[NEW] Masters of Horror S2 lowdown

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Masters Of Horror - Dream Cruise (2x13) deja paskutine dalis, bet isties Super. Labai patiko, galeciau nemazai prirasyt bet nera noro kazkaip, geriau patys paziurekit ir susidarykit nuomone. Geras darbas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Valerie on the Stairs - lyg ir nieko netrūko šitoj serijoj. Buvo ir tamsaus atmosferinio horror, ir gore, ir nudity, ir siužetas visai įdomus. Tačiau tai nėra labai geras filmas, toks vidutiniškas. Manyčiau, kad režisierius kažkur prašovė. Gal tas juodas demonas, kuris per daug reiškėsi ir afišavosi, nelabai tiko. Priedo ir padarytas jis labai jau tradiciškai. Arba paprasčiausiai nesugebėjo režisierius patraukliai visko suvesti į visumą.
Bežiūrint vis tekdavo prisiminti iš pirmo sezono vieną seriją, kur filmo aplinka visiškai identiška šitam:).
Manau Valerie on the Stairs bus kažkur per vidurį tarp viso sezono serijų.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Freddy wrote:Radau laiko ir siandien paziurejau MOH - Right to Die (2x9) , visai nieko dalis, tik istorija kazkaip matyta man jau pasirode. Nieko ispudingo nera, bet nuobodu irgi nebuvo.
jo, tikrai nebloga dalis. Panašus siužetas, kai komos būsenoj keršijama jau buvo panaudotas - Patrick (1978), Patrick Still Lives (1980), Aenigma (1987) ir dar keliuose filmuose. Bet tai neesmė.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

We All Scream For Ice-Cream - na toks vidutiskas man pasirode
man ir :). Bet susižiūrėjo tai nenuobodžiai. Neblogų tokių scenų keletas pamėtėta, kai į valgomus ledus pavirstama :)
The Black Cat - seip man tokio laikmecio filmai dazniausiai buna vidutiniski arba blogesni, taciau si serija gan patiko. Visa laika kaizkaip labai niuru buvo, gal isijautes buvau, nuotaika niuri tokia, pabaiga patiko.
daug įdomių sprendimų siužete priimta šitoj serijoj. Viena iš geresnių šiam sezone. Tik deja tikėjausi kažko daugiau, ir keletas nuobodokų vietų pasitaikė. Pirmo sezono S.Gordono filmas pasirodė geresnis.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

The Washingtonians - be nuomonės apie šią dalį. Prigriebta komedijos, kanibalų , istorijos, politikos (turbūt ne vien dėl bajerio Busho portretas ant dolerio banknoto pasirodė) detalių. Bet žiūrint nuobodžiauti neteko.

Dream Cruise - nebloga dalis. Išlaikytos visos gerosios japonų filmų su keršijančiais vaiduokliais tradicijos. Tik deja kartojamasi. Bet tai nėra blogai.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Apibendrinant antrą sezoną išskirčiau du filmus, kurie man išssikyrė iš kitų, tai :
Pelts (rež. Dario Argento)
Family(rež. John Landis)


Visai nevertos peržiūrai dalies , kaip ir nepasitaikė.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

o dabar esminis klausimas - iš kur visa tai gauti? ;)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Evilized wrote:o dabar esminis klausimas - iš kur visa tai gauti? ;)
http://www.mininova.org/tor/586187 - visas antras sezonas.
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

ačiū :)

nors meta kažkokį error'ą. nieka tokia, teks rankiotis iš įvairių vartotojų dc++. nedega juk :)
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Fr33k wrote:Image

Na va perziurejau abu sezonus, kaip jums antrasis sezonas?

Episode 1: The Damned Thing
Episode 2: Family
Episode 3: The V Word
Episode 4: Sounds Like
Episode 5: Pro-Life
Episode 6: Pelts
Episode 7: The Screwfly Solution
Episode 8: Valerie on the Stairs
Episode 9: Right to Die
Episode 10: We All Scream for Ice Cream
Episode 11: The Black Cat
Episode 12: The Washingtonians
Episode 13: Dream Cruise


Pas tebejau idomu dalyka, kad abejuose sezonose gale yra serijos su senesneis laikais, o paskutine su siauraakiais. Laukiu jusu nuomoniu :)
Post Reply