[NEW] Grindhouse: Tarantinas ir Rodriguez'as grįžta!

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Meskiukas_Zudikas wrote:sorry, bet PASKUTINIS slamstas. Ypac tas death proof...uzmigt galima, jokio siuzeto..is tarantino tikejausi daugiau kazko. O o tas pirmasis, kaip ten jis Teroro Planeta, tai komedija, bet gan idomi. Nors ir jam duodu tik 6/10. I kinoteatra neverta net eiti, nes eilini karta LT daro bizni ir is vieno dvigubo filmo padare du po 1h ir 20 min filmukus. Kazkoks gaidys. Nepatiko nepatiko nepatiko.


xa, dar galeciau pakomentuoti dialogus filmo Mirties Irodymas. Kazkokie blondiniu svaiciojimai apie nieka ir koju demonstravimas. visa VALANDA neturejau ka veikt, tad tuos dialogus galiausiai prasukau (nes pastebejau kad jie trunka LYGIAI 1 H ) ir ziurejau jau paskutines 20 minuciu, kur biskeli veiksmo parodo. Slamstas
kas čia bl. Popkorninio holivudinio brainwashingo aukos apsireiškė?
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Slasher wrote:
Meskiukas_Zudikas wrote:sorry, bet PASKUTINIS slamstas. Ypac tas death proof...uzmigt galima, jokio siuzeto..is tarantino tikejausi daugiau kazko. O o tas pirmasis, kaip ten jis Teroro Planeta, tai komedija, bet gan idomi. Nors ir jam duodu tik 6/10. I kinoteatra neverta net eiti, nes eilini karta LT daro bizni ir is vieno dvigubo filmo padare du po 1h ir 20 min filmukus. Kazkoks gaidys. Nepatiko nepatiko nepatiko.


xa, dar galeciau pakomentuoti dialogus filmo Mirties Irodymas. Kazkokie blondiniu svaiciojimai apie nieka ir koju demonstravimas. visa VALANDA neturejau ka veikt, tad tuos dialogus galiausiai prasukau (nes pastebejau kad jie trunka LYGIAI 1 H ) ir ziurejau jau paskutines 20 minuciu, kur biskeli veiksmo parodo. Slamstas
kas čia bl. Popkorninio holivudinio brainwashingo aukos apsireiškė?
deja ne, taciau as filmams keliu didelius reikalavimus, ir tokio slamsto dar neteko matyt. Del nuomones nesigincysim juk, bet faktas - man sitie filmai nepatiko. Galejo sukurt kazka idomiau vistik 2007 metai, siuzetas turetu but geresnis, o cia padare kazkoki niekala.

jei musu nuomones nesutampa nereikia vadint manes kazkieno auka. ;)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Meskiukas_Zudikas wrote:
jei musu nuomones nesutampa nereikia vadint manes kazkieno auka. ;)
ne kažkieno. Aš konkrečiai įvardinau. Na, bet tiekto, nesvarbu. Gal ateis laikas ir suprasi, kad tokie filmai ne šlamštas :)
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

minti tavo supratau. Ne, as nesu is tu, kuriems patinka filmai KLYKSMAS :lol: gal tik mano didesni reikalavimai filmams (arba kitokie tie reikalavimai). tarantino mano vienas megstamiausiu rezisieriu, beda tik kad sio jo filmo idomiu nepavadinciau ir tiek. Na man nepatinka tokie filmai. O dialogai viska dar labiau sugadino.
lylu
Neputiovas
Posts: 9
Joined: 2007-06-26, 12:51

Post by lylu »

Meskiukas_Zudikas wrote:sorry, bet PASKUTINIS slamstas. Ypac tas death proof...uzmigt galima, jokio siuzeto..is tarantino tikejausi daugiau kazko. O o tas pirmasis, kaip ten jis Teroro Planeta, tai komedija, bet gan idomi. Nors ir jam duodu tik 6/10. I kinoteatra neverta net eiti, nes eilini karta LT daro bizni ir is vieno dvigubo filmo padare du po 1h ir 20 min filmukus. Kazkoks gaidys. Nepatiko nepatiko nepatiko.


