Regejimas

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

redvirus wrote:Jau kokie metai, kai akiniai keliauja visur drauge su manimi ant nosies :), nors ir anksčiau tekdavo juos išsitraukti atsisėdus kur nors auditorijos gale. Patinka man jie - gali protingesniu pasijusti :). Pamenu Hugh Hefneris berods pasakojo, kad pypkę ėmė rukyti tam, kad turėtu kur dėti rankas pokalbio ar fotosesijos metu. Akiniai tam irgi gerai tinka - pravalai, palankstai kojeles 8) O lešių negalėčiau nešioti, nepatinka man jie kažkodėl.
man irgi lęšiai nepatinka... vienkartiniai dar pusė velnio, kartais nusiperku, o nuolat nešiot tai kankynė.. geriau akiniai FTW :lol:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Pats irgi akiniuotis esmi :015:
Regėjimas pradėjo prastėti, kai vienu iš darbo liaudies tapau. Pilmų žiūrėjime bėdos nematau :lol: Po truputį akys silpsta ir dabar, bet okulistė sakė nedaryk meškos paslaugos - kol dar pusė velnio matai su šitais, tai nesidaryk stipresnių. Esą, stipresni akiniai = mažiau vargsta ir dirba akys. Savo ruožtu, mažiau dirbančios akys ir toliau silpsta tik kur kas greičiau, nei pasilikus senus akinius ar pan.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Na, aš irgi, naujus akinius įsigyjau, ir pasirinkau 0,25 D silnesnius, nei reikia iki normalaus regėjimo :)
Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Post by Zztop »

įdomu sužinoti kokia pas jus rega. Pas mane tai prastai -2 kažkur, jeigu ne praščiau.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

šiuo metu nešioju -4.75 D :) buvo atrodo, -4.25. Su anais 4 metus vaikščiojau. 8) :lol:
Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Post by Zztop »

Meskiukas_Zudikas wrote:šiuo metu nešioju -4.75 D :) buvo atrodo, -4.25. Su anais 4 metus vaikščiojau. 8) :lol:
Oho -4.75 tai nemazai jau :/ as va su -2-2,5 jau nelabai ir imatau smulkesnius daiktus, tai kaip tau su tokia rega?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Na... nešioju akinius ir viską "įmatau" :lol: be akinių tai kaip akla višta, neskiriu veidų, vaizdas išsiliejęs... :evil: tad juos nešioju nuolatos, tik miegodamas nusiimu ar prausdamasis.

Rega gesti pradėjo kažkur 11-12-kos metų.. bet pusantrų metų delsiau, vis gėda būdavo :D Ir regėjimo prastėjimas su kompiuteriu visiyškai nesusijęs (chekmate, tėveliai !), nes įsigyjau PC tik prieš tris metus. O ir apskritai čia mitas, kad akys genda, jei tarkim TV žiūri per arti :)
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Meskiukas_Zudikas wrote:šiuo metu nešioju -4.75 D :) buvo atrodo, -4.25. Su anais 4 metus vaikščiojau. 8) :lol:
o blin, kolega :015: mano irgi -4,75 :)
šiaip manęs visas tas akiniuotas reikalas nenervina tol, kol nepradeda grojant slyst akiniai nuo prakaituotos nosies... va tada tai sucks...
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Tokiais atvejais geriausia naudot vienkartinius lęšius :) na, koncertam ir t.t. Tik trūkumas tame, kad nuo dūmų ar dulkių gali pradėt skaudėt akis, bet čia jau nuo patalpos ir pačių lęšių priklauso.
Post Reply