Exte: Hair Extensions (Ekusute) (2007)

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Exte: Hair Extensions (Ekusute) (2007)

Post by Slasher »

Image

"Suicide club" kūrėjo Sion Sono naujas filmas. Tiesa, labai plaukuotas :)

Traileris
http://www.youtube.com/watch?v=KtuKpUSJ2GA
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

jau yra ripas, pokolkas tik japonų kalba

viewtopic.php?t=576
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

irgi tikiuosi, kad titrai atsiras greitai, nes apaugęs apžėlęs treileris tai smagumynas, laukiau nuo pat tada, kai pamačiau treilerį.
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

užsukau šiandien į kloofy, tai jau kelios dienos kaip yra titrai, tai spėkit iš trijų kartų, ką dabar pat žiūrėsiu :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Eikantas wrote:užsukau šiandien į kloofy, tai jau kelios dienos kaip yra titrai, tai spėkit iš trijų kartų, ką dabar pat žiūrėsiu :)
gera naujiena :). Apie pusę metų jau tas filmas kompe tūno...
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Man tai patiko. Turbūt pats įdomiausias pastaruoju metu pamatytas siaubiakas. Plaukų siautėjimas tai primena nebent kokią Uzumaki (2000) šizą. Tik visai be reikalo įmesta pora, mano nuomone, filmą gadinančių komiškų epizodų. Na, ir nors su nejaponiškai didele nosyte, šiaip labai simpatiška man ta pagrindinė aktorė :)
Slasher
Adminas
Adminas
Posts: 1762
Joined: 2005-10-05, 22:59
Location: Kaunas

Post by Slasher »

Plaukuočiausias turbūt filmas , kokį teko regėti. Pati idėja labai orginaliai išplėtota, tik pačios siužetinės linijos tai dažną kartą sutinkamos ir ypač pas azijiečius. Aišku didžiausią ispūdį paliko masyvios ir žudančios plaukų atakos. Nors didžioji dalis efektų greičiausiai buvo padaryta kompu, bet ta sukurta plaukuota masė savo efektą vis dėlto davė. Norint išvysti ką tai naujesnio horrore, tai Ekusute pats tinkamiausias filmas.
Eikantas wrote:Tik visai be reikalo įmesta pora, mano nuomone, filmą gadinančių komiškų epizodų.
čia omenyje turėjai tą finalinę sceną su Yamazakiu? Man tai dviprasmišką įspūdį paliko, lyg ir juokinga, bet kažkaip prie viso filmo konteksto nesiderina. Bet faktas, kad tai orginalu ir netikėta buvo :)
Eikantas
Kanibalas
Posts: 706
Joined: 2007-03-24, 06:33
Location: Vilnius

Post by Eikantas »

Slasher wrote: čia omenyje turėjai tą finalinę sceną su Yamazakiu? Man tai dviprasmišką įspūdį paliko, lyg ir juokinga, bet kažkaip prie viso filmo konteksto nesiderina. Bet faktas, kad tai orginalu ir netikėta buvo :)
Jo, tie batai gale kažkaip kvailokai man atrodė.
Post Reply