Update'intas Siaubas.lt startavo!

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Update'intas Siaubas.lt startavo!

Post by ZeaLot »

Jau kurį laiką taikiausi atnaujinti svetainę, tad šiandien išpuolus progai - tą ir padariau.

Jūsų dėmesiui atnaujintasis SIAUBAS.LT :020:

ši svetainė varoma blog'inio WordPress varikliuko pagalba, tad norintys rašyti naujienas/apžvalgas į siaubas.lt susisiekit su manimi - Jums bus išduotos teisės tą ir daryti, žinoma prieš tai apsvarsčius kandidatūrą :015:

Rašykite ką manote apie tai, pageidavimai/pasiūlymai visada welcome.

Beje, kaip matote, komentuoti galite po kiekvienu įrašu/straipsniu, taigis nesidrovėkite tą ir daryti retkarčiais. šiam kartui tiek.
Last edited by ZeaLot on 2011-02-13, 17:43, edited 1 time in total.
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
nondescript
Velnias, greičiausiai...
Posts: 69
Joined: 2008-01-30, 17:23

Post by nondescript »

grazus naujas dizainas :)
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Nemažai pamodifikuot tekę .. kol kas esu patenkintas, įdomu kaip kitiems :)

Gal dar kas kokių idėjų pabers kaip galima būtų pakeisti "- siaubo filmai ir ne tik", gal į kokį šūstrą šūkį ar pan.?
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Mano nuomone, forumas per daug atskirtas nuo pačios svetainės... :roll: Forume net nėra nuorodų į titulinį puslapį, naujienas, išleidimų datas, "apie" ir pan. , reiktų forumą labiau sutapatinti su visa svetaine. Na nežinau kaip pasakyti, pavaikčiokit šeip po kokias bendruomenes ir suprasit gal.
nondescript
Velnias, greičiausiai...
Posts: 69
Joined: 2008-01-30, 17:23

Post by nondescript »

viskas gerai su tuo forumu. galima nebent dizaina pakeist, kad labiau derintusi - juodas fonas, baltos raides, o ta logo virsuj galima butu nukreipt i index.html
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

plyz tik nekeiskit dizaino, jokiu juodu fonu ir baltu raidziu :lol: :lol: :lol: tada nesimatys nieko wapse :DDDDD
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Dailiai padaryta! O dėl juodo fono ir baltų raidžių neesu toks užtikrintas, nes bent man asmeniškai tai labai akis pjauti pradeda po kurio laiko tokį mišinį skaitant. Dabartinis variantas, sakyčiau, idealus ;)
Pritarčiau dėl nuorodos į pagrindinį/titulinį puslapį - jos reikia.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Man tai visai patiko ankstesniame puslapio variante buvusi "apžvalgų" (berods taip vadinosi) skiltis. Visai smagu būtų išvysti kažką panašaus, tik ne su nuorodomis į forumą, o pačiame puslapyje. Aišku kita problema, kad niekas tų review'ų neberašo :) Nebent Kiras savo bloge. O man (ir kitiems n00bams manau) įdomu pasiskaitinėti plačiau išreikštas mintis apie vieną ar kitą filmą. žinoma darbas turi būt be spoilerių ir tvarkingai atliktas :)

O šiaip dizainas gražus. šūkį tą tai gal ir būtų galima pakeisti, nes truputi banalokas. Na ir aktyvumo pildant naujienas linkiu :wink:
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

Man prašau prie apžvalgų nuorodą į mano blogą ! :013:
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Vartotojas
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-01-01, 20:49

Post by Vartotojas »

zjb puslapis.
tik man kazkodel rss neveikia :(
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

Na lyg ir veikia per IE7: http://www.siaubas.lt/feed/
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Kažkaip praleidau faktą, jog jau daugiau nei prieš mėnesį iš numirusiųjų prisikėlė siaubas.lt main puslapis (tiesiog tiesiai į www.siaubas.lt/forumas/ žingsniuodavau visada, todėl ir nepamačiau). Džiugi naujiena :003:
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

WTF naujas pagr. puslapio dizainas? Kad straipsnelių pavadinimus sunku perskaityti, tai dar nieko :lol: bet labai rėžia akį tie stambūs standartiniai ornamentai :?
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Jooo, aš ir lengvą rytinį šoką apturėjau :) Pradžioje mygiau back back back! (nes pamaniau kažkur ne ten papuolęs - nesugebėjau įskaityti straipsnių pavadinimų). Google tapo aišku, kad vistik papuoliau ten, kur ir norėjau. Grįžęs pasijutau kaip kokiame paauglių būrelyje, kur visi pasipuošę "madingais" skudurėliais :?
Tiesa, pavažiavus apačion situacija gerėja :lol:
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: Update'intas Siaubas.lt startavo!

Post by fakjupypl »

Pasikeitęs forumas truputį :D Spėlioju, ar tinka ir patinka :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Post Reply