HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Pokalbiai apie viską

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot, soundchaser

Post Reply

Kur sandėliuojate info?

HDD
3
27%
Optinės laikmenos
4
36%
Pažiūriu, ištrinu, siunčius toliau 8)
4
36%
 
Total votes: 11

fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by fakjupypl »

Iškilo toks klausimas, kai jau kažkelintą kartą pažiūrėjęs į kompaktais užgrūstą spintos antresolę, suvokiau kiek ten daug š*do... neverto ten būti :) Pats nesenai įgijau 2TB HDD. Optimizuojančiai nuteikęs dalykas. Ypač šiais, greito interneto bei vis pasirodančių kokybiškesnių rip'ų, laikais.
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by Meskiukas_Zudikas »

šiaip tai trečias variantas, bet jei filmas man laabai patinka, tai nepasivarginu už "aštuom" centų nuspirkt kokį DVD ir įsirašyt (įrašinėju tik HD ripus, 720p kokybės). O išorinis diskas patogus tiem, kas filmus kaupia tiesiog. Aš išsisaugau tik tokius labiausiai patikusius man, tarkim Soliarį ar Moon. Nes vistiek bent po metų ar dviejų užkils noras dar sykį pažiūrėt, o siųstis gal tingėsiu ar nebus priėjimo prie interneto, maža kas. Nors dabar greičiau man parispūst filmą nei iš jau įrašyto į DVD persikelt į kompą. Nemeluoju :D
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by Dahmer »

HDD tiktai, as per daug neturtingas irasineti i CD/DVD
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by Evilized »

Na, aš kol kas renkuosi DVD diskus, nes prisisiunčiu krūvas filmų, nespėju peržiūrėt, HDD nebetelpa, o ištrint nemačius gaila. Tai ir kaupiu į DVD. Iš tikro, jau tikrai viso to "gėrio" turiu per daug, bet nėr ką daryt :/
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by Meskiukas_Zudikas »

kaupimui optimaliausias HDD, nusiperkį kokį už 200 terbaitinį, įsidedi į dėžutę ir laikai.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by Evilized »

Pas mane dabar du po 500gb prigrūsti. Planuoju imt 2Tb HDD ir pamiršt dvd diskus. Aišku, ir to 2Tb neužteks :D
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by fakjupypl »

Va va. Pas mane ta pati problema, kaip ir pas Evilized. Krūva žiūrėtinų pilmų, o laiko mažoka ;/ Tai ir apsiverti kompaktais žmogus :D HDD pliusas, kad šlamštą ištrynei ir pamiršai, o kompakte neretai guli keletas pilmų, kurių gal tik vienas vertas šiukšlių dėžės :) Tik tiek, kad kai HDD "pareina šaibom", tai neretai nuplaukia viskas. O ten jau būna ne gigas ir ne du :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by GOREBORGAS »

Ankščiau viską įrašydavau į kompaktus. Su dabartiniu internetu pradedu matyti, kad nelabai yra prasmės kaupti viską, tai įsirašau į diskus tik tai kas jau labai labai patinka ir žinau, kad žiūrėsiu dar ne kartą, bet pagrindinė priežastis įrašynėt dėl to, kad žiūriu per dvd grotuvą. Jei filmas vidutiniškas - tiesiog ištrinu, taigi turiu balsuot už antrą ir trečią variantus. Išoriniam hardui irgi ateis laikas kai turėsiu pinigų, nes kolkas užtenka dar man kompe vietos
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Re: HDD vs Kompaktai. Koks jūsų pasirinkimas?

Post by ZeaLot »

Į CD/DVD jau gana senai nieko neįrašynėju, imho turint šiuolaikinį šviesolaidinį internetą galima bet ką parsipūsdint per kelias minutes, tai kaip ir nėra tikslo kažką gausiai kaupt net harde (išskyrus kokius retus filmus), jau nė nekalbant apie laikmenas. išimtis nebent xbox'inės DVD9 balvankės, turint JTAG'intą variantą atkrenta ir tai..

Čia ant Kalėdų pasidovanojau sau HD teliką ir iškart papildomai įsigijau 1TB hardą, tai žiūrau labai geras variantas - supūti krūvą filmų į hardą, pasijungi prie teliko ir žiūri kiek lenda.. Nereik nė jokių grotuvų :)
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
Post Reply