Muzika

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Gerai pagalvojęs, nutariau, kad šis forumas turbūt galėtų būti geriausią vieta pabandyti paplatinti vieną tikrai labai perspektyvų eksperimentinį projektą iš Vilniaus. Manau, yra neteisinga, kad apie jį žinoma per mažai. Pristatau Seagull Overseas, priklausantį mano geram bičiuliui :) Esu tikras, tai pats pirmas projektas Lietuvoje orientuotas į horror tematiką ir atmosferą. Iki šiol pas mus buvo tik pagonys ir šamanai(((: O dabar yra kažkas urbaninstinio ir niūraus. Kažkas tikrai dark. Tai yra medžiaga tiems, kas tarkim, mėgaujasi Silent Hill'o atmosfera. Tai nėra visiškai muzika. Tai soundtrack'inio pobūdžio garsynai, sukariantys tikrai labai nejaukios aplinkos įspūdį. čia integruoti dark ambient, concrete, noise bruožai. Padaryta organiškai ir išties įdomiai. Prašome paklausyti:
http://www.freewebs.com/seagulloverseas/
Atsiliepimai labai laukiami(;
People please stop abusing your poor little corpses
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

jau prieš kokį gerą pusmetį pirmą kart išgirdau Seagull Overseas "Night shift". Tikrai užkabino tas niūrus, šaltas, vietomis numirėliškas skambesys. Kaip ir teisingai pastebėta, iš lietuvių nieko panašaus dar neteko girdėt. O tuo labiau, kad pilnai sukomplektuoti net keli albumai. Dėl ten visokių techninių, atlikimo dalykų tai be nuomonės, nelabai apie tai suprantu. Faktas, kad vienas įdomiausių lietuviškų projektų link dark ambiento srities. Tikrai malonu būt turėti tokį albumą išleistą normaliu cd pavidalu. Taip ir toliau, ta neišsemema horror linkme, GOREBORGAI :)
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

šitą buvau parsisiuntęs, radęs nuorodą autarkeios forume, bet niekaip neprisiruošiau paklausyti, tad šįryt išpuolė proga prisiminti ir paklausyti. Neblogas darbas. Yra labai stiprių vietų, yra kiek silpnesnių, bet faktas, kad mano klausytas albumėlis tikrai vertas dėmesio (Night Shift). Lauxime kitų įrašų.
šiaip kiek teko klausytis GOREBORGO kūrybos/atlikimo/dalyvavimo kokioje nors sferoje, tebūnie tai muzikinė ar kokia, ji visur, mano nuomone, stovi aukščiau nei vidutinybės. Tiek KJ, tiek va ambientas, tiek reviewsai-straipsneliai bloguose ir t.t. Tai jau daug ką pasako. Manau, kad bus smogiama dar ir nesilpniau.
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Autarkeia'os forume apskritai, arba žmonės tapo labai pasyvūs, arba pačiam forumui galima diagnozuoti visiško vegetavimo būseną. Beje, šį mėnesį pasirodys naujausias S.O. darbas. Splito pavidalu su dar vienu projektu, jį išleis Perineum leidykla. Daugiau info jau greitai :wink:
People please stop abusing your poor little corpses
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Manau, Night Shift šiek tiek geresnis. :) Nors ans dar neatklausytas. Bright Horizons :017:
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Ką jau čia kuklintis, in return aš tuomet paantrinsiu, kad splitas ir bus su kolega BloodRust ir jo afigėnu projektu HAEIRESIS. Išgirsti jį galima čia http://www.myspace.com/haeiresis
Dėkui visiems už palaikyma :oops:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

GOREBORGAS wrote:.....aš tuomet paantrinsiu, kad splitas ir bus su kolega BloodRust ir jo afigėnu projektu HAEIRESIS. Išgirsti jį galima čia http://www.myspace.com/haeiresis
nu įdomiai. tie nervingi, chaotiški proveržiai visai priot. įdomu, kiek dar tų užsislaptinusių tamsių projektų šalimais egzistuoja :)
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Na viskas, dabar jau demaskuotas :lol: Tik mano projektas apima ne tik eksperimentalą ir dark ambientą...
Beje, būtų įdomu, o ir šiaip temą, manau, ar kas nors iš čia besilankančiu, konkrečiai domisi ir kokios muzikos žino, susijusios su horror tematika (nebūtinai, brutal gore grind ir King Diamond :) ). Kurie projektai, jūsų nuomone, įtaigiai perteikia siaubą, baimę. Neprašau rekomendacijų, tiesiog smalsu, kurie žmonės, pasinėrę ir į "baisius" garsus.
Mano pavyzdžiai būtų The Axis of Perdition, Megaptera, Pulsefear...
People please stop abusing your poor little corpses
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

pradejau klausyt nightwish :) matyt cia naujas ju albumas itakojo...db bent vokaliste normali :DDDD
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

...
Last edited by Eikantas on 2014-01-10, 00:48, edited 1 time in total.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

BloodRust wrote:Kurie projektai, jūsų nuomone, įtaigiai perteikia siaubą, baimę. Neprašau rekomendacijų, tiesiog smalsu, kurie žmonės, pasinėrę ir į "baisius" garsus.
neatėjo į galvą nei vienas konkretus projektas, kurio paklausius pajustum, panašų siaubą, baimę patiriamą iš kai kurių horror filmų. Kad ir klausant horror įtakotą ar įtakojančią muziką, labiau linkęs būti jos pakylėtas, nei patirti kažkokias baimes. O artimiausi stiliai ar postiliai, kurie gali dalinai perteikti BloodRust paminėtus potyrius - būtų death industrial, power electronic, vienas kitas dark ambiento projektas, iš metalovų - doom, sludge. Dar vertėtų paminėt klasikinę ar kamerinę muziką, kuri kartais gali tikrai galingai perteikti tariamai supantį siaubą. Na ir kas be ko - vaikiškos minimalistinės monotoniškos dainelės :)
Kažkada pirmą kartą išgirdus Masonną , Sutcliffe Jugend buvo kažkokios baimės užpuolusios, gal kiek dėl to netikėto paranojiško rėkimo. Tai turbūt ir buvo stipriausi muzikiniai krestelėjimai.
Prie to pačio, jau kažkur buvau užsiminęs apžvelgiant filmą, labai tinkama, nors nepropaguojama muzika horror filmuose turėtų būt power electronic elementai. Tiek ghost stories, tiek gore žanruose ar norint žiūrovą įgrūsti į pulsuojančią siaubo masę, labai patogu naudoti powerį.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Pastaruoju metu nuolat sukasi Lauxna Lauksna - "Sakai" ir Aphex Twin - "Selected Ambient Works 85-92".
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Lauxna Lauksna albumas Sakai (vienintelis) yra šedevras
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Pries kelias dienas draugelis pasiule prisiminti gerus laikus ir paklausyti Mortifera, kad nepamirsciau teisingos muzikos :019: tai sick uzvalde, dvi paros ant bleko jau sedziu, visiskai prisiminimai atgaivino, o siaip rasau nes labai ner jau ka veikti, beveik rytas hm reikia kanors gal paziureti :|
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Aš tai ant Racist Redneck Rebels - "Keep The Hate Alive!" dabar sėdžiu :) gyvenime nebūčiau pagalvojęs, kad country gali būti toks smagus :D
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply