forumas mires

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

forumas mires

Post by XTC »

:roll:
soundchaser
Moderatorius
Moderatorius
Posts: 53
Joined: 2005-10-05, 23:23
Location: Ryga
Contact:

Post by soundchaser »

Oh don't be so pesimistic :)
Born dead, buried alive
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Nemanau :)
Statistika: šiai dienai turime 171 temą, 395 pranešimus, 29 vartotojus.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

siaip is tikro mirsta sis forumas po biski,kas gaila,beje pastebejau tokia problema forumo,gal cia man tik,bet gal ir jums yra,pvz, kai nori prisijungti prie forumo, ivedineji passworda nicka,ir pirma karta kazko atmeta,nors viska teisingai surasau ir nepriima,ir tik is 2 karto pajungia.Ir taip pastoviai.Tai cia gali daugeli zmoniu atbaidyt,jei pas daugeli cia yra,jie prisiregistruoja,na bando uzeit i foruma ,ir pamato ,kad nejungia,tai ir nesijungia toliau,negaisindamas laiko.Na ,bet gal sita problema tik pas mane yra
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Daugiau diskutuokit ;)
Muzonas, ko gero tai tik pas tave tokia problema, man anksčiau buvo tas pat nutikę viename forume, kiekvieną kart užeinant reikėdavo įvedinėti vardą ir slaptažodį, ir tai daryti reikdavo po du kartus. Po windows'ų perinstaliavimo susitvarkė, taip ir nesupratau kame ten buvo bėda - naršyklėje ar dar kame ..
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Man atrodo reiktu kazkaip pareklamuot. Manau tikrai atsirastu siaubo filmu megeju daugiau. Bent jau man tai sis forumas ITIN naudingas !
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Man atrodo reiktu kazkaip pareklamuot. Manau tikrai atsirastu siaubo filmu megeju daugiau. Bent jau man tai sis forumas ITIN naudingas !
aha,nes as pats si foruma atsitiktinai radau,jeigu daugiau kur pareklamuotu,tikrai atsirastu nemazai zmoniu,gal tada ir aktyvesnis taptu bendravimas,tokiuose kaip banga.lt ,obuolys.lt,sharemanijoj,games.lt,gamezone.lt,kinas.info ir pns reiktu,ten nemazai kinomanu yra,na bent jau as taip manau
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

jei kas labai domisi horror ir jam reiktų tokio forumo, tai manau susirastų pats. O tokių gi labai nedaug :)
XTC
Suzombėjęs
Posts: 35
Joined: 2005-10-06, 21:38

Post by XTC »

beje pastebejau tokia problema forumo,gal cia man tik,bet gal ir jums yra,pvz, kai nori prisijungti prie forumo, ivedineji passworda nicka,ir pirma karta kazko atmeta,nors viska teisingai surasau ir nepriima,ir tik is 2 karto pajungia.
ta pati xujnia :)
Fr33k
Palaidotas daržinėj
Posts: 16
Joined: 2005-11-07, 15:17
Location: Kaunas
Contact:

Post by Fr33k »

reiktu pareklaminti ;) atgaivint, ir ispopuretint visa tai :P
How Much Blood Would You Shed To Stay Alive?
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Kai sakama 'mažiau šnekų - daugiau darbų' :roll:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

ok :D
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

beje pastebejau tokia problema forumo,gal cia man tik,bet gal ir jums yra,pvz, kai nori prisijungti prie forumo, ivedineji passworda nicka,ir pirma karta kazko atmeta,nors viska teisingai surasau ir nepriima,ir tik is 2 karto pajungia.
ta pati xujnia :)
Tai cia ne tik man vienam taip,tai is tikro tokios problemos gali atmest nemazai nariu

P.S ka tik siek tiek pareklaminau kai kuriuose kino megeju forumuose ,kaip bangoj,obuolys sita saita,tai gal padauges nariu :wink:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Muzonas wrote:beje pastebejau tokia problema forumo,gal cia man tik,bet gal ir jums yra,pvz, kai nori prisijungti prie forumo, ivedineji passworda nicka,ir pirma karta kazko atmeta,nors viska teisingai surasau ir nepriima,ir tik is 2 karto pajungia.Ir taip pastoviai.Tai cia gali daugeli zmoniu atbaidyt
Ta pati beda ir man, ale neatbaido manes :D pasidarau sumushteka ir loginuos dar karta :D keliais alkunem, medzhiu virshunem, ckant :D
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Na tai ne forumo problema, bet IE 7.x. Naudokit FireFox'ą ir pamatysit, jog viskas tvarkoje. Patarimas IE user'iams: pabandykit prasivalyti cookie'ius ar dar kokį velnią, galbūt padės :025:
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Post Reply