MEET'AS 2008 04 04 - PENKTADIENI

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Eikantas wrote:konkurentas meetui: <...> VILKDUJA "Vakar duona"
albumo pristatymo vakaras

Argh! Vilkduja irgi kala ins klynas :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

galima meeta padaryti 20 00 man whatever arba dar veliau, as tiesiog sita meeta darau is iniciatyvos padaryti kanors "horrror labui" man px nors ir vidurnaknti atakalnio kapinese

ir siaip 16 meciu nepageidautina 8)
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na net ir ta 19 h nėra blogai. Kas prie katedros (ar kito objekto), kas prie Mulen Ružo susitikt gali, o vėliau tas dvi grupes apjungt galima or something... Tas laikas nėra gi didelė problema, tik man kažkur tempti šikna maloniau būtų anksčiau, nei baigsis koncertas ir t.t.

P.S. o daug čia yra niolikinių? :009: (čia nuskambėjo, kaip kokio senio žodžiai :) bet šiaip maniau, kad čia vidurkis visvien apie kokius 23)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Keisti meeto laiko nėra būtinybės, anksčiau ar vėliau ateis visi, kas norės, nes nesibaigs meet'as per valandą dvi ;)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Dahmer wrote:galima meeta padaryti 20 00 man whatever arba dar veliau, as tiesiog sita meeta darau is iniciatyvos padaryti kanors "horrror labui" man px nors ir vidurnaknti atakalnio kapinese

ir siaip 16 meciu nepageidautina 8)
:DDDDDD diskriminacija !!!!!!!!!
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

red wrote:Na net ir ta 19 h nėra blogai. Kas prie katedros (ar kito objekto), kas prie Mulen Ružo susitikt gali, o vėliau tas dvi grupes apjungt galima or something... Tas laikas nėra gi didelė problema, tik man kažkur tempti šikna maloniau būtų anksčiau, nei baigsis koncertas ir t.t.

P.S. o daug čia yra niolikinių? :009: (čia nuskambėjo, kaip kokio senio žodžiai :) bet šiaip maniau, kad čia vidurkis visvien apie kokius 23)
na as manau niolikiniu nedaug cia. Nuolatiniu niolikiniu :D bet baikit diksriminuot jmj ir as kazkada buvau niolikos :D
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Meskiukas_Zudikas wrote:bet baikit diksriminuot jmj ir as kazkada buvau niolikos :D
O tu ne "niolikos"? :shock:


Darom tą 19h ir vsio, bala nematė obtestų ir dar ten kažko
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

zombi wrote:
Meskiukas_Zudikas wrote:bet baikit diksriminuot jmj ir as kazkada buvau niolikos :D
O tu ne "niolikos"? :shock:
as ne "niolikos", deja :P jei biski laisviau elgiuos cia, nereiskia kad niolikinis :lol:
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Turbūt aš čia beveik vienintelis iš tų "niolikos" , tikliau 18-likos... , kuris čia nuolatinis lankytojas. :) (Dėl įdomumo pažiūrėjau, kad mano pirma žinutė čia parašyta: "Sk. 12 31, 2006 00:56" , maždaug prieš 1,5 metus... greitai laikas bėga. )
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Meskiukas_Zudikas wrote:
as ne "niolikos", deja :P jei biski laisviau elgiuos cia, nereiskia kad niolikinis :lol:
aha, labai laisvai čia elgiesi , laisvo elgesio Meškiuk žudike :lol: :lol:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Už tam tikras laisvo elgesio apraiškas įstatymas numato administracinę bei baudžiamąją atsakomybę, o liaudyje pasitaiko ir fizinių bausmių taikymo atvejų :lol:
Imkit vaikai pagaliuką (akmenuką) ... :lol:
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

O gal ir kolega Slasher atvyks? :023:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Slasher wrote:
Meskiukas_Zudikas wrote:
as ne "niolikos", deja :P jei biski laisviau elgiuos cia, nereiskia kad niolikinis :lol:
aha, labai laisvai čia elgiesi , laisvo elgesio Meškiuk žudike :lol: :lol:
:D zinau kad nikas durnas, tiesiog tuo metu man tai atrode labai originalu :lol:
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

GOREBORGAS wrote:O gal ir kolega Slasher atvyks? :023:
tai kad Slasher neribotam laikui virtualus.... :)
Meskiukas_Zudikas wrote: :D zinau kad nikas durnas, tiesiog tuo metu man tai atrode labai originalu :lol:
nikas, kaip nikas. Tik tas pasiteisinimas dėl laisvesnio elgesio, kaip tai įdomiai nuskambėjo :lol: :lol:
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Slasher wrote:
Meskiukas_Zudikas wrote: :D zinau kad nikas durnas, tiesiog tuo metu man tai atrode labai originalu :lol:
nikas, kaip nikas. Tik tas pasiteisinimas dėl laisvesnio elgesio, kaip tai įdomiai nuskambėjo :lol: :lol:
dar patikslinsiu - žodžių junginys "laisvo elgesio" naudojamas apibūdinant kekšes ir pan; Meškiukas gal nežino šito išsireiškimo ir nepagavo bajerio :lol:
Post Reply