xa, dar galeciau pakomentuoti dialogus filmo Mirties Irodymas. Kazkokie blondiniu svaiciojimai apie nieka ir koju demonstravimas. visa VALANDA neturejau ka veikt, tad tuos dialogus galiausiai prasukau (nes pastebejau kad jie trunka LYGIAI 1 H ) ir ziurejau jau paskutines 20 minuciu, kur biskeli veiksmo parodo. Slamstas
Sutinku. Nepaliko jokio įspūdžio. Nors Imdb įvertinimas gana aukštas, bet nė velnio nesuprantu už ką. Jaučiu žmonės nė nežiūrėję filmą, spaudžia 10, pamato, kad Tarantino ir viskas... :D
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

bent kazkas pritaria :D tas imdb tai gryna nesamone. Geriausius filmus nuvertina, blogesnius iskelia ir panasiai. Nesivadovauju tokiu ale kritiku nuomonemis. Parsisiunciu, jei geras po 10 min, ziuriu toliau, jei ne, istrinu. O sita ziurejau tik todel, kad tarantino rezisavo ir siaip nebuvo kas veikt. I kina del jo eit neverta. As tokiu nesuprantu filmu ir todel nemegstu. Kam patinka tas tegu ziuri. Vertinu SIAUBO filmus, o ne parodijas kazkokias ar komedijas.
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

įdėmiai perskaitykit visą šią temą http://www.siaubas.lt/viewtopic.php?t=545
gal kažakas paaiškės, nors maža vilties :lol:
lylu
Neputiovas
Posts: 9
Joined: 2007-06-26, 12:51

Post by lylu »

Mes išsakom savo nuomonę kaip ir Jūs, ir nereikia čia draskytis :evil: :D
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Slasher wrote:įdėmiai perskaitykit visą šią temą http://www.siaubas.lt/viewtopic.php?t=545
gal kažakas paaiškės, nors maža vilties :lol:
o kuo skiriasi iskirpta dalis nuo vientisos? tipo ilgesne? as ziurejau per PC, ta vientisa filma tai nzn. Kaip tik mano manymu suklijuota geriau butu rode, juk toks buvo rezisieriu sumanymas.

Na kiek maciau, tai be titru tas death proof pas mane rode apie 1h ir 20 minuciu..
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Hmm DVD-ripas jau isejo ar ka? Nes as tikrai gerbiu visu skoni (nes pacio tas skonis mano irgi kitoks), bet zmogus sakantis jog kelia DIDELIUS reikalavimus filmams ir sita filma ziurejes per PC. Kokia po paraliais kokybe vaizdo buvo? :evil:
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

kokybe buvo CamRipas, bet cia manau ne esme :D spec efektu ar kazko panasaus nebuvo labai daug ar labai imantriu, tad nenusivyliau :oops:

tiesiog labai norejau paziuret. Rodrigesas ir tarantino mano megstami rezisieriai (taip pat karpenteris, spilbergas).

Nemanau, kad mano nuomone pasikeistu, labai, jei buciau ziurejes dvdripa ar Kine. Tarkim as kazkada cia ziurejau fantastini filma Sunshine ... CamRipas irgi. Taciau mane nustebino ir be proto suzavejo. Tai geriausias mano matytas siu metu fantastinis filmas. Ir pasigailejau, kad i kina nenuejau. Nes ten spec efektai 10/10. Aisku, ne efektai svarbiausi, man patiko siuzetas, tiesiog priverte susimastyt kazkaip. nzn.

Taigi. Tokia mano opinion.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

ai pasiduodu :) per zalias as dar kad bandyciau kazka aiskint :?
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

o ka cia aiskint ? :shock: gi kaip sakiau cia mano nuomone, ir abejoju ar kas ja pakeistu. Megstu siaubo zanra, bet siek tiek kitoki, nei tu :wink:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na aš ne apie skirtingus skonius šneku... Nenoriu važiuoti dar giliau i offtopic. Savo nuomonę iš dalies parašiau čia http://www.siaubas.lt/viewtopic.php?t=547.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Post Reply