Egzorcistai

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

nenoriu kurt atskiros temos, tai įmetu čia.
Gal kam reikia egzorcisto pagalbos? :lol:

http://gatve.delfi.lt/news/idomybes/art ... d=13882479
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na pagal išvardintus kriterijus jei ne man tai mano HDD tikrai reikia rimtos pagalbos... "Satanistiniai" (sutikite skamba tikrai durnai) filmai ir muzika ir netgi apsėdimo garantas - "Da Vinčio Kodo" e-bookas kažkur mėtosi. Jau nekalbu apie sėdėjimą prie pc per naktį :shock: Mastau ar jau visi siaubo filmų aktoriai nusižudė ar dar liko koks vienas vargšelis gyvas...

Liūdniausia tai, kad dažniausiai panašaus pobūdžio straipsniuose neretai galima rasti panašių frazių - "žiūrėjau vieną siaubo filmą, norėdamas suvokti". Taip pat galima rasti - "paklausiau vieną tos velniškos muzikos pavizdį", "pamačiau vieną gotą" ir panašių atsiprašant nusipezėjimų. Aš pavyzdžiui bažnyčioje buvau tik 2 kartus - viena kartą užėjau sušilti, o kitas buvo vaikystėje - bet tai neverčia manęs agituoti ten neiti - nes ten nieko gero. Kažkaip tokie pasakymai tikrai manes neįtikina.

Neatmetu pačio apsėdimo galimybės ir teiginio, jog tai įmanoma - tačiau mano nuomonę, tikrai ne viskas (o ypač ne filmai) kas išvardinta straipsnyje, skatina tą apsėdimą :wink:
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

geras straipsnelis :D gotai - satanistai :lol:
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Vis dėlto reikia naujos temos :).
Egzorcistai ir toliau reiškiasi. Pasirodo žmonėms jų labai reikia. Delfis ta proga neblogą interviu įmetė. Egzorcistas Rugevičius, tai toks pavojingas tipas pasirodė. Ilgiau pabendravus, tikrai gali pasijust apsėstas :)

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... d=16719147
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

geriau tegu pasiaiškina gerbiami egzorcistai, kodėl žodis "sutana/soutane"
toks panašus į žodį "šėtonas/satan/shaitan" ! lol :lol:
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Kažkaip jum žodžio skambesys daug reiškia. Man asmeniškai nieko, tik reikšmė rūpi. Lietuvoje įsivyravusi krikščionybė, tad tokie straipsniai skaitomi daugybės "neatsimerkusių" žmonių ir žinoma - tikima. Krikščionybė mano asmeniniame suvokime yra silpnybės požymis.
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

-=HorRoR=- wrote: Krikščionybė mano asmeniniame suvokime yra silpnybės požymis.
sekimą bet kokią religija, tikėjimu, ideologija galima laikyt silpnybės požymiu :)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Slasher wrote:
-=HorRoR=- wrote: Krikščionybė mano asmeniniame suvokime yra silpnybės požymis.
sekimą bet kokią religija, tikėjimu, ideologija galima laikyt silpnybės požymiu :)
same as you
zombi
Satana
Posts: 329
Joined: 2007-01-21, 14:42
Location: Jurbarkas ir Vilnius

Post by zombi »

Aš pastaruoju metu pradėjau suvokti, kad visos religijos yra šūDAS ir tai tėra istorinis palikimas arba filosofijos šaltiniai kažkiek. ;) O tas pats tikėjimas į kažką... Absurdiška. Kaip įmanoma karštai tikėti tuo, kas išgalvota. Kažkada dar ir žmonės buvo žudomi dėl to. Mokslininkai už religijos idėjų paneigimą deginami. Taigi mano suvokimas perėjo į neapykantą religijoms ir fobiją vos tekste pamačius žodį "Dievas" ar pan, matyt, metalas ir siaubo filmai čia kalti
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

šitam ir reikėjo egzorcisto pagalbos :).
Tik nesupranto, kodėl straipsnio antraštėja užvadinta "..tarpukario pankas..." :lol:

http://www.lrytas.lt/-12085933241207164 ... lveriu.htm
Eismantas
Nuliovas
Posts: 1
Joined: 2012-07-22, 02:07

Re: Egzorcistai

Post by Eismantas »

as netikiu tom visom nesamonem egzorcistais baznyciom ir pan nes krc bandziau kviesti dvasias ir pan viska isbandziau niekas neveikia aisku yra kazkoks dievas kuris sukure gakaktikas visatas ir pan bet tokiu sudu kur raso ir tiki visi nera...!!!
Post Reply