HORROR geimai

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Prašmatnus geimas Left 4k Dead :D -> http://www.mojang.com/notch/j4k/l4kd/ dead-donkey.com linkas inmestas buvo :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Guest

Post by Guest »

1. F.E.A.R.
Labiausia pramušęs siaubo žaidimas ir, iš viso, kompiuterinis žaidimas. Unikalus veiksmas, įdomi istorija (finalas-žudantis), šiurpuliai, įtampa ir gors :twisted:

2. Condemned: Criminal Origins
Pora vietų an tiek šiurpios buvo, kad net patikėt negalėjau, jog geimas gali tiek išgąsdinti. Kokybiškumu nė per nago juodymą nenusileidžia F.E.A.R. (nes, berods, tų pačių kūrėjų)

3. Silent Hill 4: The Room
Nu čia jau kiek kitokio pobūdžio žaidimas, nei pirmi du. Psichodeliškesnis ir ramesnis, toks sakyčiau perdėm siaubo koncentratas.
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

nondescript wrote:Image

The Path - zaidimas pasirodys 2009m. is trailerio sprendziu, kad neblogas turetu but

http://youtube.com/watch?v=pCeK0rXXDgc

http://tale-of-tales.com/ThePath/
Ishejo sitas geimas, pabandziau tai 100% nostalgiskas geris, tox kaip D savo laikais, muzika ir atmosfera 10 balu, shiurpus malonumas. Ir jokio komercinio kvapo.
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Seniai nežaidžiau jokio žaidimo, bet šitas kažkuo sudomino... kaip manot, pavežtų ant 512 RAM ? :lol: nes rašo ten MIN 1 gb, bet tai nesąmonė, gi žaidimas vietos tai nedaug užima, o ir grafika sakė ne įspūdinga... Tai ko tokie reikalavimai dideli sistemai ? (tik nesakykit, kad reik dasipirkt ramų, pats žinau)
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Meskiukas_Zudikas wrote:Seniai nežaidžiau jokio žaidimo, bet šitas kažkuo sudomino... kaip manot, pavežtų ant 512 RAM ? :lol: nes rašo ten MIN 1 gb, bet tai nesąmonė, gi žaidimas vietos tai nedaug užima, o ir grafika sakė ne įspūdinga... Tai ko tokie reikalavimai dideli sistemai ? (tik nesakykit, kad reik dasipirkt ramų, pats žinau)
blemba, reiktų tamstai ramų dasipirkt jaučiu ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Neperku dėl to, kad planuoju išvis naują PC kada nors įsigyt. Bet tai kad dar šitas veikia kol kas :D Tiesa, turiu 1 gb ramų nusipirkęs (667), bet mano motka nepriima jų, nepadeda niekas. Jau dukart keičiau (iš 800 į 667 dažnį).

Tad užkniso man tie ardymai ir pasidėjau tuos ram į stalčiuką ir dulka jie ten :D

Vat aš esu toks labai praktiškas, naujo PC nepirksiu kol veiks anas, nes po to nebus kur jo panaudot, o pardavinėt neapsimoka, net 400 lt negaučiau, jaučiu.

Tad parsisiunčiau tą geimą, bandysiu kada nors vėliau jį palošt.
ValiNskaS
Išplėš tau širdį
Posts: 125
Joined: 2007-03-21, 23:27
Location: Vilnius

Post by ValiNskaS »

tai uz 300Lt skelbimuose neblogi kompai jau eina. 3Ghz, 1Gb Ram 120Gb HDD, vaizduske kokia Gf7600GS arba 6600GT. toks aparatas apie 250Lt. Jei netingit patys pasieskokit skelbiu.lt arba kompiuterijos forume. Atpigo viskas ziauriai. Svarbiausia siaip dar i vaizdo plokste demesi atkreipt, ne tik i ramus. Zaidimams nuo 2006m gamybos pazaist reiktu kaip mazdaug ATi radeon 1950pro arba GeForce 7950GT. skelbimuose tokios kortos irgi iki 120 - 150Lt kainuoja.
Satan!
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

su pinigais man šiuo metu problemos nėra didelės, ne dėl to neperku, o vien iš praktinių sumetimų... ir šiek tiek emocinių... prisirišau prie savo kompo :( :lol:
Guest

