Knygos

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zombi wrote:Dar vaizdingiau perteikus, tai reikia prisiminti tas 14 metų pysgotes, kur sako "šėtono Biblija - mano mėgstamiausia knyga" :) Va man kokios asociacijos iškart kyla.
kazka panasaus norejau rasyt jau... :D
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Nu nežinau, nestosiu nei į satanistų, nei į katalikų pusę, tiesiog satanizmas, kuris aprašytas šėtono biblijoje yra grynai filosofinė doktrina, vargiai galinti pretenduoti į religijos statusą. Taip, ten tikrai yra protingų minčių. Protingų ir logiškų ta prasme, kad taip gali gyventi visiškai sumaterialėjęs, nieko kito apart savo EGO nematantis individas ir kodėl gi, tai yra daug kam priimtina ir propaguojama nepaisant to, kad jie nėra skaitomi satanistais. 14metės gotės myža į kelnes dėl visko. Dėl satanizmo, dėl himų ir dar dėl velniaižin ko. šiaip nagrinėjant Le Vėjaus satanizmą ilgesnį laiką, tikrai išsidistortina neblogai smegenys ir suvoki, kad viskas, kas ten parašyta yra tiesa. "Nemylėk visų, nes visiems tavo meilės neužteks, mylėk save patį ir savo artimą" Kame prasilenkiama su logika ir kame kažkas blogo? ir pan. Tai tiesiog dar viena kultūrinė-filosofinė atšaka, vertinant iš maždaug neutralios pozicijos.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Sakyčiau teisingai Levas pasakė. Tiesa, kai kurie dalykėliai toje knygiūkštėje skambėjo juokingai, bet nemaža buvo dalykų, kurie išties buvo logiški ir pagrįsti.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

ir Biblijoje yra tokiu dalyku, bet nuo to man ji vertingesne netampa. Teisybe sumaisyta su propaganda ir smegenu plovimu.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Pritariu kolegai meškiukui.

Protingi dalykai tarp nesąmonių virsta nesąmonėmis
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Meskiukas_zudikas: tu esi skaitęs bibliją?
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Levas wrote:Meskiukas_zudikas: tu esi skaitęs bibliją?
Ten dar ne tokių dalykų prirašyta. Pamenu gilioj vaikystėj skaičiau ir paraštėse žymėjausi visus "briedus", kad savo močiutei galėčiau įrodyti, jog tai yra neteisinga ir nežmoniška. Vienas įstrigęs epizodas, kurį dar pamenu, kaip Jėzus prižadėjo "pacanams" vos ne batonus skrendančius iš dangaus, kad šie sektų jo teisingu keliu. Tai šie dėl to metė sukriošusį tėvą, nebegalintį pasirūpinti savimi, valtį, tinklus ir nusekė "Pranašui" iš paskos ... šiais laikais tai tikriausiai vadinasi politinė agitacija, tik žada ne batonų lietų :)
bendrai paėmus įtariu, kad visose religijose galima rasti to paties :/
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Meškiuk, gal pirma perskaityt tą bibliją, o tada tik niekus čiešink, bent kokį svaresnį argumentą mestelk ... Tas pats, kai aš sakyčiau, kad filmas šūDAS, nors esu jo visiškai nematęs. Iš pavadinimo abejoju, ar galima, ką pasakyti apie kūrinį. O apie tuos mažvaikus, išvis abejoju ar verta kalbėti ...
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Kazka izeidziau pasakes teisybe ? :) Biblijos lapais as uzpakali valau :) tai pigi smegenu plovimo knyga, kuria tiki milijonai pasaulio zmoniu :) as nesu lengvatikis ir vadovaujuosi savo galva, o ne isgalvotom nesamonem.

