Knygos

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Hm filmai salyginai turbūt - viskas greičiau rutuliuojasi ir nespėji susivokti, tai leidžia labiau nustebti ir panašiai. Nors pamenu vaikystėje naktį skaitant irgi neblogai įsijausti pavykdavo :)


P.S. šiandien įsitikinau, kad mūsų šalies bibliotekuose rasti siaubo romanų, apsakymų, apysakų ir t.t. yra gan keblu. Nepaisant to, kad jų ir taip nedaug tai dar įšmėtyta po įvairiausius žanrus. Norint rasti Kingą iškart siūlau Vaikų Literatūroje ieškoti :? ir šiaip pasiūla didesnė būti galėtų.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Pasakas skaiciau iki 12-13 metu. Turejau tokia nemaza knygute, kur buvo nemazai siaubo pasaku, tai po kelis kartus perskaitydavau :D siaip vaikystej tikrai nemazai pasaku skaiciau. Po to paauglysteje perejau prie fantastikos ir siaubo literaturos (stiveno kingo labai daug knygu perskaiciau (kur eridanas isleides LT kalba), taip pat is PFAF kelis simtus knygu. Nu tiesiog rydavau jas. Siuo metu, tiksliau pastaraisiais metais ne vienos knygos neperskaiciau.. Tiesiog atsibodo, o gal ir laiko nera tiek daug... Gal isaugau is to amziaus :) nzn.
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

anksčiau tai skaitydavau daug siaubo knygų, o dabar nebėra tam laiko, nors labai norėčiau paskaitinėt kokią siaubo knyga :) na man tai ir siaubo filmai ir knygos man beveik vienodai įvaro baimės.
Mexico can wait...
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

čia prieš kelias dienas "užvažiavau" and bibliotekų ir dabar truputi atsiprašyt noriu :) Draugė pakvietė į A.Mickevičiaus biblioteką (Vilnius, Trakų g.) tai persitempiau beveik visą "Siaubų skrynelę". Visas Eridano išleistas Kingo knygas čia irgi lengva rasti, kaip ir gan retus sci-fi Eridano egzempliorius. O skaitantiems angliškai ir rusiškai irgi yra pasirinkimas neblogas (dar visko neiššniukštinėjau). Tai va sėdžiu kavą maukiu, knygas skaitau ir filmų beveik nebežiūriu - nežinau gerai ar blogai :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Pilmai labiau gal gąsdina (verčia krūptelėti). Suveikia tas staigumo/netikėtumo efektas.
redvirus wrote:persitempiau beveik visą "Siaubų skrynelę"
Skanuok ir dėk į netą ;)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Neseniai pirmąkart perskaičiau siaubo žanro knygą/ knygas - Japono Koji Suzuki Trilogiją - Skambutis. Nors filmus (Remeikus) matęs, bet buvau jau primiršęs nemažai viską, tad knygos suėjo įdomiai ir greitai. Keletą vietų pajaučiau staigius baimės įvarymus, kaip ir jų filmuose, taip labai panašu atrodė.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

Trifidu Dienos ir Pasauliu karas
Apoklaiptines, pusiau siaubo knygos. Tikra klasika. Trifidus galima lyginti su zombiais. Kazkas panasaus bent jau man.
Siaip knygu visiskai neskaitau. Sitos buvo paauglystes laikais skaitytos
Satan!
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

ValiNskaS wrote:Trifidu Dienos ir Pasauliu karas
Apoklaiptines, pusiau siaubo knygos. Tikra klasika. Trifidus galima lyginti su zombiais. Kazkas panasaus bent jau man.
Siaip knygu visiskai neskaitau. Sitos buvo paauglystes laikais skaitytos
Jo skaiciau tas knygas :) cia fantastikos klasika, galima sakyti. Dar perskaityk tesini Trifidu Naktys.
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Hmm ... Kątik vienu sykiu perskaičiau knygą ~170psl. Knyga buvo - „šėtono Biblija“
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

„šėtono Biblija“ teko skaityti ir man. Seniai (minimum 6metai atgal). Tuo metu pardavinejo tokioje krautuveleje ZARAZZA.

Visiski paistalai. Komercinis gaivalas.
Satan!
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

ValiNskaS wrote: Visiski paistalai. Komercinis gaivalas.
Man irgi įspudžio nepadarė. Nerimta ir vietose sau pačiai prieštaraujanti rašliava.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Knygoje labai buvo stumiama ant Krikščionių ir Jėzaus, taipogi supažindinama su Satanizmu. Tikram krikščionui tai smūgis žemiau juostos ir įsiučio protrūkis, tarsi paniekinimas. O vertinant neutraliai, tai nemanau, kad tai dideli paistalai, buvo protingų minčių tai pat. Kaip prologe buvo minima, tai daugiau pažintinė knyga apie TAI ir jau jūsų pasirinkimas tikėti tuo ar ne.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Satanizmas dar didesnis marazmas už krikščionybę IMO, nors čia vienas ir tas pats kaip ir. Man jau pats pavadinimas - "šėtono Biblija" - labai jau gavno sąskambis, haha
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zombi wrote:Satanizmas dar didesnis marazmas už krikščionybę IMO, nors čia vienas ir tas pats kaip ir. Man jau pats pavadinimas - "šėtono Biblija" - labai jau gavno sąskambis, haha
pritariu, nors tos knygos ir neskaiciau. :D
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Dar vaizdingiau perteikus, tai reikia prisiminti tas 14 metų pysgotes, kur sako "šėtono Biblija - mano mėgstamiausia knyga" :) Va man kokios asociacijos iškart kyla.
Post Reply