Problemos su PC/Internetu/Programomis ir etc.

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Problemos su PC/Internetu/Programomis ir etc.

Post by Muzonas »

Tai va ,cia atskyra tema,spresti ivarias problemas susijusias su kompiuteriu ir pns.Va ir 1 beda ,mane ispuole,gal kas zinos.

problemos su emule,kazko pastariasias savaites(apie 2-3) letokai siunte ir internetas strikde(seniau viskas norma buvo),va pries savaite ir plana pakeiciau,buvo Lazdynu teo.techas(cia tik lazdynu gyventojai turejo) ir ji pakeiciau i Optimalus TEO,na pasiunte kelias dienas gerai emule,o va nuo vakar vakaro kazkas parejo ar kas emulej,stovi kaip numirus,pasijungia i serverius,bet nieko nesiuncia,0 saltiniu,0 issiuntimu,nors prisijungus prie servo, kas per problemos? va screenas:

Image

Gal zinot kame kampas,padetu emules perinstaliavimas? ar kazka kitko reik cia
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

sunku net pasakyt, gal emule updatink ar portus pakaitaliok ir šiaip nustatymus peržiūrėk. Pagal screna, tai turetu veikt :)
Palauk, gal dar žmonės patars.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Kaip serverį visada naudok DonkeyServer No1:

Code: Select all

ed2k://|server|62.241.53.2|4242|/
O šiaip nustatymus apžiūrėk, gal kas liaudiškai tariant nusimušė po kokios pvz. elektros dingimo ar pan. ..
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na del updatinimo tai nzn,be jo kazkaip issiverciau ir greitai man emule siunte :),o cia nei is sio ,nei is to,isijungus kompa ,ziuriu emule nesiuncia ir restartavus ir pns niekas nesikeicia,taip ir nuo vakar vakaro,galvoju perinstaliuot,bet dabar toks listas pas mane uzdetas 130 filmu :/,poto vel det,o jei nepadetu nieko,as galvoju galbut su intiku ka nors susije,bet visgi prijungia prie servo,ir asiliuko icona normaliai atrodo.Nustatymai,kiek perziurejau irgi atrodo geri,Neisivaizduoju kas cia galetu but
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

ZeaLot wrote:Kaip serverį visada naudok DonkeyServer No1:

Code: Select all

ed2k://|server|62.241.53.2|4242|/
O šiaip nustatymus apžiūrėk, gal kas liaudiškai tariant nusimušė po kokios pvz. elektros dingimo ar pan. ..
jo ta serveri daznai ir naudoju,o siaip kur ka tik uzsiminei apie elektros dingima ,tai panasus atvejis ir buvo,bet ne elektra,bet va,pas mane buvo uzluzes intikas,tai reikejo istraukt ir is naujo idet interneto laida,gal kas nors nuo to ir pagedo,gal tiskliai reik viska labai idemiai nustatymuose paziuret,akim pries tai permeciau ,tai nemaciau nieko,o pas tave ka toks atvejis buvo ,kad po elektros dingimo nustatymai nusimuse ar taip kur perskaitei?


EDIT: ismete toki
nerasta serverlistadress skiltis faile adresses.dar .Prasom ikelti teisinga serveriu saraso adresa i si faila,jei norite kad serveriu sarasas automatiskai atsinaujintu.
Bet jauciu cia ne del jos nesiuncia,jauciu kazkas dar yra
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Na pas mane pvz. buvo toks atvejis: dingo elektra - 'sugedo' windows'ai, tiksliau šnekant nenorėjo insijungt, inete raša neva System Restore turėjo padėti, ale kiek pamenu nė velnio, tingėjau knistis giliau tąsyk, tad perinstaliavau winsę. :)

Su emule būna fokusų, kad down/up 'nušoka' po savavališkų kompo persikrovimo, arba siunčiami failai sugenda neatstatomai, tenka siųst iš naujo. Na o kaip dėl ineto užlūžimo ir emuliaus neveikimo, dar neteko nieko panašaus girdėt :001: manau verta pabandyt paskambyti jiems ir išsiaiškinti kaip ten ir kas ten, galbūt laikinos problemos pas TEO ..
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

na isprendziau beda, tik aisku ne taip kaip tikejausi,reikejo viska is naujo perinstaliuot emule,ir vel viska nauja nustatymus,vel visus siuntimus is naujo,kur siunciau :/,kazka buvo parejusi mano senoji emule
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Muzonas wrote:reikejo viska is naujo perinstaliuot emule,ir vel viska nauja nustatymus,vel visus siuntimus is naujo,kur siunciau :/
užuojauta :) būna , kad ir daug gigu dingsta neatstatomai nueina..
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

aj beje ,dar norejau paklaust,cia irgi su emule,cia nedazna problema,bet kartais buna,gal is 50 siunciamu filmu ,1 pasitaiko,tai sunervuoja,va isijungia emule ir pamatai loge ,tipo Klaida part 117 ar kokia nors kita ,ir tas failas dingsta is siuntimo skilties ,bet lieka tempe,kas cia per problema ir delko ji kyla?gal yra budas jos isvengt?
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

aha, būdavo kad part.met failiukas dingdavo, ir visas failo siuntimas nueidavo n.... Tai rekomendavo MetFileRegenerator programėlę, bet neteko dar išbandyt :). Jei turi ant ko, pabandyk.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Kvailokas daug kam pasirodys klausimas :).
Parsisiunciau failą 700mb, o jis susideda iš mažų- po 14mb. suzipuotų failiukų. Ką ten su juo daryti reikia, kad galima žiūrėt būtu?
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Paimti vieną 14mb zip failą ir išzipint, jei rezultato nebus, pažymėti visus tuos zip failus ir išzipint..
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

-=HorRoR=- wrote:Paimti vieną 14mb zip failą ir išzipint, jei rezultato nebus, pažymėti visus tuos zip failus ir išzipint..
Pradžiai su vienu būtinai bandyk. :D , atsimenu prieš keletą metų nežinojau ką daryt ir visus apibraukęs dariau :D :D , buvo geras tada.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

na tai dazniausiai jie graziai sunumeruoti buna, o vienas 00 arba dar kazkas kito tai nuo to ir siulau pradet (nes man daznai jei nuo kito pradedi tai fignia gaunasi :) )
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

redvirus wrote:na tai dazniausiai jie graziai sunumeruoti buna, o vienas 00 arba dar kazkas kito tai nuo to ir siulau pradet (nes man daznai jei nuo kito pradedi tai fignia gaunasi :) )
Keista , aš visada ant bet kokio vieno spaudžiu ir viskas... :?:

Na žodžiu jau turbūt suprato :D
Post Reply