Brutal monster/ Alien hentai

Filmai, OVA, serialai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
Jason Voorhees
Velnias, greičiausiai...
Posts: 55
Joined: 2007-01-04, 16:18
Location: Krystal Leikas, JAV

Brutal monster/ Alien hentai

Post by Jason Voorhees »

Būtų įdomu sužinoti kolegų nuomonę apie tokius japoniškos animacijos šedevrus, kaip "Urotsukidoji", "Oni - Tensei", "Alien From The Dark", "Bible Black" ir panašius. Jei kas įkels "Mulo" nuorodas irgi būsiu dėkingas :)
Rest In Pieces
Image
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Teko kažkada "Bible black" kelias serijas pažiūrėt. Nu neužkabino tas hentai, nors "Urotsukidoji" reiks prisiverst pažiūrėt, labai jau geri atsiliepimai iš visur. Sunkiai su anime sekasi, tik Miyazaki turbūt su pasimėgavimu galiu žiūrėt. Dabar naują anime serialą pradėjau žiūrėt "Death note" (nzn arčia tavo paminėtai kategorijai galima priskirt), bet kažkas įdomaus siužete tai nusimato :)
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Slasher wrote:Dabar naują anime serialą pradėjau žiūrėt "Death note" (nzn arčia tavo paminėtai kategorijai galima priskirt), bet kažkas įdomaus siužete tai nusimato :)
Būtinai pažiekit šito filmą, garantuoju, kad patiks ;) Antra dalis jau tuoj turi pasirodyt .. įkėliau nuorodą.

Kalbant apie Urotsukidoji - tai laikomas bene žymiausiu japanese hentai'jum. Yra prikepta nemažai dalių. Pamenu laikus kai per vidiaką žiūrėdavau rusų kalba, tatai buvo įspūdingas žiūralas :003:

Bible Black - bene kokybiškiausiai pagamintas hentai'jus kokį yra tekę mačyt, daug detalių, puikus piešimo stilius, gražios bobos

Alien From The Dark - labai jau senai žietas. Kosminis laivas, aliens'ai krušikai, etc. nieko iš esmės gero.

ed2k link'us gali rasti AniDB duombazėj (reikės užsiregistruoti, kad juos matyti), pvz. Bible Black: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?s ... ible+black

Sėkmės! :013:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

yeah, man irgi is isvardintu tik BIBLE BLACK teko matyt. Tikrai geras. Patinka man japonai isvis, kad nesveiki jie :)
O cia toks aisku ne MONSTER bet visai brutal (turi smarkiu scat scenu ir panasiai) toks NIGHT SHIFT NURSES, - man labai patiko. Yra penkios serijos ten apie daktara tvirkintoja, bet man tai tikrai smagiai susiziurejo :)
Vartotojas
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-01-01, 20:49

Post by Vartotojas »

atsiprasau uz nedideli offtopic'a.
rekomenduociau paziureti:
http://caterpillar.voiea.net/manga.htm
http://caterpillar.voiea.net/short.htm

ten ne anime, o manga (komiksai). jpg pavidalu, anglu kalba. kai kurie tai isvis nesveiki.
idomu ar yra anime pgl kuri nors padarytas?
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Aj jo, komiksu tai turiu biski kompe uzsaugojes - TOTALLY SICK.
Bet taviskiu nuorodu man kazkodel neatidaro...
Post Reply