Regejimas

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Regejimas

Post by Zztop »

Tai vat, norejau paklausti, kaip jusu reikalai su rega. Ar neprasteja? Gal geriate kokius vitaminus? Visgi tikrai ziurime gan daug filmu, akys pavargsta. Gal turite koki stebuklinga akiu gerinimo medota? :lol:
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

akiniai - tiesiog tobulas akių "gerinimo" metodas :015:
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

šiandien kaip tik buvau pas okulistą. Na, prastėja... :lol: jei sulauksiu senatvės, būsiu aklas 8)
Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Post by Zztop »

Na pas mane panasi problema ir man tikrai tai nepatinka, o su akiniais kazkaip nenoriu vaikscioti, tiesiog noriu matyti gerai be akiniu. Lesiai irgi nieko gero. Reiks susiimti ir pradeti kaip nors gerinti akis :D
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

Zztop wrote:Na pas mane panasi problema ir man tikrai tai nepatinka, o su akiniais kazkaip nenoriu vaikscioti, tiesiog noriu matyti gerai be akiniu. Lesiai irgi nieko gero. Reiks susiimti ir pradeti kaip nors gerinti akis :D
optimistas :D
šiaip, dar vaikystėj, kai akivaizdžiai pradėjo blogėti regėjimas, gydytojas pasakė, kad geriau jau nebus ir galima tik sustabdyti regėjimo prastėjimą. vadinasi, vienintelis būdas gerai matyti be akinių - lęšiai. arba apsimest, kad matai ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Na Erelio akys, kaip teige okulistas, nors tikrai kruviai akiu dideli ( dirbu prie pc ir daznai filmus pc vakarais pasiziuriu), taciau bandau visad gamtoj ar siaip kur nors atpalaiduot, tikiuosi islaikysiu :roll:
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Zztop wrote:Na pas mane panasi problema ir man tikrai tai nepatinka, o su akiniais kazkaip nenoriu vaikscioti, tiesiog noriu matyti gerai be akiniu. Lesiai irgi nieko gero. Reiks susiimti ir pradeti kaip nors gerinti akis :D
turi tris išeitis:

Operacija (bet ji brangoka ir gan rizikinga)
Lęšiai (reikia priprasti, gan patogu, nes nerasoja ir nereikia išsiiminėt, jei atrandi tinkamus ir kuriuos galima nešiot dieną-naktį)
Akiniai (paprasta, sąlyginai patogu ir stilinga .. kchem.)

You choose :roll:
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Re: Regejimas

Post by Eikantas »

Zztop wrote:Visgi tikrai ziurime gan daug filmu, akys pavargsta.
CG moto: " if your eyes aren't bleeding, you ain't watching hard enough"
:lol: :lol: :lol:
Otis
Išplėš tau širdį
Posts: 102
Joined: 2007-05-08, 21:03
Location: Vilnius

Post by Otis »

Yra pratimų regėjimui pagerint. Sako padeda, pats dar nebandžiau. Iš LM'o galit atsisiųst.

http://www.linkomanija.net/torrent?8167 ... atstatymas
http://www.linkomanija.net/torrent?9203 ... yti_akiniu [Tas pat tik ,kad ratio negadint galit iš 5 zonos paimt]
http://www.linkomanija.net/torrent?8656 ... imai_akims [anglų kalba kažkas]
Zztop
Velnias, greičiausiai...
Posts: 74
Joined: 2008-07-14, 22:15

Post by Zztop »

O dekui. Keista, kaip seniau nepamaciau tenais sios naudingos info.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

man tai chujovai su akim. matau kaip kurmis, dažnai apsikvailinu dėl to.
bet ant akinių gaila pinigų
:lol: bet neišsisuksiu vistiek
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:man tai chujovai su akim. matau kaip kurmis, dažnai apsikvailinu dėl to.
bet ant akinių gaila pinigų
:lol: bet neišsisuksiu vistiek
kuo ilgiau delsi, tik blogiau tau bus :D aš tai akinius nuo... 6-tos atrodo klasės nešioju.. irgi, delsiau delsiau.. labai gėda buvo :lol: o dabar net nepastebiu, kad su akiniais, nors ir užknisa jie, ypač žiemą, kai rasoja.

O pamenu, einu pro pažįstamus ar draugus, nepažįstu žmonių... :013: po to visi laikydavo mane nemandagiu :(
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Post by GOREBORGAS »

aha nu man irgi būdavo, kad susitariu susitikt ir praeinu per pusę metro ir nepastebiu. tikrai nemalonu.
O akinių man ne gėda :) tik kažkaip kenčiu dar... but sooner or later... I guess...
Filmų spoksojimas irgi matyt ne į naudą :) nors čia gan keistas reiškinys, nes pvz turiu draugą, kuris nuo pat vaikystės 24/7 varvina akis prie kompo, bet vistiek mato kaip erelis
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Jau kokie metai, kai akiniai keliauja visur drauge su manimi ant nosies :), nors ir anksčiau tekdavo juos išsitraukti atsisėdus kur nors auditorijos gale. Patinka man jie - gali protingesniu pasijusti :). Pamenu Hugh Hefneris berods pasakojo, kad pypkę ėmė rukyti tam, kad turėtu kur dėti rankas pokalbio ar fotosesijos metu. Akiniai tam irgi gerai tinka - pravalai, palankstai kojeles 8) O lešių negalėčiau nešioti, nepatinka man jie kažkodėl.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

GOREBORGAS wrote:aha nu man irgi būdavo, kad susitariu susitikt ir praeinu per pusę metro ir nepastebiu. tikrai nemalonu.
O akinių man ne gėda :) tik kažkaip kenčiu dar... but sooner or later... I guess...
Filmų spoksojimas irgi matyt ne į naudą :) nors čia gan keistas reiškinys, nes pvz turiu draugą, kuris nuo pat vaikystės 24/7 varvina akis prie kompo, bet vistiek mato kaip erelis
jo, aš ir pastebėjau, kad mano pažįstami ar draugai, nors ir ištisai sėdi nuo vaikystės prie kompo, regėjimu nesiskundžia... tad aš irgi abejoju, ar tas "sėdėjimas" turi kažkokią įtaką apskritai. Mitas greičiausiai.
Post Reply