Cyberdunk

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Post Reply
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Cyberdunk

Post by Muzonas »

Na biski pablevyzgavosiu,jau turbut daugelis matet sia reklamele daugelyje forumu :)
As irgi isbandziau bei uzsiregistravau tam Cyberdunk,na ten manageris,valdai savo zaideja,gerini juo duomenis,treniruoji,perki equipmenta ir pns,visai fun,kas krepsini megsta bei ten buvo tokie pasiulymai ,t.y. duoti uniq kodai,kuriuos pareklamines ir juos uzejus zmogus uzsiregistruoja jis gauna cyberpointu,uz kuriuos gali pirkti komanda arba stiprint zaideja,jo value,taigi norejau paprasyt ,kas netingi ,uzregistruokit ten pagal mano uniq koda:),aisku laiko uzima,ten tas registravimas 2-5 min,bet jei turesit laiko,uzregistrinkit,is anksto dekingas ir sorry uz blevyzgavima

Mano uniq kodas,pagal ji galima ten registruotis :
http://www.cyberdunk.com/?ref=18214
MINDULE
Palaidotas daržinėj
Posts: 22
Joined: 2007-06-13, 19:53
Location: New York

Post by MINDULE »

Sorry, bet be manes... gal kas kitas tau pades...
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

MINDULE wrote:Sorry, bet be manes... gal kas kitas tau pades...
na zmones,neissigaskit,joks ten nevirusas :),nes daznai buna kiti linkus su virusais meta,ten paprasciausiai registracija i basketball manager,ir uz kiekviena uzregistrinta zmogu gaunu tasku ,uz kuriuos galiu kelt zaideja,tai va nepatingekit zmones 1 min ir uzregistruokit :),jei nenorit nezaiskit,tik nepatingekit uzregistrint ;d,dekui
MINDULE
Palaidotas daržinėj
Posts: 22
Joined: 2007-06-13, 19:53
Location: New York

Post by MINDULE »

Ash pachekinau ta puslapi, ten tikrai ne virusas, bet tiesiog nera noro registruotis kazhkur kas gali itraukti i zhaidima, jau ir taip uzhtenka visokiu KingsOfChaos ar HellWars... Tikiuosi tau kas nors kitkas pades... O gal susitariam, tu uzhsiregistruoji i HW, o ash tenai? Gal dar kas nors sugalvos isijungti :) Jei ka mano Link'as Chia
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

MINDULE wrote:Ash pachekinau ta puslapi, ten tikrai ne virusas, bet tiesiog nera noro registruotis kazhkur kas gali itraukti i zhaidima, jau ir taip uzhtenka visokiu KingsOfChaos ar HellWars... Tikiuosi tau kas nors kitkas pades... O gal susitariam, tu uzhsiregistruoji i HW, o ash tenai? Gal dar kas nors sugalvos isijungti :) Jei ka mano Link'as Chia
gerai,toj uzregistrinsiu,beje kai uzsiregistrinsi(sign up) cyberdunk per sita linka,tai draft dar paspausk ,ten kad komanda surastu,nes tik dabar suzinojau,ziuriu invite apie 10 zmoniu,bet ne uz visus taskus dave,pasirodo dar komanda turi pasirinkt.


P.S.jau uzregistrinau account muzonasxxx pagal tavo linka ir aktivavau
MINDULE
Palaidotas daržinėj
Posts: 22
Joined: 2007-06-13, 19:53
Location: New York

Post by MINDULE »

OK, kaip ir taremes... ash uzhregistrinau... Nezhinau ar tai matyusi...
Post Reply