[NEW] 28 Months Later

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
User avatar
ZeaLot
Viršinykas
Viršinykas
Posts: 428
Joined: 2005-10-05, 17:46
Location: Vilnius
Contact:

[NEW] 28 Months Later

Post by ZeaLot »

28 Months Later
  • After teasing us the other day with the idea of helming another 28 DAYS LATER sequel, SUNSHINE Director Danny Boyle talked with the Slashfilm web site about what story possibility would he explore: "It's to do with Russia actually. It's to do with that part of the world. NOT FRANCE. The second film hints that it gets to France eventually, and wipes out the French. But this third idea is actually more to do with Russia, but that's actually all I can say." Don't expect this baby too soon however - "I don't know whether it will happen" admits Boyle
Duke Henry: I am Henry the Red. Duke of Shale, Lord of the Northlands and leader of its peoples.
Ash: Well hello Mister Fancypants. Well, I've got news for you pal, you ain't leadin' but two things: Jack and shit... and Jack just left town.
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Re: [NEW] 28 Months Later

Post by redvirus »

" Don't expect this baby too soon however - "I don't know whether it will happen"
I don't need this baby soon.

Laikausi nuomones, kad sočiai pakako pirmo filmo - na sukurė antra, ka gi jau padarysi. Bet trečias - ar ne per daug?
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Re: [NEW] 28 Months Later

Post by Meskiukas_Zudikas »

redvirus wrote:Laikausi nuomones, kad sočiai pakako pirmo filmo - na sukurė antra, ka gi jau padarysi. Bet trečias - ar ne per daug?
na jau geriau, nei hellraiser 1, hellraiser 2, hellraiser 3, hellraiser 4 ir t.t.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

na jau geriau, nei hellraiser 1, hellraiser 2, hellraiser 3, hellraiser 4 ir t.t.
Daugiau nusišnekėti nebeišeina??? Nelygink šių filmų su Hellraiser serialu.
GOREBORGAS
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1131
Joined: 2006-06-21, 10:56
Location: Vilnius
Contact:

Re: [NEW] 28 Months Later

Post by GOREBORGAS »

Meskiukas_Zudikas wrote:
redvirus wrote:Laikausi nuomones, kad sočiai pakako pirmo filmo - na sukurė antra, ka gi jau padarysi. Bet trečias - ar ne per daug?
na jau geriau, nei hellraiser 1, hellraiser 2, hellraiser 3, hellraiser 4 ir t.t.
Nu rimtai, prie ko čia dabar hellraiseriai? :D
I am the devil. And I'm here to do the devil's work.
http://kirashorror.blogspot.com/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

ai jo, ne toki pavyzdi paemiau. Istiesu, cia serialas, kaip wikipedia rase :lol: nu bet tai esmes nelabai keicia. Jus ir vel nesupratot ka norejau pasakyt, arba tiesiog nepripazistat skirtingu nuomoniu. O pasakyt norejau ta, kad filmas gali turet daug daliu (proto ribose, zinoma), jei YRA apie ka kurt ta filma, jei tema neissemta iki galo pirmoje dalyje, arba tiesiog filmas toks, kad jis pats prasosi antros ar trecios dalies. Siuo atveju kaip tik toks yra filmas PJUKLAS. Jo siuzetas ir istorija unikalus ir todel kuriamos tos naujos dalys, kurios mano nuomone yra ne blogesnes, nei pati pirmoji dalis. O taip yra todel, kad filmas neissemiamas ir ji kuriamas profesionalu. Praktiskai sunku atskirt, ar ji kure tas pats zmogus, ar visai kitas.

Kalbant apie 28 days after ir jo tesini, situacija yra siek tiek kitokia. Juk pirma dalis buvo be pabaigos. Filmas uzsibaige taip, lyg pranasautu tesini.
Ta prasme, to filmo ideja netilpo i tiesiog i pusantros valandos. Todel jis ir tesiamas. Ir asmeniskai as laukiu trecios dalies, kuri, tikiuosi, o ir visai logiska butu, bus paskutine.


Jei jums alergija tesiniams (redvirus), tai galit neziuret. Bet ne visada tesiniai kuriami vien del babkiu.
Last edited by Meskiukas_Zudikas on 2007-08-03, 17:15, edited 2 times in total.
User avatar
Ripper
Išplėš tau širdį
Posts: 134
Joined: 2007-02-01, 14:52

Post by Ripper »

Tai pripazistat, kad cia serialas ?
Nu tai jo, juk 8 filmai iš viso yra. Ir kas iš to?
redvirus
Kanibalas
Posts: 761
Joined: 2007-01-19, 17:38
Location: Vilnius

Post by redvirus »

Mano vien avataras parodo, kad alergijos tesiniams nejauciu. Tiesiog kartais tokios pabaigos kai viskas lieka nezinioje ir yra geros butent tuo. Paliekama laisve ziurovui fantazuoti ir nerimauti. Tarkim Children of men antra dalis man taip pat butu idiotiska ir t.t. Del Hellraiser'io tai juk irgi yra daliu (seriju) be kuriu pasaulys butu nieko neprarades. :) Del Pjuklo ir jo nekomercijos sykarta nesnekesiu... Tiesiog nejauciu as tos neapykantos geriems tesiniams, patinka man jie!
"If two grown men can't make a pervert happy for a few minutes, in order to watch a film about zombies, then maybe we should all just move to Iran!"
Guest

Post by Guest »

Po antro, kažkur girdėjau kalbų, esą trečia dalis bus po dvejų metų... bet reiks pratempt dar bent tiek :[ -> http://www.imdb.com/title/tt1322885/
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

Meskiukas_Zudikas wrote:

Jei jums alergija tesiniams (redvirus), tai galit neziuret. Bet ne visada tesiniai kuriami vien del babkiu.
čia aš nusišnekėjau. Tęsiniai iš tiesų kuriami dėl bapkių ... :lol:
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

redvirus wrote:Mano vien avataras parodo, kad alergijos tesiniams nejauciu. Tiesiog kartais tokios pabaigos kai viskas lieka nezinioje ir yra geros butent tuo. Paliekama laisve ziurovui fantazuoti ir nerimauti. Tarkim Children of men antra dalis man taip pat butu idiotiska ir t.t. Del Hellraiser'io tai juk irgi yra daliu (seriju) be kuriu pasaulys butu nieko neprarades. :) Del Pjuklo ir jo nekomercijos sykarta nesnekesiu... Tiesiog nejauciu as tos neapykantos geriems tesiniams, patinka man jie!
Pjūklas komercija, pritariu :) bet man vistiek įdomu jį žiūrėt.
Post Reply