[NEW] Zodiac (2007)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

[NEW] Zodiac (2007)

Post by Slasher »

Kovo 2 dieną D.Fincherio "Zodiac" (2007) premjera.
http://www.zodiacmovie.com/
Nu žiurėsim kaip pavyks Fincheriui pateikt Zodiaco apsireiškimą. Treileris pakolkas nieko gero nežada...
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Nusisnekejimas
Last edited by redvirus on 2007-02-07, 00:04, edited 1 time in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

redvirus wrote:Kas naudojete dc++ tai tikrai nemazai sio filmo egzemplioriu teko pastebeti. :wink: gaila tik kad rusu kalba :(
o ten kartais ne 2005m. filmas? Nors nieko nuostabaus, jei jau nete vaikšto, mažiau nei mėnuo gi iki premjeros liko :)
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Nusisnekejimas 2
Last edited by redvirus on 2007-02-07, 00:05, edited 1 time in total.
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

redvirus wrote:na ne dar pries rasydamas patikrinau kad neapsijuokciau :) na zinoma buna megeju apgaulingus pavadinimus, metus ar pan nurodyt, bet kadangi tikrai ne vienas ir ne du filmai tai manyciau gal tikras. Reikes persisiust nors 5 % ir dirstelt :D
Fake ten bus 100% ... Is kur jie ta filma gavo jei net kino teatruose nerode. Pavoge? :D
Po premjeros tik iseis CAM ir TS lb blogos kokybes. O po 2-4 menesiu , gal ir daugiau galesim normalu DVD-R paziuret :)
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

as dauguma filmu esu perziurejes iki premjieros. pvz saw II pries pusmeti net. Patfinder - iseina balandi o pas mane taip pat jau menuo guli. Taigi premjieros data neargumentas

P.S. kad isvengciau bereikalingu diskusiju siunciuosi ta nelemta Zodiac kad galutinai itikinciau netikincius arba irodyciau kad nusisneku (o tai pasitaiko neretai) :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

redvirus wrote:as dauguma filmu esu perziurejes iki premjieros. pvz saw II pries pusmeti net. Patfinder - iseina balandi o pas mane taip pat jau menuo guli. Taigi premjieros data neargumentas

P.S. kad isvengciau bereikalingu diskusiju siunciuosi ta nelemta Zodiac kad galutinai itikinciau netikincius arba irodyciau kad nusisneku (o tai pasitaiko neretai) :)
Na zinoma buna kartais realyzu dar pries filmo premjera, bet gan retas atvejis sakyciau.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

200... butent tiek sikniu neskiria filmu, arba tingi pakeisti viena susikta skaiciu... saukit man i galva nes as ciuju esu 201... 2005 metu :(

Bet vistiek lieku prie nuomones kad kai kurie filmai tikrai pasiekia vartotojus zymiai anksciau nei oficialiai pradedami demonstruoti. Tai patvirtina ir asmenine praktika. Na o si karta pernelyg itikinamai atrode didelis useriu skaicius. Gerai nors tiek kad nesu mates ir 2005 filmo tai bus proga paziuret :)
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

200... butent tiek sikniu neskiria filmu, arba tingi pakeisti viena susikta skaiciu...
Reikia mažesniuose ir rimtesniuos hubuose lankytis, ten mažesnė tikimybė ant blogo pavadinimo užšokt :lol:
Gerai nors tiek kad nesu mates ir 2005 filmo tai bus proga paziuret
Visai verta pažiūrėt, pats Zodiacas ir jo aukos neblogai parodyta, tik kitų "pagrindinių" veikėjų galėjo ir nebūt.
Post Reply