vaizdo grotuvų programų problemos

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Eikantas »

Tai va:
mano mėgstamiausia filmų žiūrėjimo programikė yra VLC player;
bet - VLC titrus užmeta ant filmo vaizdo, o ne ant juodos juostos po vaizdu, kai vaizdas pašviesėja, titrai skaitosi sunkiai, ir šiaip nervina;
man patinka kaip Windows Media Player Classic tvarkosi su titrais - užmeta juos ant juodos juostos po filmo vaizdu, bet šitas playeris kur kas prasčiau atgamina vaizdą, šlamština vaizdo kokybė, palyginus su VLC.

Taugi klausimai būtų tokie:
1. Ar visgi įmanoma VLC nureguliuoti titrų padėtį žemyn?, nes neradau tokių nustatymų.
2. Ar įmanoma pagerinti WMP Classic vaizdo kokybę?
3.Jei ne ir ne, tai rekomenduokit patogaus ir paprasto interfeiso vaizdo grojimo programą su titrais rodomais po filmo vaizdu ir su gera vaizdo kokybe.
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Išbandyk GOM Player, taipogi ryja visus formatus ir nereikalauja codec'ų, gal problemos su titrais išsispręs ;)
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Neblogas tas GOM, galima reguliuoti titrų poziciją. Dėkui, žmogau :)
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Freddy »

Eikantas wrote: 2. Ar įmanoma pagerinti WMP Classic vaizdo kokybę?
Siūskis normalius HDTV arba DVD-R ir mėgaukis gera kokybe.

P.S. Ant MPC nueik į View >>> Options >>> Po Subtitles >>> Default Style >>> Ten nustatymų pilna, gali pasidaryti ką tik nori.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

ZeaLot wrote:Išbandyk GOM Player, taipogi ryja visus formatus ir nereikalauja codec'ų, gal problemos su titrais išsispręs ;)
nerandu, kur uždėti titrų failą. Automatiškai jis užmeta, jei tam pačiam folderyje būna ir vsio. Kaip iš kito uždėti,tai nerandu
bet - VLC titrus užmeta ant filmo vaizdo, o ne ant juodos juostos po vaizdu, kai vaizdas pašviesėja, titrai skaitosi sunkiai, ir šiaip nervina;
o nėra tokios "outline" funkcijos, kur juodai apveda raides?
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Eikantas »

Freddy wrote:
Eikantas wrote: 2. Ar įmanoma pagerinti WMP Classic vaizdo kokybę?
Siūskis normalius HDTV arba DVD-R ir mėgaukis gera kokybe.

P.S. Ant MPC nueik į View >>> Options >>> Po Subtitles >>> Default Style >>> Ten nustatymų pilna, gali pasidaryti ką tik nori.
Na suprantu, kad tau lochai atrodo tie, kurie žiūri prastesnės kokybės filmus (DVDRip, o taipogi VHC bei TVripus retesnių filmų, bet čia jau kita kalba, nes nebūna išleista DVD), kaip ir man lochai, kurie žiūri pergarsintus filmus, na bet pakolkas mane patenkina ir DVDrip'ai plius dar dėl keliskart didesnio dydžio išsikreiptų filmų alkio ir parsisiuntimo greičio santykis :)

O dėl MPC tai bandęs kaitalioti nustatymus, bet kažkaip nieks nepasikeitė, reiktų konkretesnių instrukcijų, bet dabar nebesvarbu, yra GOM :)
Slasher wrote:
ZeaLot wrote:Išbandyk GOM Player, taipogi ryja visus formatus ir nereikalauja codec'ų, gal problemos su titrais išsispręs ;)
nerandu, kur uždėti titrų failą. Automatiškai jis užmeta, jei tam pačiam folderyje būna ir vsio. Kaip iš kito uždėti,tai nerandu
bet - VLC titrus užmeta ant filmo vaizdo, o ne ant juodos juostos po vaizdu, kai vaizdas pašviesėja, titrai skaitosi sunkiai, ir šiaip nervina;
o nėra tokios "outline" funkcijos, kur juodai apveda raides?
ant GOM ekrano spausk dešiniu pelės klavišu, atsidarys tas nemažas pasirinkimų langas, spausk Subtitles>Subitles Explorer, per tą Subtitles Explorer langelį atsidaryk titrus, ir po to gali išjungt tą langelį, titrai eis.

Dėl VLC tai nėr pas mane Outline funkcijos, gal tiesiog mano neatnaujinta versija, dabar susimasčiau.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Slasher »

Eikantas wrote:
ant GOM ekrano spausk dešiniu pelės klavišu, atsidarys tas nemažas pasirinkimų langas, spausk Subtitles>Subitles Explorer, per tą Subtitles Explorer langelį atsidaryk titrus, ir po to gali išjungt tą langelį, titrai eis.
dėkui, viskas veikia :). Man ir visai patiko tas GOM
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Freddy »

Eikantas wrote:[
Na suprantu, kad tau lochai atrodo tie, kurie žiūri prastesnės kokybės filmus (DVDRip, o taipogi VHC bei TVripus retesnių filmų, bet čia jau kita kalba, nes nebūna išleista DVD), kaip ir man lochai, kurie žiūri pergarsintus filmus, na bet pakolkas mane patenkina ir DVDrip'ai plius dar dėl keliskart didesnio dydžio išsikreiptų filmų alkio ir parsisiuntimo greičio santykis :)
čia tai įdomiai parašei, nors šeip mano nuomone kiekvienam savo, vieni mėgsta Rap, kiti Metal ir t.t. , vieni žiūri įgarsintus filmus, kiti ne ir pan.

žodžiu, dėl skonio nesiginčyk, ar kaip ten sakoma.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Eikantas »

Freddy wrote: čia tai įdomiai parašei, nors šeip mano nuomone kiekvienam savo, vieni mėgsta Rap, kiti Metal ir t.t. , vieni žiūri įgarsintus filmus, kiti ne ir pan.
Tai tokiu atveju kaip suprantu, kas žiūri pergarsintus filmus bei pvz mėgsta repą, tai jei amerikietiškas repas, tai dar ant viršaus rusišku balsu por nosį versti koks senis turi, kad tekstas būtų suprantamas, o kam patinka koks norvegiškas black metalas, tai ant viršaus mergaitė vertėja bejėgiškai bando užklykti lietuvišką vertimą, kad irgi klausytojas suprastų gabalo žodžius :o :lol: :lol: :lol: na čia jau offtopicas, bet sorry nesusilaikiau :) :lol: tiesiog stebina visada, kaip žmonėms gali būti nesvarbi originali filmo audio dalis su tikraisias aktorių balsais, juk aktoriaus balsas yra vaidybos dalis, juo perteikiamos emocijos ir pan.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Re: vaizdo grotuvų programų problemos

Post by Freddy »

Eikantas wrote:
Freddy wrote: čia tai įdomiai parašei, nors šeip mano nuomone kiekvienam savo, vieni mėgsta Rap, kiti Metal ir t.t. , vieni žiūri įgarsintus filmus, kiti ne ir pan.
Tai tokiu atveju kaip suprantu, kas žiūri pergarsintus filmus bei pvz mėgsta repą, tai jei amerikietiškas repas, tai dar ant viršaus rusišku balsu por nosį versti koks senis turi, kad tekstas būtų suprantamas, o kam patinka koks norvegiškas black metalas, tai ant viršaus mergaitė vertėja bejėgiškai bando užklykti lietuvišką vertimą, kad irgi klausytojas suprastų gabalo žodžius :o :lol: :lol: :lol: na čia jau offtopicas, bet sorry nesusilaikiau :) :lol: tiesiog stebina visada, kaip žmonėms gali būti nesvarbi originali filmo audio dalis su tikraisias aktorių balsais, juk aktoriaus balsas yra vaidybos dalis, juo perteikiamos emocijos ir pan.
Na taip, sutinku, bet visokių žmonių yra, visokių gal ir reikia... Juk neįdomu būtų jei visi vienodi būtume :D
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Grįžtant prie GOM, tai iškilo problema; kai kuriuos avi failus stabdo , taip labai nedaug, bet tolygiai sulėtintai eina. :?:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Eikantas wrote:Grįžtant prie GOM, tai iškilo problema; kai kuriuos avi failus stabdo , taip labai nedaug, bet tolygiai sulėtintai eina. :?:
Gal tavo PC senas?
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Freddy wrote:
Eikantas wrote:Grįžtant prie GOM, tai iškilo problema; kai kuriuos avi failus stabdo , taip labai nedaug, bet tolygiai sulėtintai eina. :?:
Gal tavo PC senas?
kad nelabai, be to per VLC normaliai rodo tuos pačius failus
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Bandau va pažiūrėt anime serialą vieną MKV formatu (HDTVRip, failukai po 230 MB) ir negaliu normaliai pažiūrėt.
MKV failams gal reikia kažkokio specialiaus video plejerio ar papildomų kodekų?
Vikipedijoj parašyta , kad ir VLC ir GOM ir Media Player Classic supportina MKV, bet tai kad pas mane nei per vieną šitą plejerį neina normaliai - tai užšala kadrai, tai atsilieka garsas nuo vaizdo. Per MPC vaizdas neužšalinėja, bet garsas kartais atsilieka. Ir visada, visada atsilieka garsas per serijos intro su temine daina. žodžiu vyksta tokia šiza - pažiūriu normaliai serijos gabaliuką iki intro dainos, tada būtinai atsilieka garsas, tada reikia išjungti plejerį, įsijungti iš naujo, pataikyti atsisukti po intro, ir tada dažnokai pavyksta iki galo neatsiliekant arba nežymiai atsiliekant garsui pažiūrėt. žodžiu, jei kas turėjot reikalų su tais MKV failais, tai padėkit.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na mane panašios bėdos kamuoja, bet manau, kad tai dėl mano PC moralinio nusidėvėjimo :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Post Reply