Kaip mane nervina tokie, kurie nemoka priimti kitu nuomones ....
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Vėl 100% pritariu meškiukui žudikui.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Išgerkit alaus/arbatos/kavos - atsipalaiduokit :) Aš, kaip skaitęs Bibliją (Naujajį Testamentą ir dalį Senojo) irgi noriu savo nuomonę apie ją pareikšti. Manau dižiausia problema yra ta, kad tiek krikščionys, tiek ne (aš prie tu ne) Bibliją supranta vos nepažodžiui (t.y. Dievas sukurė žemę ir žmogų, Jėzus vertė vandenį vynu ir t.t.) Tai aiškai yra kvaila. Skaitydamas šia knygą žmogus, manau, turi tai vertinti kaip simbolizmą. žinoma, daug čia ir nesamonių (kurios labai parankios bažnyčiai ir panašiai), tačiau yra įdomių, gražių (t.y. gerį propaguojančių) idėjų. Biblija taip pat senųjų religijų, civilizacijų savotiškas atspindys, nes nemažai Senojo Testamento sudaro perdarytos ir pritaikytos kitų civilizacijų legendos, mitai - todėl šia knygą laikau vertinga istoriniu požiuriu. Gretinti šėtono biblijos ir šios nederėtų. Taip Biblijoje yra propogandos - kažkaip manau čia viduramžiai daug nusipelnę, bet ji lieka populiariausia visų laikų istorija (tikiuosi Haris Poteris neaplenks :)

Tiesiog jei skaitote, skaitykite kaip pasaką, nes velniai rautų ji tokia ir yra, kaip visos pasakos kalbanti simboliais, metaforomis. Ir dar kartą - atsipalaiduokite :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

redvirus wrote:Išgerkit alaus/arbatos/kavos - atsipalaiduokit :) Aš, kaip skaitęs Bibliją (Naujajį Testamentą ir dalį Senojo) irgi noriu savo nuomonę apie ją pareikšti. Manau dižiausia problema yra ta, kad tiek krikščionys, tiek ne (aš prie tu ne) Bibliją supranta vos nepažodžiui (t.y. Dievas sukurė žemę ir žmogų, Jėzus vertė vandenį vynu ir t.t.) Tai aiškai yra kvaila. Skaitydamas šia knygą žmogus, manau, turi tai vertinti kaip simbolizmą. žinoma, daug čia ir nesamonių (kurios labai parankios bažnyčiai ir panašiai), tačiau yra įdomių, gražių (t.y. gerį propaguojančių) idėjų. Biblija taip pat senųjų religijų, civilizacijų savotiškas atspindys, nes nemažai Senojo Testamento sudaro perdarytos ir pritaikytos kitų civilizacijų legendos, mitai - todėl šia knygą laikau vertinga istoriniu požiuriu. Gretinti šėtono biblijos ir šios nederėtų. Taip Biblijoje yra propogandos - kažkaip manau čia viduramžiai daug nusipelnę, bet ji lieka populiariausia visų laikų istorija (tikiuosi Haris Poteris neaplenks :)

Tiesiog jei skaitote, skaitykite kaip pasaką, nes velniai rautų ji tokia ir yra, kaip visos pasakos kalbanti simboliais, metaforomis. Ir dar kartą - atsipalaiduokite :)
Butent. Nes daugelis ja supranta aklai. . .
GvauZas
Palaidotas daržinėj
Posts: 27
Joined: 2007-12-23, 10:03
Location: Silent Hill

Post by GvauZas »

Gal zinot kur galima rast nusipirkt angliskai arba lietuviskai H.P. Lovecraft kuriniu?
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

lietuvoj - dream on :)

kažkur jau aptarinėta ši tema.. neatsimenu kur
lietuviški vertimai tik rinkinyje "Archyvaro Pasakojimai", o originalo kalba lietuvoj ir mainstrymiškesnę knygą kėbloka surast.. o čia Lovecraft'as :(
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Ar teko kam nors domėtis ar susidurti su britų rašytojo Ramsey Campbell kūryba? Pats kolkas ieškau jo darbų.
People please stop abusing your poor little corpses
Post Reply