Muzika

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

O aš neseniai atradau power metal. Ir nors turbūt kiekvienas black'eris pavadinintų tai "so gay", bet man krūva špakliaus and veido labiau gay, nei "saldus" vokalas (neisižeiskit jei ką užgavau).
Last edited by redvirus on 2007-11-01, 12:38, edited 1 time in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

nu ka aš tai klausau electro house, trance :) klubinė muzika užėmus beveik visą mano pc :) mano klausomiausi yra:

Tiesto
Marcus Schulz
David Guetta
Ferry Corsten
Armand Van Helden
Eric Prydz
:D
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

pz. ko gero vienas tų tokių postų kur vopščė neturiu net menkiausi o supratimo apie ką čia kalba eina. Nei vieno bent kiek girdėto vardo. Man atrodo čia visiškas undergroundas :lol:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na manau čia visame pasaulyje žinami vardai, tik kaip ir mano atveju atstovaujantys netokią muziką kuri mane supa :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zinau tris muzikantus tik is sesiu :D bet klausau ju labai retai... :?
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

tai Dj Tiesto, David Guetta ir Eric Prydz tai turėtu būti žinomi, na, o kiti, tai ne tokie jau populiarūs, kaip prieš tai trys minėti :)
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Tiesto gal ir girdėtas, bet man atrodo, kad asocijuojasi su kažkokiu mistiniu šokoladuku jis man. Tebūnie :)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Escada wrote:tai Dj Tiesto, David Guetta ir Eric Prydz tai turėtu būti žinomi, na, o kiti, tai ne tokie jau populiarūs, kaip prieš tai trys minėti :)
butent sitie :D
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

tiesto=siesta (šokoladux)?

o tas dj tiesto iš kur. nei aš klausau tokios muzikos, nei ką, bet kažkaip sustojom su drauge maximoj priet jo cd už 20 lt ir pasimetėm.. lietuvis? gal ne.. bet tik 20lt... tai kaip? ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

DJ Tiesto olandas, bet turi apartamentus Vilniuje, tai dalinai ir vilnietis. Artimiausias jo koncertas - lapkričio 23 d. Vilniuje. Buvęs metalistas tarp kitko ... :)
plačiau apie jį http://whatson.delfi.lt/news/city_beat/ ... d=14519344
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Vienu žodžiu eretikas :!:
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Jo, panašu kad siesta. Ačiū už pagalba :lol: bo man vis maišėsi. Fiesta, siesta, tiesta, jiesia...
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Forumas, kur žmonės nesipeša dėl radikaliai skirtingų muzikinių skonių??? Super!!! Man čia patiks. Užtenka pamatyti kokie paradoksai dedasi kokiame nors Ferrume :)
Prioritetinės krypties kaip ir neturiu. Paskutinius kokius 3 metus labai stipriai industrial/ambient krypčiu ir įvairios ekeperimentinės pakraipos muzika. Truputi metalo (nors tiesą sakant, šią subkutūra stebiu ir domiuosi jau 10 metų, ir vargiai jos atsisakysiu). šiek tiek klasikinės muzikos, šiuolaikinio akademinio avantgardo. Post-rokas. Sludge, etc...blah,blah,blah...
Na, tiesą sakant, ir pats dar muzikuoju :roll: šiame forume yra taipogi ir mano koloborantas, Tikiuosi, jis nesupyks, kad tai išdaviau :lol:
People please stop abusing your poor little corpses
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

na kadangi man jau rudenine depresija, tai pasikeiciau truputi grojarasti :) sumasciau pasiklausyti senu geru dainu :) dabar klausomiausios The Beatles dainos, taipogi truputis Sting, Frank Sinatra kurybos :roll:
Mexico can wait...
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

TestAmenT visi albumai iki 1992m. Khult \m/
Satan!
Post Reply