Post by Guest »

Nors jau daugiau negu metų senumo, bet tikrai verta dėmesio (ir čia dar neminėta) siaubo šaudyklė F.E.A.R. 2 Project Origin.
Krūptelėt priverčiančių momentų tikrai gausiai ir atmosfera ant vietų, tiesiog kultinė. Bėda, jog norint komfortiškai žaisti gerais grafiniais nustatymais reikia pakankamai galingo aparato.
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Paskutinis pereitas buvo Condemned: Criminal Origins. Gerai sukaltas, įtaigiai brutalus siaubiakas. Kai kurios vietos buvo tikrai gan disturbing (ypatingai mokyklos valgykla ir deganti ferma). tinkamai pakuteno nervus. Gerai padirbėta su garsu, bei visai įdomiai vystomas siužetas. žodžiu nemenkas pliusiukas iš mano pusės.
Last edited by BloodRust on 2010-04-23, 09:35, edited 1 time in total.
People please stop abusing your poor little corpses
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

nusipirkau MARTIAN GOTHIC: UNIFICATION ant ps1, dar tik pradėjau kalt. Sudėtingas atrodo, visai unikaliai sugalvotas, bet vizualiai tai sakyčiau Resident Evil - kosmose biški. Labai nervina mane tos fiksuotos kameros
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

LIMBO

Nežinau, ar žinot, bet mane nustebino šitas žaidimas neapsakomai. Gaila, bet atrodo tik xbox'ams.

http://www.youtube.com/watch?v=r-feglzyboY
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Singularity - shooteris su horror atmosfera, nznau kaip del TO horror, bet primena bioshocka/metro 2033, patiko scoras ir siaip linksmybes :wink:
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Tai va, atradau naują perliuką (po savo mylimos Half Life serijos).

Dead Space
- tobulas TPS žaidimas, nes jame yra viskas, ir veiksmas, ir šaudymas ir geras OST (tikrai šiurpus) ir monstrų.

Išties baisus žaidimas, bent man, kaip horror filmų mėgėjui, kaskart prisiverst lošt Dead Space ir eit tamsiais koridoriais labai sunku. Atmosfera labai niūri ir šiaip, lėtai aš lošiu labai, tad dar tik trečiam lygyje, o lošiu apie savaitę. :twisted:

Be monstrų, dar yra ir "puzzle" nemažai.. Tarkim nuspręst, ką atnaujinti pirmiau, ar ginklus ar gyvybę palaikantį kostiumą ir pan. Aišku, aš bandau iki max užkelt bent vieną iš 7 ginklų, nes žinau, kad jei jie bus lėvi, tai ir kostiumas mažai padės, nes kuo toliau, tuo monstrai stipresni ir jie puola grupėmis po 4 ar 5 net. Nužudyt vienam reikia minimum 5 kulkų, o apkaboj jų kiekis irgi ribotas. Kol tu ginklą užtaisinėsi, tave spėt gali mirtinai užkapot, tad tenka atsitraukt kartais ar naudot aplinkos daiktus, sprogius kanistrus ir mėtyt juos į monstrus.

Taigi, žaidimas man žiauriai patinka ir rekomenduoju visiem.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Re: HORROR geimai

Post by GOREBORGAS »

Žaidžiu dabar po biški THE SUFFERING ant PS2. Plėšrus toks, daugiau į action lenkiantis survival horroras. Daug kraujo, daug šaudymo. Esi kietasprandis kalinys, izoliuotoje saloje, kur staiga nutinka kažkoks monster outbreakas. Personažą persekioja jo praeitis ir šiaip vaidenasi ne itin malonūs dalykėliai. Pats tampi kartais pabaisa. Kartais trūksta man subtilumo, daug keiksmų ir kietumo, bet zjbs visai, dar tik pradžioj esu, jei pavyks pereit plačiau parašysiu ką nors
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Post Reply