[REQ] Request'ai - ieskomi filmai

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

Dahmer wrote:gal kas turit Ren & Stimpy visus Eps'us, galima butu susitraidint jei ka :wink: :?: :idea:
Image

jei naudojies emule ,nueik i sia foruma tema,ten zmogus ieskojo anglu kalba irgi,tai jam dave nuorodas i 3 sezonus sio Ren % Stimpy,kiek patikrinau saltiniu nemazai virs 50,tai gali siustis

http://forum.sharereactor.ru/showthread ... Ren+Stimpy
Dahmer

Post by Dahmer »

Muzonas - dekui, siunciu situs bet vienam faile sujungtos man nelabai tinka, bet vistiek thanks tikrai :wink:
BiTBULL
Palaidotas daržinėj
Posts: 21
Joined: 2007-04-17, 19:43

Post by BiTBULL »

Ieškau "The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)"
Radau kažkokį relyzą ed2k tinkle, bet mažai sveria (630mb)... tikriausiai prastas rip'as :/
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

BiTBULL wrote:Ieškau "The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)"
Radau kažkokį relyzą ed2k tinkle, bet mažai sveria (630mb)... tikriausiai prastas rip'as :/
Kai nerandi kokio filmo, tai pasiziurek, kokius jis dar turi kitus pavadinmus (IMDB cia padeda), ir pagal juos bandyk ieskoti.
Surink per emule kita to paties filmo pavadinima : "The Texas Chainsaw Massacre The Next Generation" ir rasi ripa is dvieju daliu (429 ir 493 MB).
BiTBULL
Palaidotas daržinėj
Posts: 21
Joined: 2007-04-17, 19:43

Post by BiTBULL »

Eikantas wrote:
BiTBULL wrote:Ieškau "The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)"
Radau kažkokį relyzą ed2k tinkle, bet mažai sveria (630mb)... tikriausiai prastas rip'as :/
Kai nerandi kokio filmo, tai pasiziurek, kokius jis dar turi kitus pavadinmus (IMDB cia padeda), ir pagal juos bandyk ieskoti.
Surink per emule kita to paties filmo pavadinima : "The Texas Chainsaw Massacre The Next Generation" ir rasi ripa is dvieju daliu (429 ir 493 MB).
Ačiū už info :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

BiTBULL wrote:Ieškau "The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)"
Radau kažkokį relyzą ed2k tinkle, bet mažai sveria (630mb)... tikriausiai prastas rip'as :/
jeigu rusu kalba tinka ,tai va gero vaizdo,garso.
http://www.sharereactor.ru/movies/4759

o del anglu ,pabandziau irgi paieskoj paieskoti,ziuriu,nelabai yra,nors galbut labiau paieskojus ,gal ir galima surast
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

Post by ZeaLot »

BiTBULL wrote:Ieškau "The Return of the Texas Chainsaw Massacre (1994)"
Radau kažkokį relyzą ed2k tinkle, bet mažai sveria (630mb)... tikriausiai prastas rip'as :/
papostinau: http://www.siaubas.lt/viewtopic.php?t=461
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

as jieksau tik vieno kur man nusipirkti kaune gersu isuabo filmu gdvd? kaip penktadienis 13 arba mguobu gatve ir panasiu :P
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

as jieksau tik vieno kur man nusipirkti kaune gersu isuabo filmu gdvd? kaip penktadienis 13 arba mguobu gatve ir panasiu
O tu šiaip lietuvis esi ar bbz žin koks portugalas :?: :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

GROBUONIS wrote:as jieksau tik vieno kur man nusipirkti kaune gersu isuabo filmu gdvd? kaip penktadienis 13 arba mguobu gatve ir panasiu :P
na rasysena tai is tikro idomi :) ,bet siaip kam pirkti?juk tie DVD is parduotuviu nezmoniski pinigai buna,o tu kaip matau is rasysenos ,dar moksleivis esi,nedirbi,sunku bus tau nusipirkt tiek daliu,gali geriau isirasyt emule arba torrent ,bei istraukt ramiai is interneto sias dalys Dvdripu arba DVD-R,o poto jeigu nori ,sau ant DVD kompakto isirasyt,ir bus tau DVD :) ,galesi ant namu kino sistemos uzsileist.
O ir siaip kiek trumpai paziurejau per google ,lygtais neradau ,kad ne tik Kaune,bet ir lietuvoje ant DVD butu sios dalys prekyboje,daugiausia ant Vhs ir cd,ten buvo,reiktu tada tau i koki amazon.com eit ir per interneta DVD uzsisakynet...nebent buna turgeliai filmu,bet juos jau reik zinot
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Na nežinau ar čia į temą, bet man reikia tik angliškų pavadinimų, NE siųstis.
įsijungiu šiandien Vinitos TV tokią, o ten toks SUPER mistinis trileris, programoje parašyta:

„Mano vidinis aš“ (Mistinis trileris) - LT vertimas durnas aišku ir rasti eng sunkoka, gal kas iš siužeto žinos arba šiaip žinos. Istorija: tiesa ne nuo pradžios mačiau, labai labai labai paini, toks kaip ir jaunuolis ligonineje vis klaidžioja, keliauja tai į praeitį 2000 metus , tai į ateitį 2002 metus, tai lyg ir holiucinacijos ir kartu tikrovė ir kartu jis miręs ir pan. Viskas ten apie brolio mirtį siejasi, viską bandoma sujungti, labai įdomus siužetas ir įdomiai pateiktas, bet ne nuo pradžių mačiau tai gal šiek tiek sunkokai supratau. Nors lyg ir supratau :D , bet nevisai. Na žodžiu įdomus filmas.

Bei dar užmečiau akį ir pastebėjau, jog šiandien rodys naktį siaubo filmą:

„Skerdikas“. Siaubo (S). - gal kas turi kokią mintį apie kokį čia filmą jie rašo? Nei metų nei nieko :roll:
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Na del "Skerdiko" nezinau, o tas "Mano vidinis as" tai atrodo butu filmas "The I Inside (2003)" IMDB
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

redvirus wrote:Na del "Skerdiko" nezinau, o tas "Mano vidinis as" tai atrodo butu filmas "The I Inside (2003)" IMDB
Taip tikrai šitas, iš poster matosi. Dėkui. Tik DVD-R ar HDTV nesimato... bent jau su bent vienu dalintuoju, gaila.
Freddy
Bumbeklis
Posts: 807
Joined: 2006-12-31, 00:51
Location: Vilnius
Contact:

Post by Freddy »

Beje visi žinokit,

Skerdikas = AXE :lol: :shock:
Dahmer
Satana
Posts: 475
Joined: 2007-10-29, 16:57
Location: Vilnius

Post by Dahmer »

Offspring 1987
Ricky Six 2000 (DVDrip'o)
Alice Blue 2006
Evil Altar 1989
Isle Of Lesbos 1997 Comedy/Musical
Buzz Saw 2005
Stryker's War 1985
White Darkness 2002
Dementia: An Experiment in Terror 2006
Haunted Symphony 1995
Horror de la dama del lago, El 2005
Night Of Scarecrow 1995 (ENG)
Little Witches 1996
So Renee, I just wanted to know what it was like kissing Lucy Lawless?
Post Reply