrą jo 100-ųjų gimimo metinių proga.

Taigi kokie filmai labiausiai patiko, kokius apskritai matėte arba ketinate žiūrėti? Pats esu šia asmenybe domėjęsis gana gausiai ir, jei reikia, galėčiau su malonumu pasidalinti rekomendacijom. Tinka visos mintys, klausimai ir pasiūlymai, kiek tai susiję su Vincentu Price'u. Pirmyn.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Re: Vincent Price - 100th Anniversary

Post by Evilized »

Man ko gero labiausiai įsiminė dar vaikystėj matytas Theater of Blood (1973), nors Price'as visuose matytuose filmuose savaip žavingas. Labai veža tas jo beveik teatrinis, kažkiek perdėtas dramatiškumas :)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Re: Vincent Price - 100th Anniversary

Post by Slasher »

net keista, kad jam jau šimtas turėjo būti. Price's pirmiausia man liks daktaru Phibes'u. Tai be konkurencijos geriauisias jo vaidmuo ir filmas kuris tapo garsus jo dėka. Dar įsimintinas vaidmuo, taipogi ir filmas - Last man on earth, bei Witchfinder general. 50-60 ųjų periode, taipogi neblogų vaidmenų sukūręs, tik patys filmai to periodo, na jie klasika bet neužkabina, kaip The Fly, House of Wax , House On Haunted Hill . Laikotarpis tarp 60-70's labiausiai siečiau su Roger Corman filmais-ekranizacijom, kurie gan spalvingi, butaforiški, bet gan ir nuobodžiai žiūrisi, kuriuos beje kažkuria prasme Price vaidyba ir padarė visai žiūrimais. Gaila nedaug matęs po 70's filmų su juo, o gal nelabai pamenu, bet ten manau turėtų dar keletas įspūdingesnių jo vaidmenų rastis.
p.s. taip, taip Theater of Blood (1973) Evilezed priminė, Tą irgi galima prie must see įtraukti.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Vincent Price - 100th Anniversary

Post by fakjupypl »

Pats matęs gal vos 10 pilmų su juo :oops: Labiausiai įsiminęs/patikęs - The Last Man on Earth. Kai kompaktus dalinau, pasilikau krūvelę, kur pilmai su juo. Tad tinkamai nuotaikai pasitaikius, tikiuosi, ateityje laukia dar ne viena įsimintina peržiūra :)
Paantrinsiu Evilized, kad jo vaidyboje labiausiai kabina tas: "kažkiek perdėtas dramatiškumas" :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply