Industrial renginiai

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Industrial renginiai

Post by Eikantas »

Slasher wrote: Po vakarykčio susidūrimo su vokiečių power electronic desantu Vilniuje, savo sušaudytą smegeninę pamėginau sulopyti "bergmanišku" horror :)
offtopikas:
hey man irgi vaziavo "Genocide Organ" tankai per smegenis bei sokinejau per "Dogpop" :); tik pries pat rengini su drauge apsisprendem varyti i rengini; tikrai apsidziaugiau kad visdelto ejom; isvardinsiu savo pozymius: aukstas, su akiniais be remeliu, plaukai pusilgiai, sviesiai dazyti, buvau sikart su odine motociklininko striuke ir rudom kelnem su kisenem, sukistom i kareiviskus kerzus; tad jei atpazinot ir pamatysit kartais per koki rengini ar siaip, tai forumo nariai, prieikit pasilabint.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

dar offtopic:
hehe, mačiau turbūt, per Dogpop prieš mane aukštai šokinėjot su Oorchach'u :lol: . Jau net trys žmonės iš forumo toj mėsmalėj buvo (Levas dar). O Genocide Organ, tai aplamai geriausias per pusantrų metų matytas Autarkeios atgabentas projektas.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Slasher wrote:dar offtopic:
hehe, mačiau turbūt, per Dogpop prieš mane aukštai šokinėjot su Oorchach'u :lol:
jo :) tik Povkei aka PoPo aka Oorchach nenuskilo tavakar, per kazkuri tai poginimasi prie scenos ivyko kazkoks incidentas ir apsauginiai issitempe pora zmogeliu, paskui suzinojau kad ten buvo Povke vienas is ju, ir jam sudave/ispyre porakart apsauga. bjaurybes :x
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

aha, keistai apsauginiai elgėsi. Anksčiau taip nesireikšdavo. žmonės bando gerą atmosferą sukurti, o tie tysia juos lauk. :evil:
Iš grupių tai labiausiai nustebino Dogpop. Pirma pažintis gyvai su angstpop :). Kad ir kaip rimtai bandžiau stebėti jų pasirodymą, bet šypsena nenorom vis tiek perkreipė veidą :)
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

jo, "Dogpop", tai nesitikejau, kad bus tokio nuotaikingo muzono, kazkiek Kraftwerk, kazkiek new wave, kazkiek electroclash itaku. Industrial pasirodymai tai puiku, ne tik "Genocide Organ", bet ir kiti du, o tie 2 dark ambient projektai, tai grazi muzika, bet kaip filmo soundtrekas ar siaip fonas, nes kaip koncerte tai nuobodoka, bent jau man, as zmogus rokenroleris primityvas, man reik konkretesnio ritmo/pulso, zmogaus vokalo. O gal bendrai ir gerai, kaip pertraukos tarp intensyvesnio reikalo.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

kad su dark ambientu pajust malonumą reikia truputį komfortabilesnės aplinkos, o čia dar po tų teroristų atakų , ypač THO SO AA praslydo pro ausis nepalikdama gilesnio pėdsako. Na bet padėjo tinkamai nusiteikt paskutiniam projektui - OPERATION CLEANSWEEP . Dar verta ir video visų atlikėjų paminėt. Tikrai apgalvotai parinkti kadrai ir puikus video art.
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Mjo. Man po Anenzephalios norėjosi Dark Ambient, bet kada jis atėjo, norėjosi tik DogPop ir DogPop. Be abejo, GO buvo galingiausia, ko gero, bet man matyt alkoturistaut su DogPop dar norėjosi :) šiaip smagu atsigauti po tokio įtempto savaitgalio.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Antwerpene pasirodo Genocide organ visai nesenai 2007-09-30 buvo surengę pasirodymą. Ant scenos veiksmas panašus kaip Vilniuj :).

http://www.youtube.com/watch?v=V1Use7ekiSI
http://www.youtube.com/watch?v=4mAVLOYO ... industrial
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Gero konco su BOYD RICE, AIT! ir LUFTWAFFE siandie vakare!!! as tai neapsilankysiu sitam sauniam renginy, nes negalesiu (kelione).
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

Renginys tikrai turėtų būti neeilinis. Mane patį labiausiai domina Boyd Rice pasirodymas, nes nei Ait!, nei Luftwaffe jokio gilesnio įspūdžio kažkodėl nepaliko. Plius Ait! jau yra tekę matyti, tai ko gero žinau, ko tikėtis.
Bus įdomu palyginti prieš tai buvusį N.A.M. 2007 DE ir šį eventą.
People please stop abusing your poor little corpses
Levas
Velnias, greičiausiai...
Posts: 86
Joined: 2006-02-24, 00:40
Location: Tortureland
Contact:

Post by Levas »

Kiek žinau Boyd Rice bus su savo daugiau instrumentalistiniu projektu NON, bet vienaip ar kitaip, šita asmenybė neverta tuščiažodžiavimų. Ko gero gera dozė mizantropijos laukai šįvakar. Tai iki susitikimo matyt. Su slasher :D kaip su kitais nežinau
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

laikas traukti sostinėn, stebėt Boyd Rice, gero Charlie Manson ir Anthony LaVey draugo apsireiškimo. :) :evil:
nors iš muzikinės pusės, labiausiai laukiu Luftwaffe pasirodymo, kažkaip užkabino tas jų martial neofolkas.
BloodRust
Velnias, greičiausiai...
Posts: 64
Joined: 2007-10-21, 15:49
Location: Dark woods beneath Vilnius

Post by BloodRust »

O kodėl niekas iš buvusių įspūdžiais nesidalina? :D Aš asmeniškai manau, kad renginys buvo puikus. Pranoko mano lūkesčius. Pasakysiu tiek, kad Boyd Rice paliko didžiausią įspūdį. Džyzzz, tai buvo tikrai labai stipru ir, velniai rautų, per trumpai, kad galima būtų pasakyti "gana". Gal jis ir ekscentriška asmenybė, kaip kai kurie sako, bet tikrai matėsi, jog publikos palaikymas jį sujaudino. Tikiuosi, tai bus pagrindas jam čia sugrįžti. Na, o Luftwaffe irgi neblogai pasirodė, bet kliuvo tai, jog kai kuriuose kūriniuose chebrikė stipriai pjovė pro šalį. Ait! jau matomas antrą kartą, bet irgi puikiai susiklausė/susižiūrėjo. duodu 10/10 kaip sakant, nes viskas buvo liuks. Laukiu paskutinio manifesto, kuris mano manymu, turėtų būti ojojoj...
People please stop abusing your poor little corpses
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

hehe, dar ir šiandien ne visai susigulėję įspūdžiai, ypač po Boyd Rice pasirodymo.
Luftwaffe galingai smogė pačioj pradžioj, bent jau man, kai tokio stiliaus atlikėjų live pasirodymų nebuvau matęs. Uniformuoti, rūstūs, mėgdžiojantys trečio reicho jugendą , galingais vokalais ir būgnų atakomis įtraukė į savo militaristinius žaidimus. Plius ta peroksidinė jų merga, niekuom nenusileidusi savo grupės kompanionams, į pabaigą net panešėjo į grupės frontmeną. įdomu tai, kad visi keturi nariai, praktiškai lygiaverčiai atlieka tiek instrumentines, tiek vokaline partijas. Dėl nusigrojimo, tai gali būti. Bet nelabai kreipiu į tokius dalykus dėmesio, jei grupė sukuria, kaip šiuo atvejų galingą, pripildytą jėgos atmosferą. Live pasirodymas daug stipriau už keletą jų girdėtų įrašų. Paskui po pasirodymo,kai trynėsi tarp žiūrovų kažkaip juokingai atrodė tie Luftwaffe amerikietiški nazi, tokie gležnučiai, gerais nuoširdžiais veideliais :). Ir dar tas momentas, kai Boyd Rice, atrodantis kaip freakas iš postapocalitinio pasaulio, išėjo paskaityti teksto per Luftwaffe gabalą, buvo kažkas tokio. Beprotiškas žvilgsnis, kurį lydi nuo jo sklindančios destrukcinės bangos iš kart davė suprasti, kokia jėga gali slypėti tame žmoguje.
Ait! - šįkart man geriau susižiūrėjo, nei tada šaltame Vaulte. Tairy Ceron, čia jau galėjo išsirengti ir pademonstruoti savo įspūdingas tatoo :lol: . Plius, čia nebuvo powerščikų, kurie praeito jo pasirodymo metu, dalinai ir užgožė jį. Matosi, toks neblogai pakrypęs psichas. Muzika jo, tikri neo-cabaretiniai perliukai. Tik, jis kažkaip nesugeba per savo live pasirodymus sugeneruoti jėgos į publiką. Iškrypusę beprotybę - taip. Bet to, mažą kad pilnai pasinertum į jo kuriamo pasirodymo verpetus. Na, bet prieš Boyd Rice buvo tikrai gera pabuvoti tokioj palyginus ramioje, cabaretinėj aplinkoje.
Senukas Boyd Rice užsirioglino ant scenos nevienas. Vienam Luftwaffe nariui, praktiškai viso pasirodymo metu, buvo pavesta mušti būgną, pozoje "ramiai". Na ir prasidėjo. Noisovos atakos, galingi riksmai "Do you want total war?" ir visiška ekstazė užvaldžiusi iki pasirodymo pabaigos. Kai pirmą kartą Boydas nulipo nuo scenos palikęs maksimaliai užkeltą soundą ir baltai mirksinčias šviesas, atrodė viskas, tiek ir užteks šio pasirodymo, nors laiko buvo praėję gal 20 minučių. Jis viską spėjo pasakyti kiekvienam, tuo metu buvusiam klube. Nesitikėjau, kad jis dar išeis, bet išėjo. Pritariant akustinei gitarai atskėlė, garsų gabalą. To jau buvo per akis... Ir labai gerai, kad nereikėjo daugiau klausyti jokio kito pasirodymo, bo susikoncentruot vargu ar būt pavykę...

Po dviejų dienų sekęs jo pasirodymas Zagrebe. Sprendžiant iš tų poros minučių, labai ramiai ten viskas vyko...
http://www.youtube.com/watch?v=KWTtFBNYozw
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

šIANDIEN :!:
Image
Post Reply