Pokalbiai apie viską

Filmo kurimas

Moderatoriai: Otis, ZeaLot, Slasher, soundchaser

no avatar
User

Siaubas

Rangas

Neputiovas

Pran.

5

Registr.

2012-05-05, 12:30

Filmo kurimas

Siaubas » 2012-07-27, 02:12

Sveiki,

Net nežinau nuo ko pradėt, gal nuo savęs, jau keli metai užsuku į šitą forumą pasiskaityt ir esu pastovus kiro blogo lankytojas, respectas jums visiems, kad palaikot šitą judėjimą Lietuvoje :)

Noriu paklausti, ar neatsirastų norinčių prisidėti prie filmo kurimo? Aš pats jau kurį laiką svarstau apie tai, bet kaip sakoma "vienas lauke ne karys", tam reikia daugiau žmonių, o iš mano pažinčių rato mažai kas tuo domisi. Čia visiškai nereikia būti profesionalu, nors būtų privalumas, jeigu išmanytumėt kurią nors sritį - scenarijų, režisūrą, darbą su kamera, garsą, apšvietimą, vaidybą ar montažą. Taip pat labai praverstų žmonės galintys filmavimui parupinti vietų, daiktų, ar net pačios filmavimo įrangos (iš bedos šį bei tą ir pats gaučiau). Filmas į jokias autorines teises nepretenduotų, viskas būtų daroma iš idėjos todėl gali prisijungti kas tik nori, svarbiausia kad būtų noro. Vieta kol kas taip pat nesvarbi, nes paruošiamieji darbai (scenarijus, kadruotes, lokacijų, rekvizito, aktorių paieška), galėtų vykti pačiame forume, visiems bendrai tai aptariant. Taip pat norėtusi orientuotis į ką nors rimtesnio, nei į buką siaubo parodiją.
Paskutinį kartą redagavo Siaubas 2012-07-30, 07:35. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
User

redvirus

Rangas

Kanibalas

Pran.

751

Registr.

2007-01-19, 18:38

Miestas

Vilnius

Re: Filmo kurimas

redvirus » 2012-07-27, 10:09

Idėja labai įdomi, tik kaip ir pats minėjai, sunkoka rasti tuo besidominčių žmonių. Pats deja išmanymo šios srities techninėse subtilybėse neturiu , bet kiek pamenu šiame forume lankydavosi/lankosi(?) žmonės, kurie kažką panašaus bandė lipdyti, o kai kurie šį tą ir prigamino.

Tikiuosi pasiseks įgyvendinti planus.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
no avatar
User

Siaubas

Rangas

Neputiovas

Pran.

5

Registr.

2012-05-05, 12:30

Re: Filmo kurimas

Siaubas » 2012-07-27, 16:37

Dėkui už palinkėjimus.
Na nereik čia būti dideliu technikos žinovų :) galbūt tiktum kokiam nors super blogiečio vaidmeniui ir galėtum šiaip prieš kamerą pasisukiot.
Kurią nors dieną idėsiu keletą idėjų jūsų teismui, gal bus šiokia tokia pradžia, ir ką nors kartu sugalvosim.
Vartotojo avataras
User

ZeaLot

Rangas

Viršinykas

Viršinykas
Pran.

427

Registr.

2005-10-05, 17:46

Miestas

Vilnius

Re: Filmo kūrimas

ZeaLot » 2012-07-31, 13:51

Galėčiau ko gero prisidėt tam tikrais montavimais/efektais, nors ir nėr didelės patirties, bet kažkokius demon face'us galima būt bandyt daryt :twisted:

Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Powered by phpBB ® | phpBB3 Style by KomiDesign
cron