vaizdo grotuvų programų problemos

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Pentium 4 CPU 3.00 Ghz 2.99 GHz, 1,00 GB RAM; vaizdo korta ASUS N6200; operacinė sistema Langai XP.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Turėtų tenkinti reikalavimus tavo atveju
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

ANUS vietoj ASUS perskaičiau. O aš visiškai pavėlavęs pasakysiu, kad kai žiūriu filmus su subtitrais, labai geras man BSPlayer - vaizdo kokybė tikrai kaip per VLC, titrai po pačiu vaizdu, galima reguliuoti jų dydį.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Eikantas wrote:Bandau va pažiūrėt anime serialą vieną MKV formatu (HDTVRip, failukai po 230 MB) ir negaliu normaliai pažiūrėt.
Vikipedijoj parašyta , kad ir VLC ir GOM ir Media Player Classic supportina MKV, bet tai kad pas mane nei per vieną šitą plejerį neina normaliai - tai užšala kadrai, tai atsilieka garsas nuo vaizdo.
Na va, pradėjo vėlesnės serijos normaliai eit, dar pabandžiau kitų animacijų/filmų MKV failus prasukt, tai irgi eina visiškai puikiai per visus plejerius. Ko gero, tos serijos kur man strigo, yra blogai nuripintos, su kažkokiom klaidom.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

greičiausiai blogi ripai buvo. Kiek žiūrėjau per GOM playerį .mkv failus, nieko panašaus nebūdavo. Tik juos prasukant , playeris ilgiau mąsto nei tą patį atliekant su .avi failais.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by fakjupypl »

Problema su m2ts failu.
VLC randa penkis garso takelius, bet nerodo vaizdo. Gi BS player'is rodo vaizdą, bet kažkur pragano vieną garso takelį (randa tik keturis).
Labai būtų šaunu ant BS player'io atkrapštyti tą dingusį takelį, kuris anglų kalba :) Arba ant VLC pagimdyti vaizdą...
Gal kas esate susidūrę?
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply