Bus atgaivintas siaubo trileris „Penktadienis 13“

Naujienos/Straipsniai/Prašymai

Moderators: Slasher, Otis, ZeaLot

Post Reply
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Bus atgaivintas siaubo trileris „Penktadienis 13“

Post by Muzonas »

Kino kompanijos ir toliau išnaudoja patikimą "naujų idėjų generavimo išvengimo receptą" – stebėtinais tempais vieną po kito atgaivina prieš kelis dešimtmečius neblogus finansinius rezultatus demonstravusius filmus. Taip netolimoje ateityje bus gražesniais rūbais aprengtas bei žiūrovams sugrąžintas garsusis siaubo trileris "Penktadienis 13" ("Friday the 13th").

Kino studija "Platinum Dunes" filmavimo darbus planuoja pradėti jau 2008 metais. šiuo metu yra vykdomos režisieriaus paieškos, o scenarijaus parašymas yra patikėtas Damianui Shannonui bei Markui Swiftui(Freddy vs Jason).
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

SUPER !!!!! NICE !!!! laukiu neilgai cia laukt kas cia yra pora metu ir nauja versija pamatysiu :)
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

jo as ir laukiu,bet tikiuosi neteks nusivilt,nes scenariju raso Freddy vs Jason scenaristai,o tas filmas mane ziauriai nuvyle...na bet tikiuosi bus neblogas
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

siaip tikrai kad matysis naujoviskas visas wa pwz fredy vs. jason taigi jau mates kad musu naujuju laiku sukurta visi siaubo filmai kuriuos perkuria dabar jose matosi gi kad jau ne tie patys pwz kaip su ir kalnai turi akis taigi buvo nu neblogas dabar filmas zinoma bet ir senops wersijos man patiko :roll:
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

GROBUONIS wrote:siaip tikrai kad matysis naujoviskas visas wa pwz fredy vs. jason taigi jau mates kad musu naujuju laiku sukurta visi siaubo filmai kuriuos perkuria dabar jose matosi gi kad jau ne tie patys pwz kaip su ir kalnai turi akis taigi buvo nu neblogas dabar filmas zinoma bet ir senops wersijos man patiko :roll:
Skaičiau skaičiau, o susidarė toks vaizdas lyg fone kažkas King of the Hill žiūri :D ten toks veikėjas buvo (vardo nepamenu). Anas irgi šnekėdavo žodžių kratinį paleisdamas į orą :lol:
O dar vienas remake'as kažkodėl nenuteikia optimizuojančiai... Po daug daug metų žmonės specializuosis žiūrėdami tik vieno ar kito pilmo remake'us :lol:
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

Nu visu pirma man tai idomiau pazieti kaip buvo kuriami seni filmai pwz psicho kazkada kai ziejau pries 4 metus gal tai paliko nebloga ispudi :P
fakjupypl
Kanibalas
Posts: 984
Joined: 2005-10-05, 23:20
Location: Vilnius

Post by fakjupypl »

Omenyje turėjau tavo minčių raišką šiame forume ;) bet tai jau offtopic. Kiekvienam savo :)
"teka gyvenimėlis šiknos grioveliu..." c.p. E.M.
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

fakjupypl wrote:Omenyje turėjau tavo minčių raišką šiame forume ;) bet tai jau offtopic. Kiekvienam savo :)

jo ir man tas krito i akys,reiketu Grobuoni tau det kablelius,taskus ar kaip,kartais sunku suprast ka parasei :)
-=HorRoR=-
šėtono įsikūnijimas
Posts: 238
Joined: 2007-01-02, 21:08

Post by -=HorRoR=- »

Baikit, GROBUONIS vieną dieną tikrai išmoks taisyklingai rašyt ir dėt skyrybos ženklus. Sparčiai jis tobulėja ... Prisiminkim pirmus jo postus, kaip pavyzdžiui šis:
Forumas: NEWS/ARTICLES/REQ Parašytas: št. 06 02, 2007 11:33 Temos pavadinimas: [REQ] Request'ai - ieskomi filmai. GROBUONIS:
as jieksau tik vieno kur man nusipirkti kaune gersu isuabo filmu gdvd? kaip penktadienis 13 arba mguobu gatve ir panasiu
Tavo nukraujavimas yra mano pasitenkinimas.
Meskiukas_Zudikas
SIAUBAS.LT tarnas
Posts: 1238
Joined: 2007-07-12, 05:16
Location: Vilnius
Contact:

Post by Meskiukas_Zudikas »

-=HorRoR=- wrote:Baikit, GROBUONIS vieną dieną tikrai išmoks taisyklingai rašyt ir dėt skyrybos ženklus. Sparčiai jis tobulėja ... Prisiminkim pirmus jo postus, kaip pavyzdžiui šis:
Forumas: NEWS/ARTICLES/REQ Parašytas: št. 06 02, 2007 11:33 Temos pavadinimas: [REQ] Request'ai - ieskomi filmai. GROBUONIS:
as jieksau tik vieno kur man nusipirkti kaune gersu isuabo filmu gdvd? kaip penktadienis 13 arba mguobu gatve ir panasiu
LOL :D

As nei mates original, nei laukiu remeiko. Nesu prietaringas :(
User avatar
GROBUONIS
Palaidotas daržinėj
Posts: 24
Joined: 2007-05-17, 19:25
Location: Kaunas

Post by GROBUONIS »

Jo jo pizdavokites , pizdavokites is manes :D
Evilized
Kanibalas
Posts: 890
Joined: 2007-03-03, 21:53
Location: Šiauliai

Post by Evilized »

GROBUONIS wrote:Jo jo pizdavokites , pizdavokites is manes
o kas belieka? šitaip rašydamas nerodai jokios pagarbos tavo postus skaitantiems žmonėms. juk rašai tam, kad kas nors skaitytų, ar ne?
"Dump these chemicals in the graveyard, what could go wrong?"
Muzonas
Kaulų kolekcionierius
Posts: 591
Joined: 2006-06-22, 15:49
Location: Vilnius

Post by Muzonas »

papildymas : filmo producer bus Micheal Bay(Transformers,Armaggedon,Pearl Harbor,Island),buvo producer daugelio kitu siaubo filmu remaku Amtiville Horror,Texas Chainsaw Massacre,Hitcher.Gal visai ir neblogas pasirinkimas
User avatar
Escada
Suzombėjęs
Posts: 34
Joined: 2007-09-20, 16:32
Location: Panevėžys

Post by Escada »

oba, netgi taip :shock: lauksiu lauksiu šito filmo :)
Post Reply